Bet2u Casino

Bet2u Casino

bet2u.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€600
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €600

Bet2u Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €600

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €20 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €600

Bet2u Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €600

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €20 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, AUD, GBP, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
2 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

7.1
Bankimi & Pagesat
4
Promocionet
3.8
Softueri & Lojërat
3.8
Siguria & Loja e Ndershme
3.4
Përkrahja
3.8

Bet2u Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 27, 2022

Bet2u Casino është  online kazino argëtuese, e themeluar në vitin 2015. Është regjistruar nga Qeveria e Kuraçao dhe ofron një gamë të gjerë lojrash emocionuese të kazinove nga ofruesit e softuerëve të shumtë. Online kazinoja përmban një ndërfaqe të lehtë për përdorim me foto të seciles lojë më opsion "Luaj tani" ose "Luaj pa pagesë " direkt nga dritarja juaj duke përdorur HTML5. Një listë e top fituesve dhe fituesve të madh të fundit është paraqitur në faqe, për të mbajtur komunitetin e tifozëve të përditësuar në jackpote të fundit. Bet2u Casino është i hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Profili

Pronar B2 Game Services B.V.
Themeluar 2015
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Bulgarian, Chinese, Czech, English, Italian, Persian, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish
Vertikale Kazino online, Bastet sportive, Bastet e esports
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Bet2u Casino përmban 6 ofrues të softuerëve duke përfshirë NetEnt, Zeus Play, Genesis, Red Tiger, Bet Construct, dhe Pari Play. Së bashku, këta ofrues të softuerëve krijojnë platformën ideale të multishitësve me qindra lojëra emocionuese për lojtarët. Kategoritë e lojës përfshijnë lojëra të rastësishme, lojëra elektronike slots, lojra scratch, video poker, lojëra elektronike slots klasik, mini lojëra dhe lojëra në tryezë. Shumica e lojrave kanë në dispozicion opsionin e lojës demo, përveçse për lojërave me çmime progresive.

Lojrat më të mira në lojëra elektronike slots përfshijnë Spinata Grande ™, Lucky Angler, Master Wish, Thief, Blood Suckers, Fruit Shop, Jack Hammer 2 ™, Victorious ™, Frankenstein, Flowers, Twin Spin, Quest Gonzo ™, Space Wars, Silent Run, Egyptian Heroes, Wonky Wabbits, dhe Jack dhe Beanstalk ™. Lojërat elektorine slots klasik përfshijnë Super Nudge 6000 ™, Jackpot 6000 dhe Lucky 8 Line. Gjithashtu janë në dispozicion lojëra të Scratch si Fruit Basket, Mega Love, Cops & Robbers, Dragon Scrolls dhe Ocean Fortune.

Lojërat me tavolinë si European Roulette, Oasis Poker Pro Series High Limit, Roulette Advanced High Limit, Pontoon Pro Series Low Limit, Baccarat, French Roulette, American Roulette, Double Exposure Blackjack Pro Series, Red Dog, Blackjack and High Limit Blackjack janë jashtëzakonisht të popullarizuara ndër tifozët. Për tifozët e video pokerit, ekzistojnë disa tituj të dizajnuara për tifozë e pokerti me tërheqje të 5 letrave. Këto përfshijnë All American Double Up, Jacks ose Better 1 Hand, All American 1 Hand, Joker Wild 1 Hand, Deuces Wild 1 hand, dhe Joker Wild Double Up.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Speed Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Bet2u Casino dhe luani mbi 836 lojëra nga 7 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

ZEUSPLAY
BetConstruct
Red Tiger Gaming
Pariplay
Genesis Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Bankimi

Bet2u Casino ofron një sërë opsionesh bankare me reputacion, duke përfshirë: Visa, Transfer Bank, NETELLER, Skrill, MasterCard dhe të tjerë. Këto opsione bankare janë të garantuara dhe të sigurta.

Valutat

EUR
A$ AUD
£ GBP
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Wire Transfer Wire Transfer
Skrill Skrill

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Javor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 8 orë
Koha e tërheqjes së çekut 48 orë

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Stimulimet

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Bet2u Casino bën një përpjekje të madhe për t'iu përgjigjur lojtarëve sa më shpejt dhe ne menyrë profesionale. Ofrojnë mbështetje 24/7 klientësh për një gamë të gjerë pyetjesh. Këto përfshijnë lojëra, pyetje teknike, regjistrimi, pagesat dhe pyetjet e përgjithshme. Ju mund të dërgoni email mbështetjes e klientit direkt. Përfaqësuesit e mbështetjes së klientit janë folës të rrjedhshëm të gjuhes anglize. Mundësitë e gjuhëve të tjera janë gjithashtu në dispozicion, duke përfshirë gjuhen spanjolle, italine, polonishten, turqishten, rusishten, bullgarishten, farsi, portugalishten, çekishten dhe kinezishten. Mbështetja e shpejtë dhe miqësore e klientëve është një pendë në kapele për Bet2u Casino.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë