BetWinner Casino

BetWinner Casino

betwinner.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€300
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €300

BetWinner Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €300

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €300

BetWinner Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €300

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, BYN, BRL, KHR, INR
16 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
3 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

9
Bankimi & Pagesat
4.6
Promocionet
4.8
Softueri & Lojërat
4.8
Siguria & Loja e Ndershme
4
Përkrahja
4.1

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Lojërat e kazinosë live.

Mbështetja e live chat është në dispozicion 24/7.

Në dispozicion llojllojshmëri të Opsioneve të Depozitimit.

Pranon Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera.

Opsioni për të luajtur falas në dispozicion.

BetWinner Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më janar 17, 2023

BetWinner Casino është një lojtar i fuqishem në industrinë e lojrave online. Me rreth 400,000 përdorues online me brand, ky online kazino është një vend i mrekullueshëm për lojtarët që të praktikojnë lojrat e tyre të preferuar të kazinosë të drejtpërdrejtë, lojëra elektronike slots, lojra tavoline dhe lojëra të tjera. Kazinoja është një degë e basteve sportive dhe përmban një gamë mbresëlënëse të lojrave të kazinove të drejtpëdrejta nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Këto përfshijnë Vivo Gaming, Evolution Gaming, eZUGI, BBN, Lucky Streak, SA Gaming dhe Asia Gaming për të përmendur vetëm disa. Kasino është plotësisht i licencuar dhe e rregulluar në Kuraqao për të ofruar lojra me para të vërteta për lojtarët nga Shqipëria.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Lojërat e kazinosë live.

Mbështetja e live chat është në dispozicion 24/7.

Në dispozicion llojllojshmëri të Opsioneve të Depozitimit.

Pranon Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera.

Opsioni për të luajtur falas në dispozicion.

Mangësitë

Gama e lojërave është më e vogël se në shumë kazino të tjera.

Limit i ulët i tërheqjes mujore.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Pronar Harbesina Ltd
Themeluar 2018
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Albanian, Arabic, Bulgarian, Cambodian, Chinese, Croatian, Czech, Danish, English, Estonian, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kazakh, Korean, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malaysian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Ekzistojnë kategori të shumta lojërash për tifozët e kazinove, duke përfshirë lojëra elektronike slots, lojëra elektronike slots klasike, lojëra elektronike slots progresive, kazino të drejtpërdrejta, lojëra, lojëra televizive dhe bingo. Lojërat elektronike slots janë kategoria më e popullarizuar në dispozicion të lojtarëve dhe përfshijnë dhjetra ofrues të softuerëve kryesorë dhe mijëra lojëra. Lojtarët marrin përvojën e creme de la creme të lojrave interaktive slot nga ky kazino online. Ka shumë tituj në listë, mjaftojnë për të thënë se atraksionet më të mira përfshijnë pikat e Sir Donkey, Slot Jam, Book of Oz, Bota Gangster, Resident 3D, Librin e Warlock, Charms dhe Clovers, Lucky Streak 2, Battle Royal, VIP Filthy Riches dhe Crystal Ball Red Hot.

Fillimi është një puhi - lojtarët mund thjesht të klikojnë butonin "Play for Free" (“Luaj pa pagesë”) për të shijuar lojëra demo-play direkt nga shfletuesi. Asnjë shkarkim ose regjistrim nuk është i nevojshëm për të praktikuar këto lojëra në modalitetin demo. Janë të listuara rreth 69 ofrues të softuerëve, ku secili ofron një shumëllojshmëri të madhe lojërash fantastike për lojtarët. Lojërat janë miqësore për Android dhe iOS lojtarët.

Lojërat e Kazinos të Drejtpëdrejta

Lojtarët kanë një trajtim të vërtetë me lojëra të kazinosë të djretpërdrejta në BetWinner Casino. Ka 16 ofruesit e softuerit të kazinosë së drejtpërdrejt në dek, me një përzgjedhje të lojërave letrash dhe lojrave tavolinë në dispozicion të lojtarëve. Titujt kryesorë si Lightning Roulette, VIP Roulette, Immersive Roulette, American Roulette, Speed Roulette, Blackjack Party, Blackjack VIP, Casino Hold'em, Baccarat, Ultimate Texas Hold'em, Three Card janë në dispozicion. Lojërat e kazinosë te drejtpërdrejt përmbajn dillera në studiot e vërteta, në kohë reale.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Speed Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me BetWinner Casino dhe luani mbi 872 lojëra nga 14 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

AllWaySpin
Asia Live Tech
Endorphina
Ezugi
Gameplay Interactive
HoGaming
Lucky Streak
Portomaso Gaming
Spadegaming
Vivo Gaming
SA Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Lojëra Tv

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 25 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në BetWinner Casino.

Jackpotet Progresive

Gates of Olympus

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

The Dog House

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Sweet Bonanza

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Një listë e plotë e metodave të pagesës është e disponueshme për depozitat dhe tërheqjet. Këto përfshijnë kartelat bankare (Visa, MasterCard, Maestro, Nevada, China UnionPay), e-Wallet (Qiwi, Skrill, DK, CartaSi), pagesat me celularë (Beeline, Tele2, Dinarak, CBE, MTS, MegaFon, Equity EazzyPay), kesh, NETELLER, boku, EcoPayz, Payer, PayBox, Exchangers e-Currency, Cryptocurrency, transfer banker, CEP Bank, Kartelat me Parapagim, Internet Banking dhe Terminalet e Vetë-Shërbimit. Një rishikim i plotë i opsioneve të tyre bankare zbulon përzgjedhjen më të plotë të metodave të depozitave dhe tërheqjes në dispozicion të lojtarëve sot.

Valutat

EUR
Br BYN
R$ BRL
KHR
INR
kr NOK
руб. RUB
RSD RSD
kr SEK
฿ THB
TRY
UAH
$ USD
VND
BTC
BCH
DASH
DOGE
GRC
LTC
PPC

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Maestro Maestro
Jeton Jeton
4G+ ALTEL 4G+ ALTEL
AstroPay AstroPay
Beeline Beeline
EPS EPS
Indian Bank Net Banking Indian Bank Net Banking
Juno Juno
Klap Klap
MB WAY MB WAY
Multibanco Multibanco
NEXI NEXI
Neosurf Neosurf
Nordea Nordea
PAYEER PAYEER
Postepay Postepay
QIWI Wallet QIWI Wallet
SEPA Wire SEPA Wire
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
STICPAY STICPAY
Skrill Skrill
Todito Cash Todito Cash
UnionPay UnionPay
WebMoney WebMoney
Yandex Money Yandex Money
ePay.bg ePay.bg
ecoPayz ecoPayz
loterias CAIXA loterias CAIXA
Alfa-Click Alfa-Click
BHIM BHIM
Dankort Dankort
Euteller Euteller
Perfect Money Perfect Money
boku boku
entercash entercash

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Javor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 3 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 24 ore
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
BetWinner Casino pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Lojtarët e kazinosë mund të kontaktojnë me lehtësi mbështetjen e klientëve nëpërmjet disa kanaleve. Këto përfshijnë adresat e emailit për pyetje të përgjithshme, çështje të sigurisë, financa, ose PR. Asistenca telefonike është e disponueshme me një numër në Mbretërinë e Bashkuar për çështjet teknike, bankare, regjistrimi, lojrave ose siguria. Lojtarët që preferojnë të plotësojnë formularin online lehtë mund ta bëjnë këtë duke futur emrin e tyre të parë, emailin dhe mesazhin. Për fat të mirë, funksionaliteti i drejtpërdrejtë i chatit është gjithashtu në dispozicion për lojtarët. Përfaqësuesit e përkrahjes profesionale dhe të sjellshme të klientëve janë në këmbë për të ndihmuar lojtarët në kohën e lirë. Dhjetëra gjuhë mbështeten në BetWinner Casino, duke përfshirë frëngjishten, spanjishten, gjermanishten, portugalishten, polonishten, hungarishten, japonishten, vietnameze, hebraisht dhe greqisht.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë