mr.play Casino

mr.play Casino

mrplay.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€300
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në £200 + 100 Rrotullime Falas

mr.play Casino Pakoja e Bonusit

Deri në £200 + 100 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 Deposita Min.: £20 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në £200 + 100 Rrotullime Falas

mr.play Casino Pakoja e Bonusit

Deri në £200 + 100 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 Deposita Min.: £20 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, AUD, GBP, CAD, DKK
12 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
4 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

6.7
Bankimi & Pagesat
4
Promocionet
3.2
Softueri & Lojërat
4
Siguria & Loja e Ndershme
3.4
Përkrahja
3.6

Zgjidhje nga versionet e ndryshme të ruletit.

Mbështetje 24/7 përmes telefonit.

Mbështeten shumë valuta.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Mund të luhet në pajisjet Android dhe iOS.

Siguri e enkriptuar me SSL.

mr.play Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 26, 2023

I themeluar në vitin 2017, MrPlay Casino ofron një ambient të këndshëm lojrash dhe paraqet një alternativë të shkëlqyeshme për lojtarët nga Shqipëria që kërkojnë të provojnë fatin e tyre. Faqja është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i lojrave të Maltës dhe Komisioni i lojërave të fatit të Britanis të Madhe, e cila ofron siguri të nevojshme dhe e bën të qartë që MrPlay është një operator serioz dhe i besueshëm i lojërave të fatit online.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Zgjidhje nga versionet e ndryshme të ruletit.

Mbështetje 24/7 përmes telefonit.

Mbështeten shumë valuta.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Mund të luhet në pajisjet Android dhe iOS.

Siguri e enkriptuar me SSL.

Mangësitë

Nuk ka lojëra të tavolinave.

Procesim i ngadaltë i pagesës (72 orë periudhë pritje).

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ofrohet aplikacion mobil.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Pronar Aspire Global International Ltd
Themeluar 2018
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, German, Norwegian, Swedish
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Kazino është mundësuar nga Aspire Global, duke ofruar një platformë të menjëhershme që do të jap një ndjenj të njohur për shumë lojtarë të cilët kanë qenë këtu për një kohë. Megjithatë, MrPlay siguroi personalizimin e faqes dhe e bën atë të vetin, duke siguruar një eksperiencë të këndshme për lojtarët e tyre. Duke përdorur kombinimin e ngjyrave të bardha dhe të lehta blu, MrPlay ofron një mjedis të qetë, por ende me pamje serioze.

Lojërat janë të listuara në faqen kryesore të kazinosë duke përdorur grafikë të mëdhenj për t'ju ndihmuar të gjeni titujt që jeni të interesuar. Menuja kryesore e vendosur në krye të seksionit të lojrave siguron një qasje të shpejtë në kategoritë kryesore, siq janë lojëra elektronike slots, lojëra kazinoje, lojëra elektronike slots klasik dhe letra.

Lojërat në ofertë

MrPlay Casino mund të mos ketë bibliotekën e lojrave aq të mëdha sikur se disa brende, por ato ende sigurojnë një përzgjedhje shumë të mirë të lojërave elektronike slots dhe lojërave të tjera. Faqja ofron qasje në tituj të zgjedhur nga disa ofrues të softuerëve si Microgaming, NetEnt, Elk Studios, Play'n GO, NextGen dhe Neogames.

Nëse janë lojëra elektronike që i shkoni pas, ju nuk do të zhgënjeheni. Megjithëse numri i titujve të disponueshëm nuk është i madh, njerëzit pas MrPlay kanë zgjedhur disa nga lojërat më të popullarizuara dot në dispozicion, të tilla si Jack and Beanstalk, Jungle Spirit, Game of Thrones, Wish Upon a Jackpot, i Gonzo’s Quest, sa për ti përmendur disa.

Lojtarët e interesuar në llojet e tjera të lojrave mund të gjejnë ofertën në MrPlay paksa të munguar, megjithëse kazino ofron disa variacione të video poker, roulette dhe blackjacki, si dhe një seksion Live Dealer mundësuar nga Evolution Gaming. Në krye të kësaj, ekziston një përzgjedhje e mirë e letrave të gërvishtjeve, të cilat mund të jenë një mënyrë e mirë për të thyer rutinën dhe të provoni diçka të ndryshme për ndryshim.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Tequila Poker, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack, Perfect Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Mega Jacks, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy, Stravaganza

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me mr.play Casino dhe luani mbi 3535 lojëra nga 8 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Aspire Global
ELK Studios
Nextgen Gaming
Play'n GO
Thunderkick

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer

screenshotet

Bankimi

Kazino ofron një përzgjedhje të fortë të metodave të depozitimit dhe të tërheqjes, të cilat duhet të plotësojnë nevojat dhe preferencat e të gjithë lojtarëve. Ka kredit dhe debit kartela të njohura (Visa, MasterCard), Skrill dhe NETELLER, Paysafecard, transfere bankare, Entropay, Euteller, Trustful, Giropay, dhe shumë të tjera. Tërheqjet përpunohen deri në tre ditë kur përdoren e-kuletat, ndërsa kredit kartela dhe tërheqjet bankare mund të zgjasin deri në një javë.

Valutat

EUR
A$ AUD
£ GBP
C$ CAD
kr DKK
HK$ HKD
INR
¥ JPY
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
S$ SGD
R ZAR
kr SEK
Fr CHF
฿ THB
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
INSTADEBIT INSTADEBIT
QIWI Wallet QIWI Wallet
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Trustly Trustly
WebMoney WebMoney
giropay giropay
Euteller Euteller
Intercash Intercash

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 7000 Mujor
Koha e Procesimit 3 ditë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 24 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 5 dite

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Bonus i mirëseardhjes i MrPlay Casino është përshtatur më shumë drejt lojtarëve rekreativë, pasi shuma e parave që do të përputhin në depozitimin tuaj të parë nuk është e madhe. Sidoqoftë, kjo është një nxitje e mirë për bankrollin tuaj fillestar, i shoqëruar nga shumë rrotullime falas për të filluar. Më e rëndësishmja, kërkesat e basteve janë shumë të arsyeshme dhe të arritshme.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Lidhja përfundimtare në zinxhir, mbështetja e klientit në MrPlay Casino është në dispozicion për lojtarët gjatë gjithë kohës. Instrumenti i bisedimeve të drejtpërdrejta është i hapur shtatë ditë në javë nga ora 8:00 deri në orën 01:00 të mëngjesit dhe ka edhe adresën e elektronike ku lojtarët mund të dërgojnë pyetjet dhe shqetësimet e tyre. Cilendo metodë që vendosni të përdorni, do të jeni të përshëndetur nga stafi profesional dhe miqësor i gatshëm për t'ju ndihmuar në më të mirën e aftësive të tyre.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë