Merrni 50 Rrotullime Falas, Nuk Kërkohet Depozitë, plus një Bonus Paketë prej 1500 € dhe 150 Rrotullime Falas për depozitën tuaj të parë.


Gresa Z. - qershor 8, 2023
Vulkan Vegas 50 Rrotullime Falas Bonus Pa Depozitë

Përjetoni drithërimën më të fundit të Vulkan Vegas Casino! Regjistrohu tani dhe merrni një Bonus tërheqës pa depozitë prej 50 Rrotullime Falas! Merrni deri në 1500 € dhe 150 Rrotullime të tjera Falas me Paketën tonë bujare të Bonusit të Mirëseardhjes. Mos e humbisni këtë mundësi të jashtëzakonshme për të luajtur dhe për të fituar shuma të mëdha!

Vulkan Vegas po josh lojtarët e rinj në kazinonë e tyre me një bonus pa depozitë prej 50 Rrotullime Falas; thjesht regjistrohuni falas dhe merrni atë!

Përveç kësaj, lojtarët e rinj që bëjnë një depozitë të vërtetë parash do të shpërblehen me deri në 1500 € + 150 Rrotullime Falas. Kërkesat e bastit janë x40 për bonuset në para dhe x30 për bonuset e Rrotullimeve Falas!

Ndarja e bonuseve është si në vijim:

Depozita e parë - 120% + 70 rrf në Big Bass Bonanza (Pragmatic Play)
Depozita minimale 10 €
Bonusi maksimal 500 €
Tërheqja maksimale x5 për para / rrotullime falas

Depozita e dytë - 150% + 30 rrf në 3x3 Hold the Spin (Gamzix)
Depozita minimale 15 €
Bonusi maksimal 500 €
Tërheqja maksimale x5 për para / rrotullime falas

Depozita e tretë - 120% + 50 rrf në Book of Rebirth (Spinomenal)
Depozita minimale 15 €
Bonusi maksimal 500 €
Tërheqja maksimale x5 për para / rrotullime falas

Si mund ta marr Paketën e Bonusit të Mirëseardhjes?

Hapi 1 - Hyni ose regjistrohuni në VulkanVegas Oferta do të shtohet automatikisht në profilin e ri
Hapi 2 - Kliko "Aktivizoni" nën "Bonuset tuaja". Oferta do të jetë e disponueshme për ju brenda pesë ditëve pas regjistrimit
Hapi 3- Merrni 50 Rrotullime Falas Pa Depozitë për të luajtur video slote.
Hapi 4- Bëni tre depozita duke ndjekur rregullat. Shpërblimet do të kreditohen automatikisht. Ju do të keni 2 ditë për të bërë secilën nga depozitat.

Termat dhe Kushtet - Oferta e Bonusit:

 1. Shijoni këtë ofertë speciale të bonusit në tre depozitat tuaja të para të bëra brenda dy ditëve nga aktivizimi i saj.
 2. Kur përdorni rrotullime falas, bastet e vëna do të jenë si më poshtë:
  • Big Bass Bonanza: 0.2 EUR / USD, 0.2 CAD, 5 CZK, 2 DKK, 60 HUF, 14 INR, 20 JPY, 80 KZT, 2 NOK, 0.2 NZD, 15 PHP, 0.8 RON, 5 THB, 5 UAH, 5000 VND
  • 3x3 Hold the Spin: 0.2 EUR / USD, 0.2 CAD, 3 CZK, 0.9 DKK, 40 HUF, 2 INR, 15 JPY, 50 KZT, 1 NOK, 0.2 NZD, 6 PHP, 0.5 RON, 4 THB, 0.5 UAH, 2500 VND
  • Book of Rebirth: 0.2 EUR / USD, 0.2 CAD, 5 CZK, 2 DKK, 60 HUF, 14 INR, 20 JPY, 80 KZT, 2 NOK, 0.2 NZD, 15 PHP, 0.8 RON, 5 THB, 5 UAH, 5000 VND
 1. Nëse nuk mund t'i përdorni rrotullimet falas të marra për ndonjë arsye (p.sh., lojërat nga ofruesi nuk ofrohen në vendin tuaj ose rrotullimet falas nuk mbështeten në valutën e llogarisë tuaj), ju lutemi kontaktoni Ekipin tonë të Mbështetjes. Ata do të rikreditojnë shpejt rrotullimet tuaja falas në një lojë tjetër.
 2. Bonusi i parave kesh vjen me një kërkesë bastesh prej x40. Basti maksimal duke përdorur fondet e bonusit është 5 EUR.
 3. Rrotullimet falas kanë një kërkesë bastesh prej x30. Basti maksimal duke përdorur paratë e bonusit është 5 EUR.
 4. Dështimi për të përmbushur kërkesat e bastit brenda 5 ditëve nga marrja e bonusit do të rezultojë në konfiskimin automatik
 5. Ju lutemi vini re se ky bonus është subjekt i termeve dhe kushteve shtesë.

Luani Sigurt!

Hot this week
Merrni këtë ofertë sot!
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Rishikimi Merrni Bonusin

Përmendur në këtë artikull

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë