Bet90 Casino

Blacklisted

Bet90 Casino

bet90.com
Lojë e Menjëhershme

Në vend të kësaj provoni këto top përzgjedhjet

Me një shikim

Valutat

EUR, BRL, NOK, SEK, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
8 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
3 - 4 ditë

Vlerësimi

0
Bankimi & Pagesat
0
Promocionet
0
Softueri & Lojërat
0
Siguria & Loja e Ndershme
0
Përkrahja
0

Bet90 Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më dhjetor 1, 2022

Bet90 Casino është pjesë e operatorit më të madh të lojërave të fatit multi-ksnslr që ka siguruar licencat e lojërave nga distanca nga juridiksionet globale të Maltës dhe Kuraqao. Lojtarët shqipëtar kanë pas mundësi për të hyn në Bet90 Casino që nga viti 2017, kur brendi u nis për në iGaming treg.

Profili

Pronar Bet 90 Sports Limited
Themeluar 2017
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, German, Norwegian, Portuguese, Spanish, Swedish
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Një spektër i ofruesve të softuerëve kanë dërguar përmbajtjen iGaming e tyre në Bet90 Casino. Në asnjë mënyrë të veçantë, si zhvilluesit shfaqën NetEnt, Evolution Gaming, Microgaming, iSoftBet, Playson, Play'n GO, Quickspin, BetSoft, Ainsworth, Pragmatik dhe Gameplay Interactive.

Lojërat Kazino

Bet90 Casino shkon në thellësi të pabesueshme në kategoritë e lojërave, duke mbuluar të gjitha fushat e mëdha dhe të vogla. Prandaj, një lojtar mund të eksplorojë kategoritë e lojërave elektronike slots, 3D slots, ruulette, blackjack, tavolinave, letrash, dillera dretëperdrejt, video pokerit dhe më shumë tjera.

Ekziston një gamë mbresëlënëse e temave në slot që presin për lojtarë, të cilët mund të luajnë Finn & the Swirly Spin, Hotline, Legend of Loki, Gold Rush, Eye of the Amulet, Under the Bed, Moby Dick, Highlander, The Phantom of the Opera, Halloween, dhe Dr Jekyll & Mr Hyde.

Blackjack vjen në të gjitha llojet e varianteve, duke përfshirë Evropiane, Vegas, me nje dek, ekspozimin e dyfishtë, multi-dore. Tavolinat e roulettit përbëhen prej variantave amerikane, evropiane, frënge, angleze, VIP dhe multi-rrotë. Një pjesë më e vogël e tavolinave kan baccarat dhe craps.

Bet90 Casino gjithashtu ka një sërë lojrash tavoline, por ato luhen në menyr interaktive me dillera te vërtet. Në shikim, kazinoja e drejtpërdrejtë ka Blackjack Party, Super 98 Baccarat, Roulette Immersive, dhe Dream Catcher.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Quickspin
Playson
Play'n GO
iSoftbet
Gameplay Interactive

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv

screenshotet

Bankimi

Bet90 Casino mbështet euroin para valutave të tjera. Dhe depozitat mund të bëhen nëpërmjet MasterCard, Maestro, ose VISA si opsion kartelash. Pastaj alternativat përfshijnë paysafecard, Trustly, GiroPay, iDeal, SafetyPay, EPS, Skrill, NETELLER dhe AstroPay.

Valutat

EUR
R$ BRL
kr NOK
kr SEK
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
AstroPay AstroPay
EPS EPS
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Trustly Trustly
giropay giropay
SafetyPay SafetyPay
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 3 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 20000 I përditshëm
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 8 orë
Koha e tërheqjes së çekut 3 ditë

Mobil

Bet90 Casino funksionon si faqe e përgjegjshme që mund të funksionojë pa pas parasysh nëse lojtarët dëshirojnë të luajnë në desktop, smartphone ose tabletë. Lojtarët duhët ta dinë se Bet90 Casino punon në shumicën e platformave, me opsionet kryesore të mobileve duke përfshirë iOS dhe Android.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Çdo lojtar duhet kadale duhet ti shikoj kushtet, pasi ato përshkruajnë përgjegjësitë e nevojshme për të shfrytëzuar çdo përfitim promocional. Ofertat e mirëseardhjes dhe çdo marrëveshje e vazhdueshme ndryshojnë në mënyrë sporadike, prandaj kontrolloni për të parë vlerat më të fundit.

Stimulimet

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Përkrahja

Mbështetja është ne dispozicion në formën e postës elektronike dhe chatit të drejtpërdrejtë, me këtë të fundit mundë të qaseni pa pasur nevojë për një llogarie në Bet90 Casino. Në faqen kryesore jepen informacione të përgjithshme në lidhje me kushtet, ofertat, lojrat përgjegjëse, siguria dhe privatësi.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë