LiliBet Casino

LiliBet Casino

lilibet.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €500

LiliBet Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €20 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €500

LiliBet Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €20 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, BYN, CAD, INR, JPY
3 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
11 më shumë
Norma e Fitimit
97%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

8.1
Bankimi & Pagesat
4.3
Promocionet
4.3
Softueri & Lojërat
4.6
Siguria & Loja e Ndershme
4.4
Përkrahja
4.6

LiliBet Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më prill 13, 2023

LiliBet Casino është në pronësi dhe operohet nga Continental Solutions Ltd B.V., me bazë në Kuraçao. Është e licencuar plotësisht dhe e rregulluar për të ofruar lojëra fati me para të vërteta tek lojtarët shqiptarë, mirësjellje e Komisionit të Kuraçaosë për Lojëra. Lojtarët janë të privuar nga një përzgjedhje e larmishme e lojërave emocionuese të fatit online, me një motiv madhështor kudo. Mbretëria e bixhozit sjell një game të mundësive argëtuese tek lojtarët në PC, Mac apo pajisje mobile. Në mesin e të tjerave, lojtarët të moshës së lejuar arrijnë të shijojnë lojëra të sigurta gjatë tërë kohës.

Mundësi argëtimi të shumta janë në dispozicion për lojtarët në LiliBet Casino. Këtu përfshihen: kazinoja e drejtpërdrejtë, pokeri online, video slotet, lojërat automatike të sloteve, blackjack, ruletët dhe lojërat fituese të menjëhershme. Si një avokat i përgjegjshëm i lojërave, LiliBet Casino krenohet për sigurinë e lojtarëve. Operatorët kanë politikë me zero tolerancë për bixhozin nën moshën e lejuar dhe kërkohet një verifikim i plotë i identitetit. Mund të përdoret një përdorues/fjalëkalim i vetëm për t’u qasur në opsionet e kazinosë dhe basteve sportive në LiliBet Casino.

Profili

Pronar Continental Solutions Ltd B.V.
Themeluar 2019
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, German, Norwegian, Russian
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

LiliBet Casino është një parajsë e lojërave të ngarkuara me aventura, ku lojtarët mund ta shijojnë një mbretëri të vërtetë të lojërave. Këtu përfshihen lojërat e reja, lojërat e njohura, video slotet, lojërat e tavolinave, slotet klasike dhe kategori të tjera të lojërave. Lojërat demo janë në dispozicion për lojtarët (përveç për lojërat e kazinosë së drejtpërdrejtë) sapo të përfundohet regjistrimi i shpejtë dhe i lehtë. Lojërat online të kazinosë me cilësi HD janë të sigurta, pavarësisht madhësisë së ekranit apo pajisjes suaj. Autenticiteti i stilit të Vegasit rezonon kudo, me slotet jingling-jangling, kartat realiste dhe lojërat e tavolinave dhe me shumë shkëlqime dhe ceremoni.

  • Lojërat Klasike të Sloteve - Joker Strike, Koi Gate, Three Wishes dhe Big Bad Wolf.
  • Lojërat me Video Slote – Amazon Gold, Riches of Robin, Mining Fever, White Rabbit MegaWays™ dhe Chinese Spider.
  • Lojërat e Tavolinave – European Roulette Gold Series, Blackjack First Person, Baccarat, Multi Wheel Roulette dhe Vegas Downtown Gold Series.
  • Lojërat e Tavolinave – Relic Seekers, Wolf Moon Rising, Colossal Vikings dhe Atlantic City Blackjack Gold Series.
  • Lojërat e Kazinosë së Drejtpërdrejt – Roulette Live, Lightning Baccarat, 24/7 Live Roulette, Football Studio, Caribbean Stud Poker dhe Ultimate Texas Hold’em.

Lojtarët mund t’i kërkojnë lojërat përmes emrit ose përmes kategorisë. Lojërat ngarkohen shpejt, drejtpërdrejtë përmes shfletuesit duke përdorur funksionin e Flash Player-it.

Gama e ofruesve të softuerit përfshinë: Play’N GO, EGT, Evolution Gaming, Golden Race, NETENT, Playson, Patagonia, Quickspin, XPG, Pragmatic Play, Authentic Gaming, 1X2 Gaming, BetSoft, eZUGI, Habanero dhe të tjerë. Me kaq shumë ofrues të softuerëve në dispozicion, lojtarët në LiliBet Casino janë të siguruar se do të kenë një përvojë të klasës botërore me top slotet, lojërave të kartave, lojërave të tavolinave dhe lojëra të tjera – në modalitetin e lojtarit demo apo me para të vërteta – me klikimin e një butoni.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Lojërat me Letra Andar Bahar, Teen Patti, Casino War, Rummy
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Football virtual, Garat e kuajve virtuale, Garat e qenëve virtuale, Tenis Virtual, Soccer Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Teen Patti, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me LiliBet Casino dhe luani mbi 1925 lojëra nga 18 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Quickspin
Playson
Play'n GO
Lucky Streak
Habanero Gaming Systems
GoldenRace
Ezugi
ELK Studios
Authentic Gaming
Spinthon
Amusnet Interactive
Kiron Interactive
BetGames TV
Yggdrasil Gaming

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv
Sportet Virtuale
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 26 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në LiliBet Casino.

Jackpotet Progresive

Live Casino Hold'em Jumbo 7

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Mega Glam Life

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Faerie Spells

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Charms and Clovers N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

LiliBet Casino është një kazino online miqësore me Bitcoin, me shumë mundësi në dispozicion edhe për përdoruesit tradicional të monedhës fiat. Këtu përfshihen VISA, MasterCard, Jeton Card, Yandex, Direct Bank Transfer, PaySafeCard, RAPID, QIWI, Interac, Cash Transfer, Manual Bank Transfer, ecoPayz, Skrill dhe NETELLER. Këto mundësi bankare janë të listuara nën lidhësen ‘metodat e pagesës’, në bazë të vendit tuaj të banimit. Depozitat zakonisht procesohen menjëherë, përderisa tërheqjet mund të kërkojnë disa ditë për t’u procesuar, varësisht nga metoda bankare që përdoret. Gjithashtu përkrahen edhe valuta të shumta duke përfshirë USD, EUR, RUB, JPY, PLN dhe CAD.

Valutat

EUR
Br BYN
C$ CAD
INR
¥ JPY
kr NOK
PLN
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Crypto Wallet Crypto Wallet
Wire Transfer Wire Transfer
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Jeton Jeton
AstroPay AstroPay
Interac Interac
Juno Juno
QIWI Wallet QIWI Wallet
Skrill Skrill
UnionPay UnionPay
WebMoney WebMoney
Yandex Money Yandex Money
ecoPayz ecoPayz
PayWeb PayWeb
Rapid Transfer Rapid Transfer

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 20000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Mbretëria Lili është një fushë e ëndrrave për lojtarët. Aty ka në dispozicion bonuse dhe oferta promocionale të shumta, duke përfshirë Bonusin e Depozitës së Parë, Bonusin e Depozitës së Dytë, Bonusin Rimbushës të Fundjavës, Oferta Promocionale Ditore, Promocione të Kazinosë së Drejtpërdrejtë dhe shumë të tjera. Termet dhe kushtet ofrojnë detaje për kërkesat e bastvënies dhe për kërkesat e kontributit të lojërave për lojtarët. Të gjitha bonuset dhe ofertat promocionale ofrohen sipas vendimeve të menaxhmentit.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Bonus i Klasës së Lartë

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Lojtarët mund të kontaktojnë me përfaqësuesit e mbështetjes së konsumatorit duke klikuar në butonin ‘Na Kontaktoni’. Përfaqësuesit për mbështetjen e konsumatorit janë në dispozicion në shumë gjuhë, duke përfshirë gjuhën Gjermane, Ruse, Norvegjeze, Finlandeze dhe Angleze. Mbështetja e konsumatorit është në dispozicion 24/7, me një ekip mbështetës të përkushtuar duke qëndruar të gatshëm për shtrimin e tepihut të kuq për lojtarët. Lojtarët mund ta kontaktojnë lehtësisht përmes emailit mbështetjen e konsumatorit për pyetje të përgjithshme, pyetje të marketingut apo për çështje të tjera.

Mbështetja e konsumatorit përmban faqe të dedikuara të mediave sociale në Facebook, Instagram, dhe LinkedIn. LiliBet Casino mirëmban një prani profesionale në komunitetin e mediave sociale. Lojtarët me lehtësi mund t’i ndjekin veprimet përmes kanaleve të shumta mediale me lajmet e fundit rreth lojërave, rishikimit dhe ofertave promocionale. Pjesa e pyetje më të shpeshta FAQ ofron një sasi të pyetje dhe përgjigjeve për lojtarët, duke përfshirë regjistrimin, veprimet bankare, bastvënien, sigurinë, preferencat personale dhe informatat në lidhje me llogarinë. Mbështetja e konsumatorit që ka në qendër të vëmendjes lojtarët, sjell më të mirën e LiliBet Casino në plan të parë.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë