Paripesa Casino

Paripesa Casino

paripesa.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€100
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1500

Paripesa Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: €10 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1500

Paripesa Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: €10 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, ALL, AOA, ARS, AMD
103 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
16 më shumë
Norma e Fitimit
96.5%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

8
Bankimi & Pagesat
4.3
Promocionet
4.5
Softueri & Lojërat
4.4
Siguria & Loja e Ndershme
4.1
Përkrahja
4.4

Paripesa Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më prill 7, 2023

Paripesa Casino është një kazino e besueshme që operon nën një licencë të lëshuar nga qeveria e Kuraçaosë. Ajo kombinon shkëlqyeshëm metodat tradicionale të pagesës me instrumentet moderne financiare, duke përfshirë disa kriptovaluta. Ajo ofron lojëra vërtet të drejta për një audiencë të gjerë, mbështetje të shkëlqyer të klientit dhe një përzierje eklektike të bonuseve dhe promocioneve për t'i mbajtur lojtarët të argëtuar dhe të motivuar.

Profili

Pronar Vezzali Limited
Themeluar 2020
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Albanian, Arabic, Armenian, Bengali, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, Danish, English, Estonian, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kazakh, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malaysian, Mongolian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swahili, Tajik, Thai, Turkish, Ukrainian, Uzbek, Vietnamese
Vertikale Bingo Online, Poker online, Bastet sportive
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Paripesa Casino është shtëpia e dhjetëra lojërave të tavolinës, shumë video pokerëve dhe një përzgjedhje e bukur e letrave gërvishtëse dhe titujve të frymëzuar nga lotaria. Këto u ofrojnë lojtarëve lirinë e zgjedhjes që është e nevojshme për të shijuar portofolin në kompjuterë dhe pajisje mobile. Këto zhanre të njohura ofrohen nga zhvilluesit kryesorë të softuerëve dhe meqenëse ato janë të disponueshme në kriptovaluta, shumë prej tyre janë lojëra vërtetë të drejta. Lojtarët që kanë ndonjë dyshim tani mund t'i qetësojnë ato duke kontrolluar vetë drejtësinë e lojërave.

Siç duket koleksioni më i rëndësishëm i lojërave në platformën e tyre i dedikohet sloteve. Zhanri më i njohur këtu është i paraqitur mirë, me çdo gjë, nga slotet klasike me tre rrota deri te lojërat më të fundit që shfaqen. Ju mund të përjetoni emocionet e mekanikës unike të lojës dhe të ndiqni jackpot-et lokale dhe progresive të përbashkëta me kazinotë e tjera. Këto lojëra kanë një kthim të lartë te lojtari, mund të shijohen nga tabletët dhe telefonat e mençur dhe gjithashtu të përfitojnë nga mekanika vërtetë e drejtë.

Lojërat Live

Çdo përshtypje e Paripesa Casino duhet të përmendë opsionet për lojtarët që preferojnë të konkurrojnë kundër krupierëve të vërtetë. Në seksionin e kazinosë live, lojtarët mund të gjejnë një koleksion të mirë-balancuar të blackjack-ut, baccarat-it dhe ruletës. Këto janë zhanret mbizotëruese dhe ofrohen nga zhvilluesit kryesorë, por ka edhe tituj ekskluzivë. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht nga lojërat me RNG (gjenerues të numrave të rastësishëm) në argëtimin me tregtarë live të kazinosë, megjithatë këto lojëra ofrohen vetëm me para të vërteta. Për shkak të aksioneve të arsyeshme, lojtarët e rastësishëm nuk do ta kenë problem të gjejnë lojëra që mund të akomodojnë paratë e tyre.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Lojërat me Letra Andar Bahar, Teen Patti, Fan Tan, Luftim me dema, Casino War, Rummy, Stravaganza, Top Trumps
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Tequila Poker, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Football virtual, Garat e kuajve virtuale, Garat e qenëve virtuale, Tenis Virtual, Soccer Virtual, Basketboll Virtual, Motorsportet Virtuale, Bejsboll Virtual, Arcade
Lotari Lotaria, Kartelat Gërvishtëse, Keno
Baccarat Baccarat, Dragon Tiger, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Bingo Bingo
Ruletë Bingo Ruleta, Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Blackjack Blackjack, Spanish 21, American Blackjack, Pontoon, Super Fun 21, Blackjack Surrender, Blackjack Switch, Zappit Blackjack, Atlantic City Blackjack, European Blackjack, Perfect Pairs Blackjack, Infinite Blackjack, Progressive Blackjack, Double Attack Blackjack, Lucky Blackjack, Double Exposure Blackjack, 21 Duel, Triple 7’s Blackjack, Vegas Strip Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack, Perfect Blackjack, Chinese Blackjack, Ante Up 21 Blackjack, 21 Burn Blackjack
Lojërat Tabelore Backgammon
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Grand Hazard, Chuck-a-luck, Vegas Craps
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Double Bonus Poker, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Mega Jacks, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Teen Patti, Live Fan Tan, Live Bullfight, FOOTBALL STUDIO, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Bingo Live Bingo, Mega Ball
LIVE Ruletë Live Bingo Ruletë, Live Ruleta, LIGHTNING ROULETTE
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat Tabelore Live Backgammon
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo, LIGHTNING DICE, SUPER SIC BO
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher, Monopoly Live, Crazy Time
LIVE TV Emision i Lojërave DEAL OR NO DEAL
LIVE Slotet Live Slots
Lojëra Inovative
Lojëra Inovative
Luaj lojëra të realitetit virtual në Paripesa Casino.

Ofruesit e Lojërave

Spinthon
Zitro
Felix Gaming
ZEUSPLAY
XRoom
XPlay
XLine
XGame
WeAreCasino
Vela Gaming
True Lab
Triple Cherry
Tom Horn Gaming
ThunderSpin
SYNOT Games
Swintt
Spinmatic
Spadegaming
SmartSoft Gaming
Slotvision
Slot Factory
RTG Asia
Rival
Revolver Gaming
ReelNRG
Playstar
Playson
Play Pearls
Platipus Gaming
PG SOFT
Pariplay
Oryx Gaming
Ortiz Gaming
OneTouch
OMI Gaming
MultiSlot
MrSlotty
Mobilots
Mascot Gaming
Leap Gaming
Leander Games
Kalamba Games
KA Gaming
iSoftbet
Iron Dog Studios
InBet
Igrosoft
High 5 Games
Habanero Gaming Systems
GMW
genii
Ganapati
Gamshy
Gamomat
Gamevy
Gameplay Interactive
GameArt
Gamatron
FUGASO
Evoplay
Espresso Gaming
Endorphina
ELK Studios
Dreamtech Gaming
Dragoon Soft
DLV
CT Interactive
Concept Gaming
Cayetano Gaming
Bunfox
Booongo
Booming Games
Betixon
Belatra Games
BBIN
Authentic Gaming
August Gaming
Aspect Gaming
Apollo Games
Amatic Industries
7Mojos
1x2gaming
BF Games
Bombay Live
WorldMatch
Gamefish
G Gaming
SuperlottoTV
Genesis Gaming
Spigo
Mancala gaming
RubyPlay
Thunderkick
Wazdan
MGA
Red Rake Gaming
Spinomenal

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Kontrolli i Buxhetit
Lojëra Ekskluzive
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv
Realiteti Virtual
Sportet Virtuale
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 39 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në Paripesa Casino.

Bankimi

Paripesa Casino ndjek dy rrugë kryesore kur bëhet fjalë për metodat e pagesës, pasi pranon valutën Fiat dhe paratë dixhitale. Ka më shumë se dy duzina të metodave të pagësës, me disa opsione për lojtarët që preferojnë kartelat e kreditit dhe debitit, si dhe transferet bankare. Pranohen gjithashtu edhe kuletat elektronike dhe lojtarët kanë disa opsione për të ngarkuar llogaritë e tyre dhe për të tërhequr fitimet. Nuk ka kohë pritjeje për depozitat dhe duhet të prisni vetëm disa ditë para se të përpunohet tërheqja dhe paratë të arrijnë në llogarinë tuaj.

Tifozët e kriptovalutave kanë disa opsione në dispozicion, me katër nga monedhat e rëndësishme që pranohen. Kjo mënyrë depozitimi dhe tërheqje e fitimeve është më e shpejtë dhe po aq e sigurt, si dhe ofron një shkallë më të lartë anonimiteti. Të gjitha këto janë cilësi të rëndësishme për lojtarët që përdorin kriptovalutën për bixhozin online, si dhe një depo me vlerë. Kur bonuset janë të disponueshme, lojtarët mund t'i kërkojnë ato në para tradicionale ose ekuivalente në monedhën dixhitale, kështu që askush nuk është në disavantazh.

Valutat

EUR
Lek ALL
Kz AOA
$ ARS
֏ AMD
A$ AUD
AZN
BDT
Br BYN
$b BOB
KM BAM
P BWP
R$ BRL
лв BGN
C$ CAD
Esc CVE
$ CLP
CNY
Col$ COP
FC CDF
CRC
kn HRK
CUP
CZK
kr DKK
RD$ DOP
£ EGP
ብር ETB
D GMD
lari GEL
GH₵ GHS
Q GTQ
FG GNF
L HNL
HK$ HKD
Ft HUF
kr ISK
INR
Rp IDR
¥ JPY
KZT
KES KES
د.ك KWD
лв KGS
LAK
L LSL
$ LRD
ل.د LYD
ден MKD
RM MYR
Mex$ MXN
L MDL
MNT
MAD MAD
MT MZN
$ NAD
NPR
NZ$ NZD
C$ NIO
NGN
kr NOK
PKR
B/. PAB
Gs PYG
S/ PEN
PHP
QAR
lei RON
руб. RUB
R₣ RWF
SAR
RSD RSD
Le SLL
S$ SGD
S SOS
R ZAR
KRW
LKR
ج.س. SDG
kr SEK
Fr CHF
NT$ TWD
ЅM TJS
TSh TZS
฿ THB
TRY
USh UGX
UAH
د.إ AED
$ USD
$U UYU
UZS UZS
VND
ZK ZMK
Z$ ZWD
BTC
BCH
ADA
LINK
DGB
DOGE
ETH
LTC
XRP
USDT
TRX
USDT
ZEC

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Advanced Cash Advanced Cash
NixMoney NixMoney
Perfect Money Perfect Money
Piastrix Piastrix

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 3000 Javor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 24 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 3 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 5 dite
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
Paripesa Casino pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

Bixhozi mobile ka qenë gjithmonë një nga opsionet e preferuara për lojtarët që kanë një llogari në Paripesa Casino. Telefonat e mençur dhe tabletët mund të përdoren për të hyrë në lojëra, për të kërkuar bonuse dhe për të marrë pjesë në promocione të vazhdueshme. Mënyra më e lehtë për të luajtur bixhoz në mobil është drejtpërdrejt në shfletues, por lojtarët kanë gjithashtu mundësinë e përdorimit të një aplikacioni të dedikuar. Për momentin, një aplikacion i tillë ekziston vetëm për pajisjet Android, kështu që përdoruesit e tyre mund ta konsiderojnë veten me fat që e kanë edhe këtë opsion.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Ka bonuse për lojtarët e rinj që përfundojnë procesin e regjistrimit në Paripesa Casino, si dhe promocione për anëtarët aktivë. Ato janë të gjithë subjekt i kërkesave të basteve dhe zbatohen sipas termeve dhe kushteve të përgjithshme, kështu që lojtarët duhet të luajnë sipas rregullave. Kjo është arsyeja pse është thelbësore të lexoni me kujdes kushtet që vlejnë për çdo promocion përpara se të aplikoni për bonuse. Kazinoja do të bëjë pjesën e saj dhe do t'i paguajë fituesit në kohë dhe tërësisht, nëse ata plotësojnë kërkesat e lojës përpara tërheqjes.

Stimulimet

Bonusi i Përvjetorit

Bonus i Ditëlindjes

Bonuset Blackjack

Pakot e Bonuseve

Bonuset në përzgjedhjen e metodës së pagesës

Bonuse e Blerjeve

Pikët Comp

Bonuset Ditore

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Bonuset e Rrotullimeve Falas

Bonus me lojë falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Ora e Lumtur

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Bonuset e Lojërave të Reja

Promocione Për Lojtarin e Ri

Bonuse Pa Depozitë të Kërkuar

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuset Rimbushëse

Bonuset Ruletë

Bonuse Sezonale

Bonuset e Sloteve

Bonusi Special i Pushimeve

Turnetë

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset e Video Pokerëve

Bonuse të Fundjavës

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Paripesa Casino ka aplikuar për një licencë në Kuraçao dhe u prezantua me një nga rregullatorët vendas. Kjo thekson angazhimin e tyre për të respektuar privatësinë dhe sigurinë e lojtarëve të tyre duke krijuar një mjedis të sigurt të bixhozit. Kazinoja është relativisht e re, por tashmë gëzon një reputacion të mirë ndërkombëtarisht dhe ka shumë lojtarë të kënaqur në shumë vende. Teknologjia e enkriptimit SSL përdoret për të mbrojtur ueb faqen nga sulmet e kriminelëve kibernetikë, ndërkohë që përdoren vetëm metoda të besueshme pagese.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Ndihma u ofrohet lojtarëve përmes emailit, si dhe live chati-it, ku një opsion është edhe mbështetja telefonike. Kjo është një nga të paktat kazino që kontrollon të gjitha kanalet e njohura të komunikimit për lojtarët që kanë nevojë për ndihmë. Përveç ofrimit të opsioneve të shumta për të kontaktuar ekipin mbështetës, kazino ka gjithashtu një seksion FAQ (pyetjet më të shpeshta) që po zgjerohet vazhdimisht. Ata shtojnë pyetje dhe përgjigje të reja në këtë faqe gjatë tërë kohës, kështu që ia vlen ta kontrolloni këtë faqe përpara se të kontaktoni drejtpërdrejt me mbështetjen.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

FAQ

Kazinoja është e licencuar në Kuraçao dhe pranon lojtarë nga vendet ku bixhozi është i ligjshëm.
Ju mund të përdorni metoda klasike pagese ose kriptovaluta për të bërë depozita të menjëhershme dhe tërheqje të shpejta.
Ka mijëra slote në portofolin e tyre dhe një pjesë e tyre mbajnë jackpote progresive.
Ju mund të luani ruletë, blackjack, baccarat dhe lojëra të tjera me tregtarë të drejtpërdrejtë kundër krupierëve profesionistë.
Mund të bëni një telefonatë, të shkruani një email ose të përdorni live chat-in për të biseduar me një përfaqësues të ditur.
Lojtarët e rinj dhe ata ekzistues kanë të drejtë për bonuse dhe promocione me terma dhe kushte të arsyeshme.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë