Sun Palace Casino
Luani tani
Sun Palace Casino
Luani tani
URL: sunpalacecasino.eu
Viti i themelimit: 2010
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Metodat e pageses: American Express, Bitcoin Wallet, Crypto Wallet, MasterCard, Visa
Furnizuesit e lojrave: Realtime Gaming
Monedha: USD
Gjuha: English
Tiparet: Download, Instant, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Postë elektronike, Bisedë live, Telefon

Sun Palace Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 28, 2022

Një ton lojëra, softuera kompatabil në PC dhe Mac, zgjedhje e metodave të pagesës dhe reputacion që i paraprin asaj - me të vërtetë Sun Palace Casino është një zgjedhje e mirë e kazinos.

Me grafikë fantastike që i ngjan Monte-Carlo, Sun Palace është po aq i mrekullueshëm dhe bujar sa sugjeron emri i tij. Gëzoni kufijtë e lartë, jackpotat multi-milion dollarësh, shërbimin e jashtëzakonshëm dhe një program të pashoq. Kjy online kazino sigurisht duket të ketë joshjen e rollerave të lartë dhe lojëtarë të pasur ndërkombëtare.

Sun Palace ofron një eksperiencë të klasit të parë të online lojërave të fatit për të gjithë lojtarët, me mbi 90 lojëra emocionuese, përfshirë blackjack dhe kartat e tjera popullarizuara dhe tavolina; Plus një përzgjedhje të madhe të video pokerëve dhe makinave të lojërave të fatit. Sun Palace Casino mirëpret të gjithë lojëtarët nga e gjithë bota, pa ndalese për të gjithë qe dëshirojn të luajnë.

I themeluar në vitin 2002, Sun Palace Casino është operuar nga grupi i mirënjohur Mainstreet Vegas. Përsëri ofrojnë disa bonuse të mëdha fillestare të depozitave dhe shpërblime javore për të gjithë lojtarët!

Bonuset dhe Promovimet

Oferta kryesore e Sun Palace Casino është Bonusi e depozitës fillestare. Të gjithë lojtarët e rinj marrin një ofertë të bukur në depozitimin e tyre të parë - absolutisht falas. Përveç bonusit fillestar të depozitave 125% të lartpërmendur në Sun Palace Casino ka një përzgjedhje të fortë bonuse fitimprurëse. Ato përfshijnë: referojuni një bonus për mik, shpërblimin e preferuar të pagesës, shpërblimet javore të parave të gatshme dhe turnet pa pagesë. Ne ju rekomandojmë që të regjistroheni për të marrë buletinin e tyre për promovime të veçanta!

Softuere dhe grafikë

Asnjë shkarkim nuk kërkohet për të luajtur këtë kazino të mundësuar nga Gaming në RealTime që është gjithashtu në përputhje me Mac. Natyrisht, përveç opsionit për luajtje të menjëhershme, ekziston edhe një opsion i shkarkimit me softuer pa pagesë për të instaluar në kompjuterin tuaj dhe të luajtur në çdo kohë me një hyrje të shpejtë. Kazino është përdorues miqësor në aspektin e lundrimit dhe grafika është e pastër, e mprehtë dhe profesionale. Tani për tani, kazinoja është në dispozicion vetëm në gjuhën angleze.

I gatëshem per telefon celularë

Për lojtarët që janë gjithmonë në lëvizje, Sun Palace ka mbështetjen e plotë të RTG mobile. Kjo do të thotë se nëse jeni në një iPad, iPhone, tabletë Android, smartphone Windows, të gjithë qe ju duhet të bëni është e gjatë me kredencialet tuaja ekzistuese për të filluar të luajë në Sun Palace. Nuk kërkohet shkarkimi!

Klubi i besnikërisë

Çdo herë që luani për para të vërteta në Sun Palace Casino, do të grumbullohen pikat që mund të shpengohen për para. Ekzistojnë tre nivele për programin e tyre VIP, Silver, Gold dhe Platinum, varësisht nga sa pikë mbledhni gjatë gjithë muajit dhe sa më i lartë që rritet, aq më shumë do të mbushet.

Lojërat e Kazinos

Rreth 90 lojëra janë në dispozicion në Sun Palace Casino. Përderisa kjo sferë është më e kufizuar sesa në kazinotë të tjera online, ata kanë qenë mjaft të zgjuar në zgjedhjen e tyre, vetëm duke ju sjellë më të mirën. Le të themi se cilësia dhe jo sasia është tema këtu. Ka shumë lojëra në tryezë (roulette, baccarat, blackjack dhe variacionet e pokerit) dhe lojëra elektronike të shumta multi-line. Gjithashtu ka një shumëllojshmëri të gjerë të limiteve të basteve. Paraprake dhe të shtëna të ekranit të lojrave janë në dispozicion para se t'i shkarkojnë ato. Lojërat aktuale mbushin ekranin me rezolucion të lartë dhe grafikë maramendëse. Për të siguruar drejtësi, lojërat në Sun Palace dhe gjeneruesi i numrave të rastit që i fuqizon ato janë të certifikuara nga Technical Systems Testing (TST).

Jackpotet progresivë

Midis mbledhjes së tyre të një duzinë ose më shumë progresive jackpots janë Bankon it, Bonkers, Caribbean Hold'em Poker dhe Crazy Dragon.

Shërbimi dhe Mbështetja e Klientit

Sun Palace Casino ofron lojëra 24 orë në ditë - dhe përkrahje gjatë gjith kohën. Thirrni, dërgoni email ose bisedoni me një përfaqësues të kazinosë për ndihmë lidhur me shkarkimin, instalimin e softuerit, depozitat, shpërblimet dhe të gjitha nevojat tuaja.

Bankingu

Kredit kartelat të pranuara janë Visa, Mastercard dhe American Express, por gjithashtu mund të përdorni edhe ClickandBuy, ewalletExpress, Gold-Pay, Instadebit, NETellter dhe Moneybookers. Ekziston një sasi minimale e depozitave e cila ndryshon midis metodave të pagesës. Monedhat e pranuara janë dollarë amerikanë, paund britanik dhe euro. Kufijtë e depozitave minimale janë vetëm $ 5 dhe limitet maksimale mund të arrijnë mijëra. Kazinoja, ndërkohë, nuk pretendon asnjë tarifë në asnjë rast, pa marrë parasysh se çfarë zgjidhje pagesash ju zgjidhni.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE