VulkanBet Casino

VulkanBet Casino

vulkan.bet
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€200
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas

VulkanBet Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 Deposita Min.: €10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas

VulkanBet Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 Deposita Min.: €10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, INR, RUB, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
7 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

6.1
Bankimi & Pagesat
3.1
Promocionet
3.7
Softueri & Lojërat
3.9
Siguria & Loja e Ndershme
3.3
Përkrahja
3.9

Lojërat e kazinosë live.

Mbështetja për konsumatorë 24/7 që mund të qaset përmes emailit, live chat-it dhe telefonit.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Kazino mobile në pajisjet Android dhe iOS.

Siguri e enkriptuar me SSL.

VulkanBet Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 26, 2023

Një online kazino e themeluar në vitin 2013, VulkanBet Casino ofron përvojën e plotë të lojërave të fatit që përdoren nga lojtarët online. Me lojëra tavoline, qindra lojëra elektronike slot dhe një përzierje kazinosë të djretpërdrejt, ku lojtarët e kazinove nga Shqipria nuk do të gjejnë veten të munguar kur krahasojnë VulkanBet me kazino të tjera online.

VulkanBet vepron sipas licencave nga MGA dhe Kuraqao eGaming, e cila shton një shtresë të dyfishtë sigurie dhe një siguri të dyfishtë për sigurinë e lojtarëve. Përveç të qenit në dispozicion në mbarë botën, kazinoja është gjithashtu në dispozicion në gjuhë të ndryshme dhe në monedha të shumta, duke dehsmuar qëllimin e vërtetë ndërkombëtar të funksionimit të tyre.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Lojërat e kazinosë live.

Mbështetja për konsumatorë 24/7 që mund të qaset përmes emailit, live chat-it dhe telefonit.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Kazino mobile në pajisjet Android dhe iOS.

Siguri e enkriptuar me SSL.

Mangësitë

Gama e lojërave është më e vogël se në shumë kazino të tjera.

Nuk ka zgjidhje të mëdha për opsionet e depozitimit.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Aplikacionet e kazinosë mobile janë në dispozicion në platforma të kufizuara.

Nuk ka tregues të certifikatës eCogra.

Profili

Pronar Max Ent Limited
Themeluar 2013
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, German, Norwegian, Russian, Swedish, Turkish
Vertikale Kazino online, Bastet sportive, Bastet e esports
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Ndryshe nga shumë kazinove të tjera që ofrojnë vetëm lojëra nga një ose dy zhvillues, VulkanBet në të vërtetë ka një bollëk lojrash nga disa prej studiove më prestigjioze në botë dhe shumë studio më te vogë. Ju do të gjeni NetEnt, Microgaming, NYX, Yggdrasil, 1x2 Gaming, ELK, Realistic, Saber Interactive, WMS, Betsoft dhe shumë lojëra të tjera të gjitha në një vend, për një përzierje të vërtetë të përsosur me të vjetër dhe të ri.

Disa prej lojërave më të njohura që do të keni dëgjuar për që mund të luhen në VulkanBet Casino përfshijnë Steamtower, Poltava, Valley Of The Gods, Vikings Go Berzerk, Golden Fish Tank, Thunderstruck II dhe shumë të tjerë, dhe i madhi Mega Moolah është gjithashtu në përzierje për t'ju dhënë një shans për të fituar një jackpot masiv.

Nëse preferoni të luani lojra me leta në vend të lojërave të lojërave slots, në VulkanBet mund të gjeni shumë roulette, blackjack dhe tavolina poker. Platforma e kazinosë të drejtpërdrejt u jep lojtarëve lojrat më të mira të tavolines me transmetim të drejtpërdrejtë të dillerve të drejtpërdrejtë që merren me lojëra në një objekt konkret vetëm për ju.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Slots


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me VulkanBet Casino dhe luani mbi 3539 lojëra nga 16 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
Casino Technology
ELK Studios
Ezugi
Foxium
Gamzix
Iron Dog Studios
Lightning Box Games
Nextgen Gaming
Oryx Gaming
Saber Interactive
Yggdrasil Gaming
Thunderkick

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Bankimi

Për sa i përket përpunimit të pagesave, VulkanBet ofron një nga rangjet më të gjera të metodave të pagesës. Metodat më të njohura si Visa, MasterCard, Skrill, NETELLER dhe Paysafe Card plotësohen më tej nga Trustly, Yandax Money, Moneta, Afaclick, Giropay dhe Sofort, duke u dhënë shumicën e lojtarëve një mënyrë për të lëvizur paratë e tyre me lehtësi.

Valutat

EUR
INR
руб. RUB
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Debit Visa Debit
Maestro Maestro
EPS EPS
SEPA Wire SEPA Wire
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Trustly Trustly
Yandex Money Yandex Money
giropay giropay
Alfa-Click Alfa-Click
Moneta Moneta
dotpay dotpay

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Javor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Sa i përket promovimeve, VulkanBet sigurisht ka shumë për të ofruar. Me një gamë të gjerë ofertash për lojtarë të rinj dhe ekzistues, ju nuk do të zhgënjeheni duke luajtur në VulkanBet. Klikoni butonin luaj tani /play now për të vizituar faqen e tyre dhe për të marrë një rundull të plotë të ofertave aktuale dhe kushteve të tyre.

Stimulimet

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Lojtarët në VulkanBet gjithashtu nuk duhet të kenë ndonjë problem me mbështetjen, e cila është në dispozicion në anglisht, gjermanisht, suedisht, norvegjeze, finlandisht, rusisht dhe turqisht përmes bisedave të drejtpërdrejta, telefonit dhe emailit. Lojtarët ndërkombëtarë jo vetëm që marrin mbështetje në gjuhën e tyre amtare, por gjithashtu mund të luajnë në EUR, USD dhe RUB për përvojën maksimale të lojtarëve.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë