Vegas Casino Online
Luani tani
Vegas Casino Online
Luani tani
URL: vegascasinoonline.eu
Viti i themelimit: 1999
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Metodat e pageses: American Express, Bitcoin Wallet, Crypto Wallet, MasterCard, Visa
Furnizuesit e lojrave: Realtime Gaming
Monedha: USD
Gjuha: English
Tiparet: Download, Instant, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Postë elektronike, Bisedë live

Vegas Casino Online Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 28, 2022

Jeni duke e kërkuar shijen të Vegas, por nuk mund të largohem? Ju do të gjeni të gjitha veprimet dhe kënaqesi në Vegas Casino Online - të drejtëperdrejtë nga rehatija dhe privatësia e shtëpisë tuaj.

Lojtarët në këtë online kazino mund të gëzojnë kufij të lartë, jackpotat multi-milion dollarësh, shërbime të jashtëzakonshme dhe një program të pashembullt. Luaj lojëra emocionuese duke përfshirë Caribbean Stud Poker dhe lojërat e tjera të njohura të kartave dhe tavolinave plus një përzgjedhje të mrekullueshme të makinave për lojëra elektronike, keno video poker dhe të tjera.

Sigurohuni që të merrni disa para shtesë për të luajtur edhe si Vegas Casino Online do t'ju ofrojë bonuse të mëdha të depozitave.

Bonuset, Promocionet dhe Kërkesat për Blerje

Në krye të bonusit të të reklamave mjaft tërheqëse, lojëtarët mund të presin një shpërblim javore prej $ 1000, një bonus të verifikimit të shpejtë, program shëndetësor të Vegas Casino Online dhe një 'referojuni një shpërblimi mik' kur ata nënshkruajnë me sukses një nga shokë e tyre. Nëse turnet janë gjëja juaj gjithashtu, ju nuk do të zhgënjeheni duke pasur parasysh orarin e rregullt të ngjarjeve. Sidoqoftë, për fat të keq, Vegas Casino Online ka tendencë të ketë relativisht të pakta kërkesat e fituara. 

Karakteristikat e softuerit dhe grafika

Vegas Casino Online është mundësuar nga ofruesi i njohur i softuerit Real Time Gaming dhe të gjitha lojërat kontrollohen dhe certifikohen nga Testimi i Sistemeve Teknike për drejtësi. Kazino Vegas është në dispozicion në lojë të menjëhershme dhe shkarkim.

Lojërat e lojrave në të gjitha pajisjet

Real Time Gaming po mbështet plotësisht kasinon mobil. Lojtarët do të trajtohen në një eksperiencë të jashtëzakonshme të lojërave të mobike në çdo pajisje mobile. Loja është ende e shpejtë dhe e qetë. Asnjë shkarkim nuk është i nevojshëm - vetëm identifikohu dhe fillo të luash.

Pikat e Besnikërisë dhe Klubet VIP

Çdo herë që vendosni një bast në Vegas Casino Online ju do të shpërbleheni me pikat e besnikërisë të cilat mund të shëndrohen në të holla. Jo shumë për t'u ankuar këtu. Më tej, sipas pikëve që mbledhni ju mund të promovoheni në nivelet  Silver, Gold ose Platinum të programit VIP.

Lojërat me shumë lojtarë

Në Vegas Casino ka rreth 90 lojëra që mund të mos duket si një punë e madhe në shikim të parë, por ne mund t'ju sigurojmë se ekipi menaxhues ka qenë shumë i zgjuar në përzgjedhjen e tyre. Ekziston një përzgjedhje shumë e rrumbullakët e lojërave elektronike video, blackjack, video poker, karta dhe lojra tavolinë, bingo dhe keno.

Lojëra dhe jackpote progressive

Vegas Casino Online është i mbushur me lojëra çmimesh progresive me lojëra reale në kohë reale me shpërblime masive që do t'ju mbajnë të argëtuar deri në orët e mëngjesit.

Opsione bankare dhe pagesash

Kur e kreditoni llogarinë tuaj për herë të parë duke përdorur NETeller, INSTADEBIT, Money Order ose eWallet Xpress ju do të merrni një bonus 15% deri në një maksimum prej $ 500 për problemet tuaja.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE