Cloudbet Casino
Luani tani
Cloudbet Casino
Luani tani
URL: cloudbet.com
Viti i themelimit: 2013
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: Apple Pay, Bitcoin Wallet, Citadel Direct, Crypto Wallet, Jeton, LavaPay, MoonPay, Teleingreso
Furnizuesit e lojrave: Tom Horn Gaming, SoftSwiss, Play'n GO, Microgaming, Ezugi, Evolution Gaming, Betsoft Gaming, Spinomenal, Authentic Gaming, Asia Gaming, Vivo Gaming
Monedha: USD, BTC, DOGE, ETH, PAXG
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots, Tournaments, VIP
Mbështetje: Postë elektronike, Bisedë live, Model biletash

Cloudbet Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 28, 2022

CloudBet Kasino është online që nga viti 2013, duke u ofruar lojtarëve një kripto-monedh unike dhe një eksperiencë në online kazino me bitcoin. Për të vepruar, CloudBet Casino përdor një licencë evropiane nga E-gambling nga Mali Zi. CloudBet Kasino është e hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Softuer

Ekziston një grup i gjerë ofruesish softuerësh aktivë në CloudBet Kasino. Play'n GO, Microgaming, Gaming Azi, BetSoft, Spinomenal, dhe Tom Horn janë vetëm disa prej ofruesve të softuerëve të identifikueshëm.

Lojërat

Në CloudBet Kasino, platforma e drejtpërdrejtë është mjaft mbresëlënëse, me lojërat që vijnë nga Evolution Gaming, Ezugi dhe Vivo. Si rezultat i kësaj, CloudBet Kasino mund të zhvillojë lojëra të drejtpërdrejta për tifozët e blackjack, baccarat, roulette dhe rrotat e parave.

Biblioteka e kazinos gjithashtu u jep qasje lojtarëve  në lojëra të tavolines standarde që luhen pa patur nevojën për diller të drejtpërdrejt. Kategoritë e tjera të lojërave shfaqin jackpot progresive, video poker, bingo dhe keno. Sa i përket lojërave elektronike slots, këto përfshijnë Hugo, Gemix, Good Girl Gone Bad, Golden Ticket, 2 Million BC, After Night Falls, dhe Atlantic Treasures si top publikime.

Pajistjet

CloudBet Kasino është lloji i iGaming faqes që mund t'ju ofëron një listë të gjatë të pajisjeve për të luajtur. Kjo për shkak se faqja e kazinos është optimizuar dhe e përgjegjshme për të dy pajisjet desktop dhe ato mobile. Në rastin e fundit, mund të luash në pajisjet Android dhe iOS përmes lojërave instante. CloudBet Kasino nuk duhet të ketë aplikacione të dedikuara per telefona mobil.

Oferta

Nëse një përdorues regjistrohet, atëherë ata do të kërkojn kazino kredi në Bitcoin në depozitimin e tyre të parë. Shuma, megjithatë, do të ndryshojnë në atë që është në dispozicion. CloudBet Kasino gjithashtu organizon turne dhe një VIP klub, por gjithmonë duhet të lexoni afate promocionale para se të kërkoni ndonjë gjallërim.

Depozitat

Ky është një kazino me Bitcoin që do të jetë i përshtatshëm vetëm për poseduesit e kësaj kripto-monedhe. Përparësia e kësaj qasjeje është që ju mund të bëni depozitat dhe tërheqjet tuaja pa siguruar detaje të ndjeshme të pagesës.

Siguria

Secure sockets layer (SSL) është zgjedhur si lloji fundamental i enkriptimit të përdorur nga CloudBet Kasino. SSL është cilësuar se jap 128-bit të enkriptimit dhe është i besueshëm për sigurimin e një mbrojtjeje kundër kriminelëve kibernetikë. Për origjinalitetin, CloudBet Kasino ka pësuar auditim të pavarur dhe certifikim nga GLi.

Mbështetje

Mbështetja telefonike nuk është në munëshme si mundësi e komunikimit, por përdoruesit e regjistruar do të kenë mundësinë të hyjnë në chat të drejtpërdrejtë. Përndryshe, çdo pyetje mund të dorëzohet përmes ndonjë sistemi të automatizuar të postës elektronike të CloudBet Kasino që të kontaktojë më vonë.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE