JetBull Casino

Blacklisted

JetBull Casino

jetbull.com
Lojë e Menjëhershme

Në vend të kësaj provoni këto top përzgjedhjet

Me një shikim

Valutat

EUR, GBP, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
9 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

0
Bankimi & Pagesat
0
Promocionet
0
Softueri & Lojërat
0
Siguria & Loja e Ndershme
0
Përkrahja
0

JetBull Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më dhjetor 1, 2022

Themeluar në vitin 2007, JetBull Casino është pjesë e rrjetit të kazinove EveryMatrix, duke përdorur platformën e tyre të njohur dhe duke ofruar një larmi të mirë lojërave elektronike slots dhe lojëra të tjera kazinoje. Vendi është i licencuar nga Qeveria e Kurakaos dhe Autoritetit e Lojrave të Maltës dhe i pranon lojtarët nga një numër i madh vendesh në mbarë botën, duke përfshirë lojtarët e Shqipërisë.

Profili

Pronar EveryMatrix Gaming Ltd
Themeluar 2007
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, German, Russian, Swedish
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

JetBull Cazino përmban një ndërfaqe që ndoshta do të duket e njohur për lojtarët më me përvojë që kishin një shans për të luajtur në një nga faqet e EveryMatrix më parë. Kazinoja është ne dispozicion për lojra instante përmes një sërë brouserash interneti, e cila mbulon të gjitha pajisjet, si dhe pajisjet Android dhe iOS.

Për sa i përket mirëdashjes së përdoruesit, JetBull Casino është mjaft i përshtatshëm me opsionet e shumta të filtrimit që i ndihmojnë lojtarëve të gjejnë lojrat që ata dëshirojn. Biblioteka e madhe e titujve mund të filtrohet nga lloji i lojës, ofruesi i softuerit, titulli, dhe shumë të tjera. Lojtarët mund të ndryshojnë midis dy pikëpamjeve të ndryshme bazike (listë dhe rrjet) në varësi të preferencave të tyre.

Lojërat në ofertë

Në JetBull ka më shumë se 1000 lojtarë që mund ti zgjedhin lojtarët. Kazino përmban tituj nga një gamë e gjerë e zhvilluesve të lojërave, përfshirë NetEnt, Microgaming, Play'n GO, Red Rake, Endorphina, Quickspin, NextGen, EGT, Habanero dhe shumë të tjerë.

Zgjedhja e tyre e lojërave elektronike slots është mjaft mbresëlënëse, me të gjitha titujt klasikë dhe të rinj të cilat regullisht I shtohen platformës. Tifozët e sloteve progresive të jackpotit do të kenë duart e tyre të plotë, me shumë lojëra të popullarizuara si Mega Fortune, Mega Moolah, King Cashalot dhe një gamë të plotë të Betsoft progresëve.

 Përveç lojërave elektronike slots, në JetBull Casino ka lojëra të shumta video pokerit dhe lojëra tavoline (roulette, blackjack, poker kazino) në dispozicion. Dhe, për ata që kërkojnë një eksperiencë më jetësore, seksioni Deallerëve te djretëpëdrejt përmban një numër të madh tavolinash nga një sërë ofruesish, duke përfshirë NetEnt, Evolution Gaming, BetGames dhe Vivo.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Football virtual, Garat e kuajve virtuale, Garat e qenëve virtuale, Tenis Virtual, Soccer Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
Amusnet Interactive
Booming Games
Endorphina
Every Matrix
genii
Greentube
Habanero Gaming Systems
IGT
iSoftbet
Join Games
Kalamba Games
MrSlotty
MultiSlot
Nextgen Gaming
Nolimit city
OMI Gaming
Pariplay
Play'n GO
Playson
Quickspin
StakeLogic
The Stars Group
Spigo
Kiron Interactive
Light & Wonder
Red Rake Gaming
Spinomenal

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv
Sportet Virtuale

screenshotet

Bankimi

Kur bëhet fjal për depozitat dhe tërheqjet, JetBull Casino ofron një larmi të mirë të metodave bankare që duhet të plotësojnë nevojat e shumicës së lojtarëve. Kjo përfshin të gjitha kredit dhe debit kartelat, Skrill, NETELLER, WebMoney, Euteller, Paysafecard dhe shumë të tjerë. Koha e tërheqjes ësht shumë e arsyeshme me periudha relativisht të shkurtra (mes 24 dhe 48 orësh).

Valutat

EUR
£ GBP
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Debit Visa Debit
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Trustpay Trustpay
Diners Club Diners Club
EPS EPS
INSTADEBIT INSTADEBIT
Multibanco Multibanco
NEXI NEXI
Nordea Nordea
POLi POLi
Postepay Postepay
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Todito Cash Todito Cash
Trustly Trustly
WebMoney WebMoney
ePay.bg ePay.bg
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
Dankort Dankort
EURO 6000 EURO 6000
Euteller Euteller
Fundsend Fundsend
Lobanet Lobanet
Moneta Moneta
NETS SG NETS SG
Przelewy24 Przelewy24
Solo card Solo card
Speedcard Speedcard
abaqoos abaqoos
dotpay dotpay
eKonto eKonto
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 5000 I përditshëm
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 5 dite
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

JetBull Casino ofron një bonus standard të mirëseardjes me kërkesa të mira pagese. Lojtarët e rinj trajtohen në mënyrë të drejtë dhe ju mund të merrni një sasi të mirë të parave shtesë për të filluar dhe për të parë se çfarë behët fjal në JetBull.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Përkrahja

Ekipi i mbështetjes së klientëve në JetBull Casino është në dispozicion përmes live chatit mes ores 07:00 dhe 23:00, çdo ditë të javës. Jashtë këtyre orëve, lojtarët mund të kontaktojn nëpërmjet postës elektronike dhe përgjigja bëhet brenda 24 orëve.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë