777 Casino

777 Casino

777.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€200
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €200

777 Casino Bonusi Mikëpritës

WELCOME777

100% Bonus i Barabartë deri në €200

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €20 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €200

777 Casino Bonusi Mikëpritës

WELCOME777

100% Bonus i Barabartë deri në €200

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €20 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, GBP, CAD, NOK, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
1 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.1
Bankimi & Pagesat
4.6
Promocionet
4.3
Softueri & Lojërat
4.7
Siguria & Loja e Ndershme
4.3
Përkrahja
4.2

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Ofron funksionin e luajtjes automatike.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Gamë e përshtatshme e opsioneve të depozitimit.

Mundësi për të luajtur pa shpenzim apo regjistrim.

Ueb faqja është kompatibile me telefonat mobil dhe tabletët.

777 Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 29, 2023

777 Casino ueb faqe e lojrave premium që vjen me një temë të vjetër të shkollës e Las Vegas, e përdorur për të nxjerrë në pah lojëra direkte te online kasinos. 777 Casino është në pronësi dhe operohet nga operatori i shquar 888 Holdings, duke siguruar një garanci për shërbime të besueshme dhe sigurim bankar. Kazino është e licencuar në Gjibraltar dhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Ofron funksionin e luajtjes automatike.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Gamë e përshtatshme e opsioneve të depozitimit.

Mundësi për të luajtur pa shpenzim apo regjistrim.

Ueb faqja është kompatibile me telefonat mobil dhe tabletët.

Mangësitë

Mungesë e video pokerit.

Tërheqje më të ngadalshme për e-wallets krahasuar me faqet e tjera.

Bitcoin-at nuk mund të përdoren këtu.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ofrohet aplikacion mobil.

Profili

Pronar 888 Holdings PLC
Themeluar 2015
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, German, Norwegian
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Lojtarët nga Shqipëria do të kenë qasje në një koleksion të veçantë të lojrave sapo të hyjnë në online kazino. Kjo është për shkak se lista ka zgjedhur lojëra nga ofruesit e softuerëve si NetEnt, Ash Gaming, IGT dhe shumë të tjerë. Të përfshira në listë janë edhe krijimet nga 888 Gaming kështu që nuk ka mungesë të slot makinave emocionuese.

Në rrjet janë në dispozicion disa jackpote të mëdhenj dhe çmimet e tyre shtojnë deri në disa miliona euro.

Gjithashtu, 777 Casino ofron disa lojëra të tryezave dhe karta si alternativë për lojëra elektronike dhe ka një seksion për lojërat e kazinove drejtëpredrejta ku pesë opsionet më të njohura luhen me ndihmën e dillerit të vëtet në kohë reale.

Lobi mund të nxitet nga faqja dhe mban tema përgjithshme klasike.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Tequila Poker, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, American Blackjack, Pontoon, Super Fun 21, Blackjack Surrender, Zappit Blackjack, European Blackjack, Big Five Blackjack, Perfect Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Mega Jacks
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Stravaganza

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Fan Tan, FOOTBALL STUDIO, Live Casino War
LIVE Baccarat Live Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo, LIGHTNING DICE
LIVE Lotari Live Keno
LIVE Ruletë Live Ruleta, LIGHTNING ROULETTE
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher, Monopoly Live, Crazy Time
LIVE Bingo Mega Ball
LIVE TV Emision i Lojërave DEAL OR NO DEAL
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

888 Holdings
Design Works Gaming
Electracade
Ingenuity Gaming
Red Tiger Gaming
Yggdrasil Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 28 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në 777 Casino.

Jackpotet Progresive

A Nightmare on Elm Street

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€13027

Mad Max Fury Road

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Millionaire Genie

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€1197993
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Mermaid's Millions N/A
Softueri: 888 Holdings
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Pink Panther N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Deal of No Deal World N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Deal or No Deal €121767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Sweet Party €863844
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Esmeralda €819616
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Streak of Luck N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Purple Hot €112200
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

The Pyramid of Ramesses €22359
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Cat in Vegas €114455
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Captain Cannon's Circus of Cash N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Frankie Dettori's Magic 7 €123711
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Thai Temple N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fortunate 5 N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Chests of Plenty €566259
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Batman & Catwoman Cash N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & Mr Freeze N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Batgirl Bonanza €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Batman & The Joker Jewels N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Penguin Prize N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Riddler Riches N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Superman The Movie €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Man of Steel €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Green Lantern €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Bounty of the Beanstalk €881379
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Fairest of them All €841687
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Geisha Story N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Leprechaun's Luck N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Life of Brian N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Winnings of Oz €74355
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Wu Long Jackpot €49694
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Zhao Cai Jin Bao N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Beach Life €2269038
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Megaball €62129
Softueri: Playtech
Lojëra: Fixed Odds
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Cinerama N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jackpot Darts €106477
Softueri: Playtech
Lojëra: Fixed Odds
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Everybody's Jackpot €117912
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Fruitmania €9868
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Diamond Valley N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Megajacks €773
Softueri: Playtech
Lojëra: Video Poker
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Queen of the Pyramids €27030
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Spamalot N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wall Street Fever €81648
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Funky Fruits N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Valutat

EUR
£ GBP
C$ CAD
kr NOK
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Apple Pay Apple Pay
AstroPay AstroPay
Diners Club Diners Club
EPS EPS
GCash GCash
Juno Juno
Multibanco Multibanco
Nordea Nordea
POLi POLi
QIWI Wallet QIWI Wallet
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Swedbank Swedbank
WebMoney WebMoney
Yandex Money Yandex Money
giropay giropay
iDebit iDebit
24NonStop 24NonStop
CashU CashU
Inpay Inpay
Kalibra Kalibra
Moneta Moneta
abaqoos abaqoos
eKonto eKonto
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 30000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
777 Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Përdoruesit vetëm duhet të bëjnë një depozitë të parë dhe bankrollii tyre do të rritet menjëherë në sajë të përpudhjes me bonus të mirëseardhjes. Lojtarët shqiptarë qe janë aktivë në javën e parë gjithashtu do të kualifikohen për katër depozita për më shumë kredi FreePlay.

Daily Delights u bashkua me Promovimet e nxehtë dhe Shpërblimet VIP për të siguruar që 777 Casino është shumë bujar për klientët e saj. Madje ka edhe promovime të veçanta për kazinotë e drejtëperdrejta në mënyrë që fitimet të rriten në tabela të veçanta.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Kujdesi i famshem i klienteve nga 888 mund te gjendet edhe ne faqen e saj binjake, ku 777 ofron ndihmë 24/7 me telefon falas dhe email. Disa numra janë dhënë për tregjet kryesore për të mbuluar gjuhët e ndryshme të cilat janë gjithashtu në dispozicion për këtë ueb faqe.

Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Shërbimi për Zgjidhjen e Kontesteve

IBAS

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë