Cbet.gg Casino

Blacklisted

Cbet.gg Casino

cbet.gg
Lojë e Menjëhershme

Në vend të kësaj provoni këto top përzgjedhjet

Me një shikim

Licencat

Curacao eGaming

Valutat

EUR, INR, RUB, TRY, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
4 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

0
Bankimi & Pagesat
0
Promocionet
0
Softueri & Lojërat
0
Siguria & Loja e Ndershme
0
Përkrahja
0

Cbet.gg Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 26, 2023

Cbet.gg Casino e përshkruan veten si një operator i ri dhe krijues i lojërave, i gatshëm për t’i ofruar lojtarëve një ambient argëtues lojërash. Ata ofrojnë një paketë të plotë, me mundësi të shkëlqyera për baste në sporte, pagesa të larta dhe formacion të gjerë të lojërave të kazinosë. Lojtarët e rinj shpërblehen me bonuse në momentin e regjistrimit si dhe anëtarët ekzistues mund të marrin pjesë gjithashtu ndonjërën nga kampanjat e tyre të shumta. Cbet.gg Casino është e licencuar në Kuraçao dhe është e hapur edhe për lojtarët nga Shqipëria.

 

Profili

Pronar AK Global N.V.
Themeluar 2018
Licencuar nga Curacao eGaming
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, French, Hindi, Russian, Turkish
Vertikale Kazino online, Bastet sportive, Bastet e esports
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Cbet.gg Casino është themeluar në vitin 2019, por kjo është e vështirë të dallohet duke i parë ekskluzivisht formacionin e tyre të gjerë të lojërave. Kjo për faktin se ata kanë një gamë të gjerë të lojërave, që furnizohen nga më shumë se tre duzina zhvillues të softuerëve. Ekziston një listë e gjatë e prodhuesve të lojërave të kazinosë ashtu që madje edhe lojtarë më kërkues janë të garantuar që mund të gjejnë një lojë që atyre ju pëlqen. Ata mund ta provojnë fatin me lojëra klasike nga NetEnt dhe Microgaming apo mund të provojnë slote të prodhuara nga zhvilluesit e rinj dhe ata të mirënjohur.

As ata që preferojnë lojërat e tavolinave nuk do të zhgënjehen, pasi që ekzistojnë shumë lojëra për të zgjedhur. Ata mund të luajnë kundër gjeneratorit të numrave rastësor ose të përjetojnë emocionet e një kazinoje prej së vërteti kundër lojtarëve real. Ata nuk kanë nevojë të dalin nga shtëpia, sepse kazino live ka qindra tavolina të hapura gjatë tërë kohës. Kjo është dukshëm më shumë se atë që e ofrojnë kazinotë e zakonshme dhe kjo u bë e mundur duke përdorur shërbimet e Evolution Gaming, Ezugi, NetEnt, VivoGaming dhe zhvilluesve të tjerë.

Krahasuar me gamën e gjerë të sloteve dhe lojërave të tavolinave, llojllojshmëria e video pokerëve mund të ndihem pak më e kufizuar. Lojtarët mund të provojnë edhe lojërat klasike siç janë Jacks or Better dhe Deuces Wild, të cilat kanë përparësinë e ofrimit të fitimit më të mirë për lojtarët. Kompatibiliteti mobil është i siguruar për shumicën e lojërave që janë në dispozicion dhe lojtarët mund t'i shijojnë të gjitha këto lojëra drejtpërdrejt në shfletues. Nuk është e nevojshme të shkarkohet ndonjë aplikacion për t’i luajtur këto lojëra dhe lojtarët mund ta skanojnë kodin QR për të kaluar në uebfaqen e mobilit.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
Amatic Industries
Booming Games
Endorphina
Evoplay
FUGASO
GameArt
Ganapati
Golden Hero
Habanero Gaming Systems
Iron Dog Studios
iSoftbet
OneTouch
Platipus Gaming
Play'n GO
Quickspin
Slotmotion
Vela Gaming
Spinomenal

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Bankimi

Cbet.gg Casino është shumë fleksibile kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, pa limit maksimal dhe me një limit minimumi prej 10€. Monedhat e pranuara janë EUR, NZD, CAD, AUD, NOK, USD, RUB, CNY, PLN, JPY dhe lojtarët mund të bëjnë depozita dhe në Bitcoin. Depozitat procesohen menjëherë dhe tërheqjet janë po aq të shpejta kur lojtarët vendosin të tërheqin kriptovaluta.

Valutat

EUR
INR
руб. RUB
TRY
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Skrill Skrill

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Javor
Koha e Procesimit 3 ditë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 3 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 7 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Bonuset e Cbet.gg Casino nuk ofrohen ekskluzivisht për ata që luajnë slote, lojëra të tavolinave dhe video poker, me promocione në dispozicion për baste sportive dhe esporte. Promocionet e kazinosë janë më bujaret dhe bonuset mund të tërhiqen nga secili që ka llogari të vërtetë të parave. Këto i nënshtrohen termeve dhe kushteve dhe bonuset mund të tërhiqen vetëm pasi të jenë përmbushur kërkesat e vënies së basteve. Pjesëmarrësit duhet të fillojnë së pari të lexojnë termet dhe kushtet për të kuptuar saktësisht se si duhet të vazhdohet tutje.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Përkrahja

Uebfaqja është e përkthyer në gjuhën gjermane, ruse dhe angleze si dhe ndihma ofrohet në të gjitha këto gjuhë përmes live chat, emailit dhe telefonit.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë