Cloudbet Casino

Cloudbet Casino

cloudbet.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
₿5
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në ₿5

Cloudbet Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në ₿5

Të arkëtueshme: Po

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në ₿5

Cloudbet Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në ₿5

Të arkëtueshme: Po

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Montenegro Gambling Commission

Valutat

USD, BTC, DOGE, ETH, PAXG

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
8 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

7.5
Bankimi & Pagesat
3.4
Promocionet
3.4
Softueri & Lojërat
3.4
Siguria & Loja e Ndershme
4
Përkrahja
3.5

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetja e live chat është në dispozicion 24/7.

Tërheqje të garantuar në të njëjtën ditë.

Pranon Bitcoin dhe disa kriptovaluta të tjera për depozitime dhe tërheqje.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Cloudbet Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më korrik 26, 2023

CloudBet Kasino është online që nga viti 2013, duke u ofruar lojtarëve një kripto-monedh unike dhe një eksperiencë në online kazino me bitcoin. Për të vepruar, CloudBet Casino përdor një licencë evropiane nga E-gambling nga Mali Zi. CloudBet Kasino është e hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetja e live chat është në dispozicion 24/7.

Tërheqje të garantuar në të njëjtën ditë.

Pranon Bitcoin dhe disa kriptovaluta të tjera për depozitime dhe tërheqje.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Mangësitë

Mund të ketë edhe disa lloje të lojërave.

Nuk ofrohet mbështetja përmes telefonit.

Disa opsione bankare nuk janë në dispozicion.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Aplikacionet e kazinosë mobile janë në dispozicion në platforma të kufizuara.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Pronar Halcyon Super Holdings B.V.
Themeluar 2013
Licencuar nga Montenegro Gambling Commission
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Po
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English
Vertikale Kazino online, Bastet e esports
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Ekziston një grup i gjerë ofruesish softuerësh aktivë në CloudBet Kasino. Play'n GO, Microgaming, Gaming Azi, BetSoft, Spinomenal, dhe Tom Horn janë vetëm disa prej ofruesve të softuerëve të identifikueshëm.

Në CloudBet Kasino, platforma e drejtpërdrejtë është mjaft mbresëlënëse, me lojërat që vijnë nga Evolution Gaming, Ezugi dhe Vivo. Si rezultat i kësaj, CloudBet Kasino mund të zhvillojë lojëra të drejtpërdrejta për tifozët e blackjack, baccarat, roulette dhe rrotat e parave.

Biblioteka e kazinos gjithashtu u jep qasje lojtarëve në lojëra të tavolines standarde që luhen pa patur nevojën për diller të drejtpërdrejt. Kategoritë e tjera të lojërave shfaqin jackpot progresive, video poker, bingo dhe keno. Sa i përket lojërave elektronike slots, këto përfshijnë Hugo, Gemix, Good Girl Gone Bad, Golden Ticket, 2 Million BC, After Night Falls, dhe Atlantic Treasures si top publikime.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Asia Gaming
Authentic Gaming
Ezugi
Play'n GO
SoftSwiss
Tom Horn Gaming
Vivo Gaming
Spinomenal

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 25 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në Cloudbet Casino.

Jackpotet Progresive

Live Casino Hold'em Jumbo 7

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Mega Glam Life

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Faerie Spells

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Charms and Clovers N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Ky është një kazino me Bitcoin që do të jetë i përshtatshëm vetëm për poseduesit e kësaj kripto-monedhe. Përparësia e kësaj qasjeje është që ju mund të bëni depozitat dhe tërheqjet tuaja pa siguruar detaje të ndjeshme të pagesës.

Valutat

$ USD
BTC
DOGE
ETH
PAXG

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Crypto Wallet Crypto Wallet
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Jeton Jeton
Apple Pay Apple Pay
Citadel Direct Citadel Direct
LavaPay LavaPay
MoonPay MoonPay
Teleingreso Teleingreso

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Pa kufi
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 24 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 7 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
Cloudbet Casino pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

CloudBet Kasino është lloji i iGaming faqes që mund t'ju ofëron një listë të gjatë të pajisjeve për të luajtur. Kjo për shkak se faqja e kazinos është optimizuar dhe e përgjegjshme për të dy pajisjet desktop dhe ato mobile. Në rastin e fundit, mund të luash në pajisjet Android dhe iOS përmes lojërave instante. CloudBet Kasino nuk duhet të ketë aplikacione të dedikuara per telefona mobil.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Nëse një përdorues regjistrohet, atëherë ata do të kërkojn kazino kredi në Bitcoin në depozitimin e tyre të parë. Shuma, megjithatë, do të ndryshojnë në atë që është në dispozicion. CloudBet Kasino gjithashtu organizon turne dhe një VIP klub, por gjithmonë duhet të lexoni afate promocionale para se të kërkoni ndonjë gjallërim.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Secure sockets layer (SSL) është zgjedhur si lloji fundamental i enkriptimit të përdorur nga CloudBet Kasino. SSL është cilësuar se jap 128-bit të enkriptimit dhe është i besueshëm për sigurimin e një mbrojtjeje kundër kriminelëve kibernetikë. Për origjinalitetin, CloudBet Kasino ka pësuar auditim të pavarur dhe certifikim nga GLi.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Mbështetja telefonike nuk është në munëshme si mundësi e komunikimit, por përdoruesit e regjistruar do të kenë mundësinë të hyjnë në chat të drejtpërdrejtë. Përndryshe, çdo pyetje mund të dorëzohet përmes ndonjë sistemi të automatizuar të postës elektronike të CloudBet Kasino që të kontaktojë më vonë.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë