Bet2u Casino
Luani tani
Bet2u Casino
Luani tani
URL: bet2u.com
Viti i themelimit: 2015
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: American Express, MasterCard, NETELLER, Skrill, Visa, Wire Transfer
Furnizuesit e lojrave: ZEUSPLAY, BetConstruct, Genesis Gaming, NetEnt, Red Tiger Gaming, Evolution Gaming, Pariplay
Monedha: AUD, GBP, EUR, USD
Gjuha: Bulgarian, Chinese, Czech, English, Italian, Persian, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish
Tiparet: Instant, Live Dealers
Mbështetje: Postë elektronike

Bet2u Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit June 18, 2019

Bet2u Casino është  online kazino argëtuese, e themeluar në vitin 2015. Është regjistruar nga Qeveria e Kuraçao dhe ofron një gamë të gjerë lojrash emocionuese të kazinove nga ofruesit e softuerëve të shumtë. Online kazinoja përmban një ndërfaqe të lehtë për përdorim me foto të seciles lojë më opsion "Luaj tani" ose "Luaj pa pagesë " direkt nga dritarja juaj duke përdorur HTML5. Një listë e top fituesve dhe fituesve të madh të fundit është paraqitur në faqe, për të mbajtur komunitetin e tifozëve të përditësuar në jackpote të fundit. Bet2u Casino është i hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Lojërat dhe softueri

Bet2u Casino përmban 6 ofrues të softuerëve duke përfshirë NetEnt, Zeus Play, Genesis, Red Tiger, Bet Construct, dhe Pari Play. Së bashku, këta ofrues të softuerëve krijojnë platformën ideale të multishitësve me qindra lojëra emocionuese për lojtarët. Kategoritë e lojës përfshijnë lojëra të rastësishme, lojëra elektronike slots, lojra scratch, video poker, lojëra elektronike slots klasik, mini lojëra dhe lojëra në tryezë. Shumica e lojrave kanë në dispozicion opsionin e lojës demo, përveçse për lojërave me çmime progresive.

Lojrat më të mira në lojëra elektronike slots përfshijnë Spinata Grande ™, Lucky Angler, Master Wish, Thief, Blood Suckers, Fruit Shop, Jack Hammer 2 ™, Victorious ™, Frankenstein, Flowers, Twin Spin, Quest Gonzo ™, Space Wars, Silent Run, Egyptian Heroes, Wonky Wabbits, dhe Jack dhe Beanstalk ™. Lojërat elektorine slots klasik përfshijnë Super Nudge 6000 ™, Jackpot 6000 dhe Lucky 8 Line. Gjithashtu janë në dispozicion lojëra të Scratch si Fruit Basket, Mega Love, Cops & Robbers, Dragon Scrolls dhe Ocean Fortune.

Lojërat me tavolinë si European Roulette, Oasis Poker Pro Series High Limit, Roulette Advanced High Limit, Pontoon Pro Series Low Limit, Baccarat, French Roulette, American Roulette, Double Exposure Blackjack Pro Series, Red Dog, Blackjack and High Limit Blackjack janë jashtëzakonisht të popullarizuara ndër tifozët. Për tifozët e video pokerit, ekzistojnë disa tituj të dizajnuara për tifozë e pokerti me tërheqje të 5 letrave. Këto përfshijnë All American Double Up, Jacks ose Better 1 Hand, All American 1 Hand, Joker Wild 1 Hand, Deuces Wild 1 hand, dhe Joker Wild Double Up.

Mbështetja e klientit

Bet2u Casino bën një përpjekje të madhe për t'iu përgjigjur lojtarëve sa më shpejt dhe ne menyrë profesionale. Ofrojnë mbështetje 24/7 klientësh për një gamë të gjerë pyetjesh. Këto përfshijnë lojëra, pyetje teknike, regjistrimi, pagesat dhe pyetjet e përgjithshme. Ju mund të dërgoni email mbështetjes e klientit direkt. Përfaqësuesit e mbështetjes së klientit janë folës të rrjedhshëm të gjuhes anglize. Mundësitë e gjuhëve të tjera janë gjithashtu në dispozicion, duke përfshirë gjuhen spanjolle, italine, polonishten, turqishten, rusishten, bullgarishten, farsi, portugalishten, çekishten dhe kinezishten. Mbështetja e shpejtë dhe miqësore e klientëve është një pendë në kapele për Bet2u Casino.

Opsionet bankare

Bet2u Casino ofron një sërë opsionesh bankare me reputacion, duke përfshirë: Visa, Transfer Bank, NETELLER, Skrill, MasterCard dhe të tjerë. Këto opsione bankare janë të garantuara dhe të sigurta.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE