MagicalSpin Casino

MagicalSpin Casino

magicalspin.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas

MagicalSpin Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 2 Deposita Min.: €20 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas

MagicalSpin Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 2 Deposita Min.: €20 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
2 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.3
Bankimi & Pagesat
5
Promocionet
4.6
Softueri & Lojërat
4.8
Siguria & Loja e Ndershme
4.8
Përkrahja
4.6

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga vendosja e saj.

Lojëra live fantastike të kazinosë.

Ekip miqësor i mbështetjes së konsumatorëve.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Ueb faqja është kompatibile me telefonat mobil dhe tabletët.

MagicalSpin Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më maj 30, 2023

Nëse po kërkoni të shtoni një magji në përvojën tuaj në online kazino, mund të jeni në vendin e duhur. Magical Spin Casino u themelua në vitin 2017 dhe portofoli i lojrave që do të gjeni aty vështirë se mund të përputhet me më shumë se disa online kazino atje.

Spin Magical vepron me një licensë për lojëra nga Qeveria e Kuraqaos, një nga organet më të njohura të licencimit të lojrave në botë, dhe pranon lojtarë nga Shqipëria.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga vendosja e saj.

Lojëra live fantastike të kazinosë.

Ekip miqësor i mbështetjes së konsumatorëve.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Ueb faqja është kompatibile me telefonat mobil dhe tabletët.

Mangësitë

Përzgjedhje e kufizuar e lojërave.

Zgjedhje e kufizuar e metodave të pagesës.

Bitcoin-at nuk mund të përdoren këtu.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Aplikacioni mobil nuk është kompatibil me pajisjet Apple.

Nuk ka tregues të certifikatës eCogra.

Profili

Pronar Betrust Entertainment B.V.
Themeluar 2017
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, French, German, Portuguese, Spanish, Swedish, Turkish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Në aspektin e softuerit, Magical Spin Casino ofron diçka që një numer i vogël kasinove të tjera mund të mburren. Platforma e tyre përfshin lojëra nga më shumë se 20 zhvillues të softuerëve, përfshirë gjigandët si NetEnt dhe iSoftBet, si dhe zhvillues të ndryshëm si Wazdan, Playson, Endorphina Elk Studios, Play Pragmatic, Red Tiger Gaming, OMI Gaming, 1x2 Gaming etj.

Lista e lojërave elektronike slots në Magical Spin Casino është krejt ndryshe nga çdo gjë që keni parë deri më tani. Lojtarët lehtësisht mund të shfletohën përmes lojërave elektronike slots nga zhvilluesi dhe lista përfshin një numër të madh lojtarësh si Legend of Cleopatra, Fruit Fiesta, Spinata Grande, Three Musketeers, Heidi at Oktoberfest, Taco Brothers dhe qindra tituj të tjerë.

Definitivisht lojtarët e lojërave të tavolinës nuk do të jenë keq për t'u bashkuar me Magical Spin Casino, pasi faqja ofron dhjetra lojëra me letra dhe roulette së bashku me një platformë të fuqishme të kazinosë që ofron mbi 120 tavolina të kazinove të drejtpërdrejta, të mundësuara nga Evolution Gaming, Ezugi dhe BetConstruct.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Speed Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me MagicalSpin Casino dhe luani mbi 3563 lojëra nga 32 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
Amusnet Interactive
BetConstruct
Booming Games
Casino Technology
ELK Studios
Endorphina
Ezugi
GameArt
genii
Habanero Gaming Systems
iSoftbet
Join Games
MrSlotty
MultiSlot
Nextgen Gaming
Pariplay
Playson
Red Tiger Gaming
Salsa Technology
Spigo
The Stars Group
WagerLogic Limited
Wizard Games
WorldMatch
ZEUSPLAY
Wazdan
Red Rake Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Jackpotet Progresive

Mega Moolah

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€4505506

Gates of Olympus

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

The Dog House

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Sweet Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Live Casino Hold'em Jumbo 7 N/A
Softueri: Evolution Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Në përputhje me politikën e tyre për ofrimin e lojtarëve me sa më shumë lojra të ndryshme të mundshme, Magical Spin Casino gjithashtu u siguron përdoruesve një mbështetje të gjerë jashtë lojës. Lojtarët mund të përdorin një dhjetra metoda të depozitimit duke përfshirë Skrill, NETELLER, Visa dhe Mastercard, Wire Transferet, Paysafe Card, EcoCard dhe madje edhe kuletat bitcoin në faqe, ndërsa pagesa mund të bëhen edhe nëpërmjet të gjitha metodave të popullarizuara.

Valutat

EUR

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Skrill Skrill
ecoPayz ecoPayz
Purplepay Purplepay

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 2500 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 48 orë
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
MagicalSpin Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Magical Spin Casino siguron që me të vërtetë të tërheqë lepurin nga kapuçi për çdo klient të ri cili e viziton faqen, me ofertën e tij bujare të mirëseardhjes dhe pëfitime VIP që mund të përjetohen nga lojtarët më të rregullt. Për të kontrolluar të gjitha, kliko butonin "play now" dhe gjeni të gjitha kushtet e ofertave të tyre në Magical Spin. Sigurohuni që të kontrolloni rregullisht seksionin e promocioneve për të parë se çfarë është e re dhe çfarë ka ndryshuar.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Mbështetja e klientit në këtë faqe interneti është e dispozicion përmes bisedave të drejtpërdrejta, telefonit dhe email-it. Sipas kazinosë, të gjitha pagesat bëhen brenda 72 orëve nga kërkesa fillestare.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë