MidwayGaming Casino

Mbyllur

MidwayGaming Casino

Lojë e Menjëhershme

Në vend të kësaj provoni këto top përzgjedhjet

Me një shikim

Licencat

Gambling Supervision Commission (Isle of Man)

Valutat

USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
2 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
N/A

Vlerësimi

0
Bankimi & Pagesat
0
Promocionet
0
Softueri & Lojërat
0
Siguria & Loja e Ndershme
0
Përkrahja
0

MidwayGaming Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më dhjetor 1, 2022

MidwayGaming Casino është një operator i ri i lojërave të fatit. Ueb faqja e saj është e ngjashme me Epokën e Ndalimit, atëherë kur njerëzit duhej të thyenin rregullat për t'u argëtuar. Modeli i biznesit të tyre është i bazuar në transparencë, pasi që ata drejtojnë një kazino online të licencuar plotësisht dhe legale. Operimi mbi licencën e lëshuar nga Ishulli i Manit, ka krijuar ambientin e sigurt të lojës që i nevojitet lojtarëve për të shijuar tërësisht argëtimin e lojërave online të fatit.

 

Profili

Pronar ioway Internet Gaming Enterprises
Themeluar 2020
Licencuar nga Gambling Supervision Commission (Isle of Man)
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Brazilian Portugues, English, Russian, Spanish
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Vendimi i MidwayGaming Casino për të bashkëpunuar me Pragmatic Play, Betconstruct, Evolution Gaming, Habanero, Genii, OMI Gaming dhe Booming Games ka çuar në portofol origjinal të lojërave. Këta nuk janë saktësisht zhvilluesit më të mëdhenj të softuerit, por ata kanë  krijuar një emër të tyre për promovimin e përmbajtjes origjinale. Slotet dominojnë në linjën e lojërave në këtë kazino dhe ato vijnë në shije të ndryshme, me një përzierje të balancuar të llojeve klasike dhe moderne.

Lundruesit mund të rrotullojnë tri slotet ikonike rrotulluese të cilat kanë kaluar testin e kohës pas posedimit të grafikave të tyre si dhe ringritjes së taktikës së lojës. Në anën tjetër, lundruesit mund të përjetojnë emocionet e llojeve moderne, duke filluar nga slotet me tema deri tek lojërat e jackpotit progresiv. Këto të fundit fitohen kryesisht në vend, por disa janë të bashkuara me kazinotë tjera që mundësohen nga zhvilluesit e njëjtë të softuerit. Lojërat janë të grupuara në bazë të zhanrit, me kategori të dallueshme për argëtimin me video slote, lojëra të tavolinave dhe kazino live. Lundruesit mund të shfletojnë koleksionin në bazë të popullaritetit dhe novacionit, me një faqe për “top lojërat” dhe një tjetër për “lojërat e reja”.

Zona e rezervuar për lojërat e tavolinës ka nënseksione të ndryshme për lundruesit të cilët preferojnë lojërat me RNG dhe me lojtarët live. Në të dyja seksionet MidwayGaming Casino ka mbledhur një formacion të larmishëm të lojërave të ruletave, blackjack dhe baccarat, si dhe lojëra të tjera të njohura me letra. Kazino Poker, Caribbean stud dhe pokeri me tri letra mund të luhen kundër lojtarëve të vërtetë apo algoritmit. Për fansat e lojërave të kazinosë live, Evolution Gaming ka vënë në dispozicion lojërat më të mira të gatshme për t’i provuar me para të vërteta. Të gjitha lojërat e tjera mund të provohen së pari me para të vërteta në formatin demo për t’u familjarizuar me mekanizmat kryesor të lojës.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

OMI Gaming
BetConstruct
genii
Habanero Gaming Systems
Booming Games

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

Bankimi

MidwayGaming Casino e merr me shumë seriozitet sigurinë, e veçanërisht kur bëhet fjalë për transaksionet financiare. Lista e metodave të depozitimit dhe tërheqjeve përfshinë vetëm opsionet e respektueshme të pagesës siç janë NETELLER, Skrill, Neosurf, MuchBetter dhe transferet bankare. Nuk ka kohë pritje kur e mbushni llogarinë me kesh dhe lojtarët nuk kanë nevojë të presin më shumë se një ditë për t’i tërhequr fondet e tyre. Limitet i tërheqjes së parave mund të duken paksa të ulëta, por ato janë akoma të larta për lojtarët e rastësishëm dhe ata të rregullt që regjistrojnë një llogari.

Duke pas parasysh popullaritetin e tyre, mund të jetë paksa e befasishme të shihet se kartelat e kreditit, debitit dhe parapagimit nuk janë të ofruara. Mirëpo, koha e shkurtër e pritjes, më pas se një ditë, mund të themi se e kompenson këtë mungesë të papritur. Po ashtu ekziston edhe një periudhë pritje prej 24 orësh që aplikohet për të gjitha tërheqjet, prandaj lundruesit duhet ta kenë parasysh këtë kur fillojnë tërheqjen. 

Valutat

$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Wire Transfer Wire Transfer
MuchBetter MuchBetter
Neosurf Neosurf
Skrill Skrill

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Javor
Koha e Procesimit 3 ditë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 7 dite
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 7 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite

Mobil

Loja mobile inkurajohet në MidwayGaming Casino dhe lojtarët mund të luajnë tërë linjën e lojërave në telefonat e mençur apo tabletët. Uebfaqja ka versionin mobil, prandaj kur ju e merrni pajisjen tuaj me sistemin operativ iOS, Android apo Windows, ju mund të navigoni lehtë faqet e saja. Nuk ka aplikacion të dedikuar për ta shkarkuar, por duke pas parasysh thjeshtësinë për të naviguar faqen dhe për të luajtur lojëra, një aplikacion i tillë i specializuar është parë si i panevojshëm. Lojtarët mund ta regjistrojnë lehtë një llogari, të bëjnë një depozitim dhe të kontaktojnë mbështetjen e konsumatorëve ekskluzivisht në mobil.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Bonuset e MidwayGaming Casino ofrohen për lojtarët e rinj gjatë regjistrimit dhe ato vazhdojnë të jenë në dispozicion për lundruesit aktiv. Bonuset e depozitimit, rrotullimet falas, ofertat për kthimin e humbjeve dhe stimujt e tjerë financiar janë në dispozicion për t’i shtyrë lundruesit që të vazhdojnë dhe këmbëngulin. Lundruesit veteran dhe anëtarët VIP gëzojnë trajtim preferencial përderisa lëvizin lart në shkallën e besnikërisë. Disa promocione janë reciprokisht ekskluzive dhe të gjitha bonuset janë subjekt i kërkesave të rrepta të bast vënies. Kjo e bën të domosdoshme për lundruesit që të lexojnë termet dhe kushtet para se ata të regjistrohen për bonuse, në mënyrë që të shmangen situatat e pakëndshme.

Stimulimet

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Promocione Për Lojtarin e Ri

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Përkrahja

Pjesa e pyetjeve më të shpeshta FAQ është në frontin e parë të mbrojtjes për lojtarët që cilët kanë pengesa të papritura. Nëse ata nuk mund të gjejnë zgjidhje këtu, ata mund të kontaktojnë me një specialist përmes emailit ose telefonit, pasi që ekipi punon 24/7. Live chat-i nuk është në dispozicion për momentin, por ky instrument i njohur i mbështetjes së konsumatorëve ka të ngjarë që të shtohet në të ardhmen e afërt, në mënyrë që të rritet cilësia e bashkëveprimit.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike
Përkrahje në Dispozicion 24/7

FAQ

Kazinoja është e licencuar në Ishullin e Manit dhe lojërat e saj janë të certifikuara në mënyrë të drejtë nga auditorët e pavarur. Ata janë një kazino e re, por pjesë e grupit të respektueshëm GreySnow Group dhe mund të jetë i besueshëm për lojtarët e rinj.
Mustang Gold, Wolf Gold, Hey Sushi, Pyramid King dhe Nuwa janë disa nga slotet që janë në dispozicion. Ruletat dhe lojërat me letra mund të luhen kundër lojtarëve të vërtet, si dhe llojet e ndryshme të pokerit.
Ju mund të depozitoni fonde menjëherë dhe t’i tërhiqni fitimet tuaja në më pak se 24 orë. Periudha e pritjes që aplikohet për të gjitha tërheqjen është shumë e shkurtër dhe nuk ka taksa për të cilat duhet të shqetësoheni kur transferoni fonde. Metodat e pagesës që pranohen përfshijnë e-wallets dhe transferet bankare dhe ato ofrojnë sigurinë e transaksioneve
Portofoli i tërë i lojërave të mundësuara nga Pragmatic Play, Betconstruct, Evolution Gaming, Habanero, Genii, OMI Gaming dhe Booming Games mund të luhen në mobil.
Ndihma ofrohet 24/7 përmes telefonit dhe emailit, por fatkeqësisht live chat nuk ofrohet. Lojtarët gjithashtu mund të lexojnë edhe faqen e pyetjeve më të shpeshta FAQ, e cila është e dokumentuar mirë dhe ka përgjigjet e pyetjeve më të zakonshme.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë