Twin Casino

Blacklisted

Twin Casino

twin.com
Lojë e Menjëhershme

Në vend të kësaj provoni këto top përzgjedhjet

Me një shikim

Valutat

EUR, BRL, GBP, CAD, INR
2 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
8 më shumë
Norma e Fitimit
93.81%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

0
Bankimi & Pagesat
0
Promocionet
0
Softueri & Lojërat
0
Siguria & Loja e Ndershme
0
Përkrahja
0

Twin Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më gusht 9, 2023

I themeluar në vitin 2017, Twin Casino, në pronësi dhe i operuar nga Oring Ltd. Casinos, është një faqe interneti e drejtë dhe transparente që mirëpret lojtarë nga vende të ndryshme anembanë botës, duke përfshirë lojtarët shqitarë. Kazino është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i lojrave të Maltës dhe Qeveria e Kuraçaos dhe ofron një përzgjedhje të pasur të lojërave, si dhe një program të angazhimit dhe shpërblimit të besnikërisë.

Profili

Pronar Oring Ltd
Themeluar 2017
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Brazilian Portugues, English, Finnish, German, Hindi
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Shpërblimet

Lojëra

Twin Casino operon një faqe elegante të luajtjes së çastit më dispozicion në kompjuterët desktop dhe në pajisje të ndryshme mobile. Për të filluar luajtjen në kazino nuk kërkohet shkarkimi dhe portofoli i plotë i lojrave është i disponueshëm në të gjithë pajisjet e mbështetura dhe nuk ka nevojë për asnjë softuer shtesë ose aplikacione.

Kryesisht I dizajnuar në nuansë të zezë dhe të bardhë me vetëm sasinë e duhur të detajeve me ngjyra, Twin Casino ofron një eksperiencë të këndshme dhe të kënaqshme të lojrave. Lojërat ndahen në kategoritë kryesore (lojëra elektronike slots, lojëra në tavolinë, jackpote, kazino të drejtpërdrejtë) dhe ka filtra shtesë për ofruesit e lojërave, temat dhe veçoritë. Kjo e bën navigacionin me të vërtetë të lehtë dhe miqësor për lojtar.

Lojërat në ofertë

Twin Casino ofron qindra tituj të siguruar nga disa prej zhvilluesit më të njohur të lojërave në industri, duke përfshirë NetEnt, Play'n GO, Microgaming, Pragmatik Play, Yggdrasil, Genii, Thunderkick, Quickspin dhe Push Gaming.

Lojëra elektronike slots

Lojëra elektronike slots përbëjnë shtyllën e kazinosë me një koleksion të gjerë të risive të popularizuara ore. Këto përfshijnë disa lojëra më jackpot progresiv të madh, si Mega Moolah, Mega Moolah Isis, King Cashalot, Empire Fortune, Major Millions, dhe Divine Fortune.

Përveç jackpotëve, lojtarët mund të provojn fatin e tyre me shumë lojëra klasike si Immortal Romance, Steam Tower, Sakura Fortune dhe Wild North, si dhe disa risi si Cash of Kingdoms, Planet of the Apes, Vortex Dark, Romanov Riches , dhe me shume. Biblioteka e lojrave mbahet e përditësuar në çdo kohë.

Video Poker & Lojra Tavoline

Përveç lojërave elektronike slots, Twin Casino ka një ofertë solide të lojrave elektronike të tavolinës (roulette, blackjack, craps, baccarat, Casino Hold'em) si dhe makina për video poker, duke shfaqur variacione si Jacks or Better, Deuces Wild, Aces & Eights, Tens or Better, etj.

Ekziston edhe seksioni i dillerit te drejtpërdrejtë me tavolina nga Evolution Gaming, kështu që lojtarët mund të provojnë dorën me varietetet e ndryshme të roulette, blackjack, baccarat, Caribbean Stud dhe më shumë.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Arcadem
Big Time Gaming
genii
Greentube
IGT
Play'n GO
Playson
Print Studios
Quickspin
Thunderkick
Wazdan
Push Gaming
Yggdrasil Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Bankimi

Kjo faqe ofron një gamë solide të opsioneve bankare, duke mbuluar të gjitha kredit kartela, e-kuletat, kuponat me parapagim dhe transferet bankare. Kohët e përpunimit të tërheqjes është shumë e shpejt, sidomos për e-kuletat, dhe nuk ka asnjë tarifë të bashkangjitur në depozita ose tërheqje.

Valutat

EUR
R$ BRL
£ GBP
C$ CAD
INR
NZ$ NZD
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Interac Interac
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Siru Mobile Siru Mobile
Skrill Skrill
Trustly Trustly
Zimpler Zimpler
ecoPayz ecoPayz
Euteller Euteller

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 200000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 4 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 3 ditë
Koha e tërheqjes së çekut 48 orë

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Lojtarët e rinj në Twin Casino mund të kenë një shtytje të mirë në dy depozitat e tyre të para, duke marrë jo vetëm disa para shtesë, por edhe një sasi të mirë rrotullash të lira të hedhura në përzierje.

Përveç kësaj, kazinoja ofron një Program të besnikërisë të bazuar në nivele. Lojtarët grumbullojnë pikë për çdo bast të barabartë ose më të madhe se € 0.40 (ose ekuivalentin e monedhës) dhe çdo herë që arrijnë një nivel të ri, ata mund të zgjedhin nga një përzierje shpërblimesh që përmbajnë rrotullime të lira, para kesh (në dorë) dhe më shumë.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Përkrahja

Departamenti i përkrahjes së klientëve në Twin Spin Casino është në dispozicion gjatë gjithë kohës përmes email-it dhe bisedave të drejtpërdrejtë. Koha tipike e reagimit për agjentët e bisedave të drejtpërdrejta është nën një minut, kështu që lojtarët mund të presin që t'i marrin përgjigjet e tyre në kohën e duhur.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë