Vegas Casino Online

Vegas Casino Online

vegascasinoonline.eu
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
$3000
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në $3000

Vegas Casino Online Bonusi Mikëpritës

IDBVEGAS

150% Bonus i Barabartë deri në $3000

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: $20 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në $3000

Vegas Casino Online Bonusi Mikëpritës

IDBVEGAS

150% Bonus i Barabartë deri në $3000

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: $20 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
1 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

9
Bankimi & Pagesat
4.1
Promocionet
4.8
Softueri & Lojërat
4.7
Siguria & Loja e Ndershme
4.3
Përkrahja
4.1

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Llojllojshmëri të gjerë të lojërave me limit të ulët dhe të lartë.

Mbështetje ndihmuese e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Ueb faqe e optimizuar mirë për mobil.

Vegas Casino Online Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 22, 2023

Jeni duke e kërkuar shijen të Vegas, por nuk mund të largohem? Ju do të gjeni të gjitha veprimet dhe kënaqesi në Vegas Casino Online - të drejtëperdrejtë nga rehatija dhe privatësia e shtëpisë tuaj.

Lojtarët në këtë online kazino mund të gëzojnë kufij të lartë, jackpotat multi-milion dollarësh, shërbime të jashtëzakonshme dhe një program të pashembullt. Luaj lojëra emocionuese duke përfshirë Caribbean Stud Poker dhe lojërat e tjera të njohura të kartave dhe tavolinave plus një përzgjedhje të mrekullueshme të makinave për lojëra elektronike, keno video poker dhe të tjera.

Sigurohuni që të merrni disa para shtesë për të luajtur edhe si Vegas Casino Online do t'ju ofrojë bonuse të mëdha të depozitave.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Llojllojshmëri të gjerë të lojërave me limit të ulët dhe të lartë.

Mbështetje ndihmuese e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Ueb faqe e optimizuar mirë për mobil.

Mangësitë

Gama e lojërave është më e vogël se në shumë kazino të tjera.

Mbështetja nuk është në dispozicion përmes telefonit.

Opsione paksa të kufizuara për depozitime dhe tërheqje.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion për përdorim mobil, vetëm lojë në shfletues.

Profili

Themeluar 1999
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Vegas Casino Online është mundësuar nga ofruesi i njohur i softuerit Real Time Gaming dhe të gjitha lojërat kontrollohen dhe certifikohen nga Testimi i Sistemeve Teknike për drejtësi. Kazino Vegas është në dispozicion në lojë të menjëhershme dhe shkarkim.

Lojërat me shumë lojtarë

Në Vegas Casino ka rreth 90 lojëra që mund të mos duket si një punë e madhe në shikim të parë, por ne mund t'ju sigurojmë se ekipi menaxhues ka qenë shumë i zgjuar në përzgjedhjen e tyre. Ekziston një përzgjedhje shumë e rrumbullakët e lojërave elektronike video, blackjack, video poker, karta dhe lojra tavolinë, bingo dhe keno.

Lojëra dhe jackpote progressive

Vegas Casino Online është i mbushur me lojëra çmimesh progresive me lojëra reale në kohë reale me shpërblime masive që do t'ju mbajnë të argëtuar deri në orët e mëngjesit.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Realtime Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Bankimi

Kur e kreditoni llogarinë tuaj për herë të parë duke përdorur NETeller, INSTADEBIT, Money Order ose eWallet Xpress ju do të merrni një bonus 15% deri në një maksimum prej $ 500 për problemet tuaja.

Valutat

$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Crypto Wallet Crypto Wallet
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 10000 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 12 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 28 ditë
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite

Mobil

Real Time Gaming po mbështet plotësisht kasinon mobil. Lojtarët do të trajtohen në një eksperiencë të jashtëzakonshme të lojërave të mobike në çdo pajisje mobile. Loja është ende e shpejtë dhe e qetë. Asnjë shkarkim nuk është i nevojshëm - vetëm identifikohu dhe fillo të luash.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Në krye të bonusit të të reklamave mjaft tërheqëse, lojëtarët mund të presin një shpërblim javore prej $ 1000, një bonus të verifikimit të shpejtë, program shëndetësor të Vegas Casino Online dhe një 'referojuni një shpërblimi mik' kur ata nënshkruajnë me sukses një nga shokë e tyre. Nëse turnet janë gjëja juaj gjithashtu, ju nuk do të zhgënjeheni duke pasur parasysh orarin e rregullt të ngjarjeve. Sidoqoftë, për fat të keq, Vegas Casino Online ka tendencë të ketë relativisht të pakta kërkesat e fituara.

Pikat e Besnikërisë dhe Klubet VIP

Çdo herë që vendosni një bast në Vegas Casino Online ju do të shpërbleheni me pikat e besnikërisë të cilat mund të shëndrohen në të holla. Jo shumë për t'u ankuar këtu. Më tej, sipas pikëve që mbledhni ju mund të promovoheni në nivelet Silver, Gold ose Platinum të programit VIP.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë