Joo Casino

Joo Casino

joocasino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€1000
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas

Joo Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 Deposita Min.: €20 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas

Joo Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 Deposita Min.: €20 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, AUD, CAD, NZD, NOK
9 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
7 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

7.1
Bankimi & Pagesat
5
Promocionet
4.2
Softueri & Lojërat
4.7
Siguria & Loja e Ndershme
4.5
Përkrahja
4.4

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga vendosja e saj.

Përzgjedhje masive e lojërave duke përfshirë një llojllojshmëri të gjerë të lojërave me lojtar live.

Mbështetje ndihmuese e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Llojllojshmëri e opsioneve të tërheqjeve në dispozicion.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Joo Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më maj 14, 2023

Joo Casino është një kazino online që ofron mbi 1000 slot lojëra dhe është e njohur për kohën e shkurtër të tërheqjes së parave. Lojtarët shqiptar do ta vlerësojnë pjesën e saj të lojërave të drejtpërdrejta, VIP programin e shpërblimeve dhe mundësinë e depozitimit me monedhën fiat apo kriptovaluta.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga vendosja e saj.

Përzgjedhje masive e lojërave duke përfshirë një llojllojshmëri të gjerë të lojërave me lojtar live.

Mbështetje ndihmuese e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Llojllojshmëri e opsioneve të tërheqjeve në dispozicion.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Mangësitë

Nuk ka lojëra të tavolinave.

Mbështetja nuk është në dispozicion përmes telefonit.

Limit i ulët i tërheqjes mujore.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion mobil të dedikuar.

Nuk ka tregues të certifikatës eCogra.

Profili

Joo Casino është një mundësi e mrekullueshme për lojtarët që adhurojnë slotet dhe lojërat e drejtpërdrejta me të tjerët. Nuk ka vetëm zgjidhje të shumta në këto dy kategori, por ajo gjithashtu ofron edhe kohë të shkurtër të tërheqjes së parave, një bonus mikpritës shumë konkurrues dhe mundësi të shumëfishta të depozitimit. Në të njëjtën kohë, ajo ofron edhe siguri shumë të lartë, ashtu që lojtarët mund të shijojnë lojërat në qetësi me paqe në mendje që vjen nga luajtja në një platformë të sigurt. 

Joo Casino është një kazino online që ofron mbi 1000 slot lojëra dhe është e njohur për kohën e shkurtër të tërheqjes së parave. Për më tepër, ajo ka një VIP program të shpërblimit dhe pranon edhe monedhat fiat edhe kriptovalutat.

Pronar Dama N.V.
Themeluar 2019
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Po
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Chinese, English, Finnish, French, German, Japanese, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Joo Casino përmban lojëra nga një llojllojshmëri e ofruesve softuerik, duke përfshirë NetEnt, Betsoft, Amatic, Ezugi, SoftSwiss, Endorphina dhe më shumë. Për shkak se secili ofrues ka stilin, karakteristikat dhe mekanizmat e tyre, lojtarët mund të shijojnë të gjitha llojet e argëtimit. Madje edhe dy slote që kanë të njëjtën temë, shpesh luhen shumë ndryshe nga njëra tjetra nëse ato janë krijuar nga ofrues të ndryshëm.

Lojërat

Slot lojërat janë yjet e shfaqjes në Joo Casino, me mbi 1000 prej tyre që mund të përzgjidhen. Nga slotet me tematikë filmi deri tek makinat klasike me fruta dhe deri tek veçoritë e reja speciale më të fundit, këtu ka diçka për secilin. Po ashtu ekziston edhe pjesa fisnike e sloteve progresive jackpot, e cila është pjesa e preferuar e lojtarëve për shkak të potencialit të lartë të fitimeve.

Joo gjithashtu ka një ofertë të mirë të lojërave të drejtpërdrejta të lojtarëve, përfshirë lojërat baccarat, blackjack, ruletë dhe poker. Për fat të keq, pjesa e lojërave të tavolinës tradicionale dhe video pokerit janë paska zhgënjyese.

Turnetë

Joo ofron një koleksion interesant të turneve për lojtarët që adhurojnë garat e shëndetshme. Turnetë janë sezonale dhe gjithmonë shtohet nga një e re. Turne të shumëfishta mund të zhvillohen njëkohësisht dhe lojtarët mund të kënaqen aq sa duan. Top çmimet e zakonshme variojnë nga 200 dhe 300 euro.

Drejtësia e Lojërave

Lojtarët që luajnë në Joo Casino mund të jenë të sigurt që luajtja në lojëra është e drejtë dhe transparente. Joo përdor softuer që është i certifikuar nga Itech Labs, një laborator i pavarur testues për sistemet e bixhozit online. Numri i saj RNG (random number generator – gjeneratori i numrave rastësor) përputhet me kërkesat e industrisë dhe është tërësisht rastësor. Pagesat për të gjitha lojërat janë në mes të 95-98 % të standardit të industrisë.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Lojërat me Letra Andar Bahar, Teen Patti, Casino War, Rummy
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Dragon Tiger, Punto banco, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, American Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, 21 Burn Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Double Bonus Poker, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo, LIGHTNING DICE
LIVE Ruletë Live Ruleta, LIGHTNING ROULETTE
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Bingo Mega Ball
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Joo Casino dhe luani mbi 3477 lojëra nga 67 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
7Mojos
Absolute Live Gaming
Ainsworth
Amatic Industries
Amusnet Gaming
Amusnet Interactive
August Gaming
Authentic Gaming
Belatra Games
Betradar Gaming
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Bombay Live
Booming Games
Booongo
Caleta
ELK Studios
Endorphina
Ezugi
Fantasma Games
FAZI
Felix Gaming
FUGASO
GameArt
Gamevy
Gamzix
Golden Rock Studios
Habanero Gaming Systems
Igrosoft
Iron Dog Studios
iSoftbet
Kalamba Games
Lucky Streak
Mascot Gaming
Merkur Gaming
MrSlotty
Netgame
Nolimit city
Nucleus Gaming
OneTouch
Onlyplay
Platipus Gaming
Play'n GO
Quickfire
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
SoftSwiss
Spearhead Studios
Spribe
Swintt
Thunderkick
True Lab
Vivo Gaming
Wazdan
1Spin4Win
Spinomenal
Push Gaming
Mancala gaming
Game Beat
Yggdrasil Gaming

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 28 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në Joo Casino.

Jackpotet Progresive

Gates of Olympus

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

The Dog House

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Sweet Bonanza

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wu Xing N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Goonies Jackpot King N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Pirate Pays N/A
Softueri: Big Time Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

King Of Cats N/A
Softueri: Big Time Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Live Casino Hold'em Jumbo 7 N/A
Softueri: Evolution Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jungle Jackpots N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

El Jackpotto N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Genie Jackpots Wishmaker N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wish Upon A Jackpot N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Glam Life N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Faerie Spells N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Charms and Clovers N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Joo pranon depozitat e bëra përmes Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, NETELLER, ecoPayz, WebMoney, Kiwi, Yandex, paysafecard, Zimpler, Neosurf, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, dhe Dogecoin. Joo nuk ka asnjë tarifë për procesimin e depozitave dhe tërheqjeve, por të gjitha metodat që nuk janë me kriptovaluta kërkojnë një depozitë minimale prej 20$. Shumë metoda të tërheqjes ofrojnë procesim të menjëhershëm, një gjë e rrallë që ndodh në botën e kazinove online.

Valutat

EUR
A$ AUD
C$ CAD
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
руб. RUB
$ USD
BTC
BCH
DOGE
ETH
LTC
USDT

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Crypto Wallet Crypto Wallet
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
CoinsPaid CoinsPaid
AstroPay AstroPay
INSTADEBIT INSTADEBIT
Interac Interac
MiFinity MiFinity
MuchBetter MuchBetter
Neosurf Neosurf
Pay4Fun Pay4Fun
QIWI Wallet QIWI Wallet
Skrill Skrill
WebMoney WebMoney
Yandex Money Yandex Money
Zimpler Zimpler
ecoPayz ecoPayz
iDebit iDebit
Flexepin Flexepin

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Javor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 5 dite
Koha e tërheqjes së çekut 5 dite
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
Joo Casino pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

Joo Casino është optimizuar për telefonat mobil, ashtu që lojtarët mund t’i shijojnë lojërat Joo nga shfletuesi i telefonit të tyre. Vetëm vizitoni ueb faqen dhe vazhdoni aty ku keni mbetur.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Oferta mikpritëse e Joo-së është një nga më të mirat e industrisë. Kur lojtarët e ri regjistrohen, ata mund të përfitojnë një pako mikpritëse që përfshinë 4 depozitat e tyre të para. Po ashtu ka edhe bonuse të vazhdueshme siç janë Monday AfterParty, Wednesday Free Spins dhe më shumë.

Lojtarët që kthehen mund të përfitojnë nga VIP programi i Joo-së, i cili lejon lojtarët që të mbledhin pikat comp dhe të ngjiten në rangun e shkallës VIP. Janë gjithsej 10 shkallë në total dhe sa më lartë që ngjiten lojtarët, aq më shumë bonuse marrin.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Joo Casino i mban të sigurt lojtarët e saj duke përdorur teknologjinë e fundit të enkriptimit së bashku me teknikat e fundit kundër mashtrimit. Informatat personale mbahen private dhe përdoren vetëm me qëllim të ofrimit të shërbimit të lojërave.

Përgjegjësia e Lojërave

Përderisa bixhozi është menduar të jetë një kohë argëtimi, nganjëherë lojtarët shkojnë shumë larg. Për këtë arsye, Joo Casino ju jep mundësi të shumta lojtarëve për t’ju ndihmuar atyre që të mbajnë zakone të shëndetshme të bixhozit. Këtu përfshihen përcaktimi i një limiti të humbjes, kufijve të basteve të vëna, vetë-përjashtimi për një periudhë kohore, periudhat e qetësimit dhe më shumë.

Licencat

Joo Casino është në pronësi dhe vepron nga Direx N.V dhe është e licencuar nga qeveria e Kuraçaosë.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Mbështetja

Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e konsumatorëve të Joo-së përmes mesazhit në ueb faqe, emailit dhe live chat-it. Po ashtu ekziston edhe faqja e pyetjeve më të shpeshta (FAQ) ku lojtarët mund të gjejnë informata të shpejta për çështje urgjente.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë