Betfinal Casino

Betfinal Casino

betfinal.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha
Vizitoni faqen për promocionet e funidit
Mëso më shumë
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Mëso më shumë
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, GEL, KZT, NOK, RUB
3 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
6 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

6.8
Bankimi & Pagesat
3.3
Promocionet
3.8
Softueri & Lojërat
3.2
Siguria & Loja e Ndershme
3.2
Përkrahja
3.5

Opsione të klasit të parë të lojtarëve live.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Pagesë e shpejtë - shpesh brenda 24 orëve.

Mundësuar nga softueri më i avancuar Microgaming.

Në dispozicion si kazino mobile.

Nivele të larta të sigurisë.

Betfinal Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 26, 2023

Betfinal Casino është themeluar në vitin 2013 dhe operon me një licencë të lëshuar nga qeveria e Kuraçao. Kazino punon me zhvilluesit kryesorë të softuerëve si Netent, Microgaming, Play'n GO, për të ofruar një spektër të gjerë lojrash. Operatori i lojërave të fatit gjithashtu ka një seksion bastesh sportive, kështu që lojtarët  nga Shqipëria mund të përdorin të njëjtën llogari dhe fonde për të shijuar lloje të ndryshme të argëtimit online. Pajisjet celilare/mobile mund të përdoren për të luajtur lojëra të kasinos, baste sportive dhe për të aplikuar për bonuse dhe promovime.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Opsione të klasit të parë të lojtarëve live.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Pagesë e shpejtë - shpesh brenda 24 orëve.

Mundësuar nga softueri më i avancuar Microgaming.

Në dispozicion si kazino mobile.

Nivele të larta të sigurisë.

Mangësitë

Përzgjedhje pak më e vogël e sloteve standarde.

Nuk ka program të besnikërisë të caktuar.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion mobil.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Pronar Final Enterprises N.V.
Themeluar 2016
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Arabic, English, Finnish, Kurdish, Norwegian, Russian, Swedish, Turkish
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Numri total i lojërave elektronike slots të Betfinal Casino ka kaluar pragun prej 200 titujsh dhe çdo muaj po shtohen edhe më shumë. Këtu gjithashtu mund të gjenden Net Entertainment dhe Microgaming janë zhvilluesit kryesorë të softuerëve, por lojërat nga QuickSpin, Rabcat, 2 by 2 Gaming, Big Time Gaming, Play'n GO dhe Leander Gaming. Disa nga lojëra elektronike slots janë të frymëzuara nga emisione dhe seri të njohura televizive, si Game of Thrones, Jurassic Park, Aliens dhe South Park.

Formacioni i lojërave klasike përfshin Starburst, Pistoleras dhe Gonzo’s Quest, me alternativa të shkëlqyera për ata që ndjekin jackpote progresive. Mega Moolah, Major Millions dhe Fortune Cosmic janë disa nga lojërat më të mira që ofrohen dhe mund të gëzohen në pajisjet mobile. Tifozët e zhanreve janë të ftuar të provojnë diçka më ndryshe dhe të sillin rrotullat e lojës elektronike slots progresive të Kobushit nga iSoftBet. Zhvilluesi i softuerit ka lojëra të tjera me tema orientale, si dhe një shumëllojshmëri të mirë të lojërave elektronike slots me retro tematik.

Lojërat e tavolinës të BetFinal i shkojnë përtej versioneve klasike të roulette dhe blackjack. Anëtarët mund të luajnë roulette francez, pontoon, craps dhe lloje të ndryshme të baccarat në shoqërinë e dillerave të vërtetë. Kur behet fjalë për lojëra të tavolinës te drejtpërdrejta , Evolution Gaming qëndron jashtë turmës dhe gjithashtu ofrohen lojërat e tyre të mira.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Betfinal Casino dhe luani mbi 1873 lojëra nga 8 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Ainsworth
Gameplay Interactive
iSoftbet
Play'n GO
Quickspin

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Bankimi

Betfinal Casino ofron metodat më të njohura të pagesave dhe formacioni i instrumenteve financiare është rritur gjatë dy viteve të fundit. Përveç Visa dhe MasterCard kreditit dhe debitit kartave, lojtarët mund të përdorin Skrill, NETELLER, ecoPayz, giropay dhe Paysafecard dhe me shpejtësi të ngarkojnë llogarit e tyre. Depozita minimale është vetëm 10 €, tërheqjet kërkojnë të paktën 20 € dhe pranohet një numër i madh i monedhave.

Valutat

EUR
lari GEL
KZT
kr NOK
руб. RUB
kr SEK
TRY
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Crypto Wallet Crypto Wallet
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
AstroPay AstroPay
MuchBetter MuchBetter
Skrill Skrill
ecoPayz ecoPayz
Perfect Money Perfect Money

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 10000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Bonuset e BetFinal për të sapoardhurit japin nxitje për të hyrë në lojë dhe për të bërë kalimin në lojërat e fatit të parave të vërteta. Kazinoja gjithashtu ka promovime javore, me çmime të ofruara për ata që hedhin rrotullat e lojërave të zgjedhura ose luajnë gjatë fundjavës. Oferta të veçanta, sigurime të drejtpërdrejta të kazinove dhe radhët e cashback në baccarat më dillera të vërtetë, blackjack dhe roulette janë gjithashtu në dispozicion. Për të parandaluar abuzimin e bonusit, kazinoja do të kërkojë nga lojtarët që të përmbushin një lojë të caktuar përmes kërkesave, kështu që leximi i termave dhe kushteve është një domosdoshmëri.

Stimulimet

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Mbështetja e klientit mund të arrihet me anë të postës elektronike, telefonit dhe bisedave të drejtpërdrejta, por kjo e fundit është e dispozicion prej orës 2 deri ne orën 6 të mëngjesit. Në mungesë të një mbështetjes 24/7, kazino ofron ndihmë në gjuhë angleze, suedeze, norvegjeze, arabe, turke, ruse dhe gjermane dhe email-u përgjigjet menjëherë.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë