FortuneJack Casino

FortuneJack Casino

fortunejack.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
mBTC1500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në mBTC5000

FortuneJack Casino Pakoja e Bonusit

Deri në mBTC5000 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: mBTC20 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në mBTC5000

FortuneJack Casino Pakoja e Bonusit

Deri në mBTC5000 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: mBTC20 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

BTC, BCH, BTG, DASH, DOGE
4 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
5 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

7.4
Bankimi & Pagesat
3.9
Promocionet
3.5
Softueri & Lojërat
3.6
Siguria & Loja e Ndershme
3.3
Përkrahja
3.9

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Lojëra me cilësi të lartë dhe interaktive me lojtarë live.

Mbështetje për konsumatorë 24/7 në shumë gjuhë.

Mbështet ApplePay.

Pranon Bitcoin dhe disa kriptovaluta të tjera për depozitime dhe tërheqje.

Lojërat që mund të luhen menjëherë janë në dispozicion.

FortuneJack Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më shkurt 1, 2023

FortuneJack Casino u lansua në vitin 2014 si një faqe iGaming që ka integruar një mori të tërë opsionesh të pagesave të kripto-monedhave. Se fundit, FortuneJack Casino është operuar nga Nexus Group Enterprises N.V. nën një licencë të lojrave të fatit të Kuraqao që e bën vendin të arritshëm për lojtarët nga Shqipëria.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Lojëra me cilësi të lartë dhe interaktive me lojtarë live.

Mbështetje për konsumatorë 24/7 në shumë gjuhë.

Mbështet ApplePay.

Pranon Bitcoin dhe disa kriptovaluta të tjera për depozitime dhe tërheqje.

Lojërat që mund të luhen menjëherë janë në dispozicion.

Mangësitë

Nuk ka jackpot slote progresive.

Nuk është në dispozicion mbështetja përmes telefonit.

Procesim i ngadaltë i pagesës (72 orë periudhë pritje).

Nuk ka aplikacion mobil të dedikuar.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Pronar Nexus Group Enterprises N.V.
Themeluar 2013
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

FortuneJack Casino gjithashtu bën një përshtypje të veçantë për kalibrin e ofruesve të softuerëve të saj, të cilat përbëhen nga disa nga më të njohurit në glob. Emrat si NetEnt, Evolution, Microgaming, Tom Horn, Playson, BetGames, XPG, BetSoft, Habanero dhe Quickspin, ndër të tjera, janë dëshmi e cilësisë së lojrave të kazinosë.

Një nga lojërat më interesante duhet të jetë më zare. Kjo zonë e kazinosë mundëson lojtarëve që të vëjn baste me kripto-monedha e tyre në oferta të ndryshme/nën objektiva. Zarat e kësaj natyre nuk gjenden zakonisht në mesin e online kazinove të tjera.

Ka edhe kazino të përkushtuar të drejtpërdrejtë ku dillerat janë çdo ditë të gatshëm për të drejtuar rrota të parave, kazino hold’em, Texas hold’em, Caribbean poker, roulette, blackjack, baccarat dhe një sërë lojërash tavolinë të specializuara. Për sqarim, ka shumë më tepër lojëra oulettei dhe blackjack që mund të shijohen pa tregtarët të drejtëperdrejt.

Video slots lojëre elektronike vlojnë me tituj të mirë, si Wolf Moon, Zen Fruta, Claws vs Paws, Satoshi's Secret, dhe Big Bad Wolf. Ndërkohë, ka shumë lojëra elektronike me çmime progresive, përfshirë Mr Vegas, At the Copa, A Night in Paris, dhe Slotfather Part 2.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me FortuneJack Casino dhe luani mbi 861 lojëra nga 16 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Bally Technologies
Endorphina
Hacksaw Gaming
iSoftbet
Play'n GO
Red Tiger Gaming
Spinthon
Tom Horn Gaming
Xpro Gaming
Light & Wonder
Yggdrasil Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 25 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në FortuneJack Casino.

Jackpotet Progresive

Live Casino Hold'em Jumbo 7

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Divine Fortune

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Cosmic Fortune

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Grupi i kripto-monedhave të pranuara është i pabesueshëm, që dëshmon se FortuneJack Casino është në përputhje me Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero dhe disa të tjerë. Sigurisht, lojtarët do të duhet të kenë një portofol aktiv kripto-monedhë nëse dëshirojnë të jenë në gjendje të transferojnë fonde për të filluar të luajn.

Valutat

BTC
BCH
BTG
DASH
DOGE
ETH
LTC
XMR
ZEC

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Crypto Wallet Crypto Wallet
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
Circle Circle
Interkassa Interkassa
OKPAY OKPAY

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 10000 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 7 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
FortuneJack Casino pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

Ky kripto-monedhë kazino ka adoptuar një qasje të trefishtë për aksesueshmërinë, me përdorues të aftë për të luajtur në çast në desktop, smartphone ose tabletë. Të gjithë qe ata kanë nevojë është një pajisje e përditësuar me një brouser që është në përputhje me një faqe HTML5. Në thelb, ky është një kazino me bazë brouseri që funksionon pa nevojë instalimi.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

FortuneJack Casino shpërblen bonuse në kripto-monedh, por gjithashtu ka dhënë edhe rrotullime falas kohë pas kohe. Oferta të tjera përfshijnë mundësinë për të hyrë në gara për të fituar para, ndërsa FortuneJack Casino drejton gjithashtu një VIP klub ku mund të ndërtohen shpërblime. Të gjitha ofertat e ndryshme janë subjekt i termave dhe kushteve, kështu që lojtarët duhet patjetër t'i lexojnë ato.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Duke patur "https" në adresën e internetit dhe një dry të gjelbër pranë janë shenja pozitive që FortuneJack Casino është sigurt për të parandaluar ndërhyrjet. Nga një pikëpamje teknike, faqja e kazinosë mbrohet me enkriptim SSL (128-bit SSL).

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Kazino FortuneJack përdor atë që përshkruan si një ekip i pritjeve të konsumatorëve për të adresuar kërkesat e lojtarëve. Për ata që janë të nënshkruar, është e mundur që të parashtroni ndonjë pyetje përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose formularit të kontaktit. Gjithashtu është e rëndësishme të theksohet prania e faqe FAQ, ku gjinden përgjigjet j të pyetjeve të zakonshme të lojtarëve.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë