Zen Casino

Zen Casino

zencasino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€200
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1000

Zen Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: €10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1000

Zen Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: €10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, GBP, MDL, NOK, RUB
4 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
4 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

7
Bankimi & Pagesat
4.5
Promocionet
4.3
Softueri & Lojërat
4.9
Siguria & Loja e Ndershme
4.6
Përkrahja
4.2

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Lojërat me limit të lartë janë në dispozicion.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Mbështeten shumë valuta.

Pranon Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera.

Opsion demo falas për të luajtur për kënaqësi.

Zen Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më korrik 23, 2023

Zen Kazino kombinon një sërë lojrash argëtuese për të krijuar një mjedis të përsosur për fansat e kazinove online. Është në pronësi dhe operohet nga RR Investments N.V., dhe është rregulluar plotësisht nga Qeveria e Kururaços për të ofruar lojëra të parave të vërteta për lojtarët Shqiptarë. Zen Casino ofron lojtarë me një kombinim eklektik të lojrave e të gjitha shijeve dhe preferencace. Si një avokat i përgjegjshëm i lojrave, Zen Casino është 18 + dhe një përkrahës i patundur i përgjegjësisë sociale dhe përsosmërisë së shërbimit të klientit.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Lojërat me limit të lartë janë në dispozicion.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Mbështeten shumë valuta.

Pranon Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera.

Opsion demo falas për të luajtur për kënaqësi.

Mangësitë

Një koleksion i kufizuar i lojërave.

Nuk ka opsione të shumta bankare.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion për përdorim mobil, vetëm lojë në shfletues.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Pronar RR Investments N.V.
Themeluar 2017
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Chinese, Croatian, English, Finnish, French, German, Norwegian, Polish, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Zen Casino balancon më të mirët nga ofruesit kryesorë të lojrave në botë për t'u ofruar lojtarëve një përzgjedhje të këndshme të lojërave të mbushura me argëtim. Lojërat janë të ndara në kategori të shumta të njohura, përfshirë këtu:

Video Poker – Jacks or Better Double up, Joker Poker, Deuces Wild, Wild Sevens, Bonus Deluxe, Mega Jack, dhe Double Bonus Poker.

Lojëra tavoline – Casino Hold'em Poker, Baccarat, Blackjack High Limit, American Roulette, European Roulette, Mini Roulette, Pontoon, French Roulette, Red Dog Poker.

Lojëra elektronile slots– Hot Hot Fruit, Show Me the Mummy, Treasure Horse, Dragon’s Queen, Zombie Lab, Gold Dust, dhe Disco Baby.

Kartat e gërvishtjes– Super Mask Bonus, Secret Cupcakes Bonus, Donut Rush Bonus dhe Scratch Card.

Lojëra me kasino te djretpëdrejtë – Live Casino Dealer Roulette, Live Casino Dealer Roulette Turkish, Live Casino French Auto Roulette, Dice, Baccarat, War of Bets, dhe Live Casino Dealer Roulette La Partage (54 lojëra ne total).

Lojëra me Jackpot – Aztec Glory, Brave Cat, Forest Band, Imperial Wars, Kashmir Gold, Majestic Forest, Ocean Rush, dhe Mayan Spirit.

Blackjack lojëra – Blackjack, Live Common Draw Blackjack, Blackjack Low, dhe Blackjack High.

Lojëra me bonus – Double Stacks, Coins of Egypt, Wild Bazaar, Halloween Jack, dhe Fruits Deluxe.

Ofruesit e softverave, mes të tjerash, përfshijne include eZugi, Playson, Tom Horn Gaming, Amatic Industries, NETENT, Spinomenal, Habanero, Endorphina, Booming Games, WM and Mr. Fatmirsisht, lojtarët mund të praktikojnë lojërat në modalitetin demo thjesht duke klikuar në opsionin “Luaj për argëtim” (‘Play for Fun’). Lojërat drejtohen direkt nga shfletuesi duke përdorur Flash player.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Speed Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Zen Casino dhe luani mbi 1776 lojëra nga 16 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Amatic Industries
Booming Games
DLV
Endorphina
Ezugi
Habanero Gaming Systems
MrSlotty
Playson
Tom Horn Gaming
WorldMatch
Spinomenal
BetGames TV

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Lojëra Tv

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 25 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në Zen Casino.

Jackpotet Progresive

Gates of Olympus

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

The Dog House

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Sweet Bonanza

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Live Casino Hold'em Jumbo 7 N/A
Softueri: Evolution Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Glam Life N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Faerie Spells N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Charms and Clovers N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Zen Casino ka në dispozicion një gamë e gjerë opsionesh bankare të besueshme për lojtarët. Këto përfshijnë kredit kartela si Visa dhe MasterCard, Skrill, NETELLER, Bitcoin, Litecoin dhe Bank Transfer. Shuma minimale e depozitave është 5 € dhe depozita maksimale për transaksion është 100,000 €.

Valutat

EUR
£ GBP
L MDL
kr NOK
руб. RUB
kr SEK
$ USD
BTC
LTC

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
RunPay RunPay
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Perfect Money Perfect Money

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 15000 Javor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 24 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 5 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
Zen Casino pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Zen Casino ka hartuar një program të lojalitetit të pabesueshme që përfshin 8 nivele. Ndërsa lojtarët përparojnë në nivele më të larta, ata janë të pranishëm në rritjen e shpërblimeve dhe përfitimeve. Si një rast tipik, Niveli 1 ofron lojtarëve shpërblime ekskluzive VIP dhe një shumë maksimale tërheqjeje prej € 50,000 në javë.

Me arritjen në nivelin 8, shuma maksimale e tërheqjes është € 150,000 në javë, lojtarët gjithashtu marrin 10% të parave nga humbjet. Kthimi i parave rritet nga Niveli 1 deri Niveli 8, dhe është një nxitje e madhe për lojtarët që të punojnë në rrugën e tyre për ngritje.

Stimulimet

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Kontakti me përfaqësuesit e shërbimit të klientit është shumë i lehtë. Lojtarët mund të përdorin llogaritë e mediave sociale si Facebook dhe Vkontakte. Seksioni i FAQ-ve siguron përgjigjet e një sërë çështjesh duke përfshirë bankat, teknikët, rregulloret, shpërblimet dhe promovimet. Përfaqësuesit e ndihmës bëjnë një punë të mirë për të ndihmuar klientët. Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë është mënyra më e mirë për të kontaktuar me një përfaqësues të Zen Casino.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë