Sun Palace Casino

Sun Palace Casino

sunpalacecasino.eu
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
$7000
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në $7000

Sun Palace Casino Bonusi Mikëpritës

SLOTS200

150% Bonus i Barabartë deri në $7000

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: $20 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në $7000

Sun Palace Casino Bonusi Mikëpritës

SLOTS200

150% Bonus i Barabartë deri në $7000

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: $20 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Panama Gambling Regulator

Valutat

USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
1 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

9
Bankimi & Pagesat
4.7
Promocionet
4.8
Softueri & Lojërat
4.9
Siguria & Loja e Ndershme
4.6
Përkrahja
4.4

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Ju mund të luani lojëra në modalitetin demo.

Gjithmonë mbështetje ndihmuese përmes live chat-it.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Ueb faqe kompatibile me mobil për telefona dhe tabletë.

Sun Palace Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më tetor 8, 2023

Një ton lojëra, softuera kompatabil në PC dhe Mac, zgjedhje e metodave të pagesës dhe reputacion që i paraprin asaj - me të vërtetë Sun Palace Casino është një zgjedhje e mirë e kazinos.

Me grafikë fantastike që i ngjan Monte-Carlo, Sun Palace është po aq i mrekullueshëm dhe bujar sa sugjeron emri i tij. Gëzoni kufijtë e lartë, jackpotat multi-milion dollarësh, shërbimin e jashtëzakonshëm dhe një program të pashoq. Kjy online kazino sigurisht duket të ketë joshjen e rollerave të lartë dhe lojëtarë të pasur ndërkombëtare.

Sun Palace ofron një eksperiencë të klasit të parë të online lojërave të fatit për të gjithë lojtarët, me mbi 90 lojëra emocionuese, përfshirë blackjack dhe kartat e tjera popullarizuara dhe tavolina; Plus një përzgjedhje të madhe të video pokerëve dhe makinave të lojërave të fatit. Sun Palace Casino mirëpret të gjithë lojëtarët nga e gjithë bota, pa ndalese për të gjithë qe dëshirojn të luajnë.

I themeluar në vitin 2002, Sun Palace Casino është operuar nga grupi i mirënjohur Mainstreet Vegas. Përsëri ofrojnë disa bonuse të mëdha fillestare të depozitave dhe shpërblime javore për të gjithë lojtarët!

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Ju mund të luani lojëra në modalitetin demo.

Gjithmonë mbështetje ndihmuese përmes live chat-it.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Ueb faqe kompatibile me mobil për telefona dhe tabletë.

Mangësitë

Vetëm një ofrues i lojërave.

Metoda shumë të kufizuara bankare për pagesa dhe tërheqje.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion mobil.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Themeluar 2010
Licencuar nga Panama Gambling Regulator
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Asnjë shkarkim nuk kërkohet për të luajtur këtë kazino të mundësuar nga Gaming në RealTime që është gjithashtu në përputhje me Mac. Natyrisht, përveç opsionit për luajtje të menjëhershme, ekziston edhe një opsion i shkarkimit me softuer pa pagesë për të instaluar në kompjuterin tuaj dhe të luajtur në çdo kohë me një hyrje të shpejtë. Kazino është përdorues miqësor në aspektin e lundrimit dhe grafika është e pastër, e mprehtë dhe profesionale. Tani për tani, kazinoja është në dispozicion vetëm në gjuhën angleze.

Lojërat e Kazinos

Rreth 90 lojëra janë në dispozicion në Sun Palace Casino. Përderisa kjo sferë është më e kufizuar sesa në kazinotë të tjera online, ata kanë qenë mjaft të zgjuar në zgjedhjen e tyre, vetëm duke ju sjellë më të mirën. Le të themi se cilësia dhe jo sasia është tema këtu. Ka shumë lojëra në tryezë (roulette, baccarat, blackjack dhe variacionet e pokerit) dhe lojëra elektronike të shumta multi-line. Gjithashtu ka një shumëllojshmëri të gjerë të limiteve të basteve. Paraprake dhe të shtëna të ekranit të lojrave janë në dispozicion para se t'i shkarkojnë ato. Lojërat aktuale mbushin ekranin me rezolucion të lartë dhe grafikë maramendëse. Për të siguruar drejtësi, lojërat në Sun Palace dhe gjeneruesi i numrave të rastit që i fuqizon ato janë të certifikuara nga Technical Systems Testing (TST).

Jackpotet progresivë

Midis mbledhjes së tyre të një duzinë ose më shumë progresive jackpots janë Bankon it, Bonkers, Caribbean Hold'em Poker dhe Crazy Dragon.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Realtime Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 2 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në Sun Palace Casino.

Jackpotet Progresive

Aztec's Millions

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Megasaur

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€914554

Spirit of the Inca

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€75395
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Let 'Em Ride N/A
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Caribbean Hold'em €142908
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Jackpot Cleopatra's Gold N/A
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Shopping Spree II N/A
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Caribbean Stud Poker €142908
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Poker
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Bankimi

Kredit kartelat të pranuara janë Visa, Mastercard dhe American Express, por gjithashtu mund të përdorni edhe ClickandBuy, ewalletExpress, Gold-Pay, Instadebit, NETellter dhe Moneybookers. Ekziston një sasi minimale e depozitave e cila ndryshon midis metodave të pagesës. Monedhat e pranuara janë dollarë amerikanë, paund britanik dhe euro. Kufijtë e depozitave minimale janë vetëm $ 5 dhe limitet maksimale mund të arrijnë mijëra. Kazinoja, ndërkohë, nuk pretendon asnjë tarifë në asnjë rast, pa marrë parasysh se çfarë zgjidhje pagesash ju zgjidhni.

Valutat

$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Crypto Wallet Crypto Wallet
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 10000 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 12 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 12 ditë
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Sun Palace Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Për lojtarët që janë gjithmonë në lëvizje, Sun Palace ka mbështetjen e plotë të RTG mobile. Kjo do të thotë se nëse jeni në një iPad, iPhone, tabletë Android, smartphone Windows, të gjithë qe ju duhet të bëni është e gjatë me kredencialet tuaja ekzistuese për të filluar të luajë në Sun Palace. Nuk kërkohet shkarkimi!

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Oferta kryesore e Sun Palace Casino është Bonusi e depozitës fillestare. Të gjithë lojtarët e rinj marrin një ofertë të bukur në depozitimin e tyre të parë - absolutisht falas. Përveç bonusit fillestar të depozitave 125% të lartpërmendur në Sun Palace Casino ka një përzgjedhje të fortë bonuse fitimprurëse. Ato përfshijnë: referojuni një bonus për mik, shpërblimin e preferuar të pagesës, shpërblimet javore të parave të gatshme dhe turnet pa pagesë. Ne ju rekomandojmë që të regjistroheni për të marrë buletinin e tyre për promovime të veçanta!

Klubi i besnikërisë

Çdo herë që luani për para të vërteta në Sun Palace Casino, do të grumbullohen pikat që mund të shpengohen për para. Ekzistojnë tre nivele për programin e tyre VIP, Silver, Gold dhe Platinum, varësisht nga sa pikë mbledhni gjatë gjithë muajit dhe sa më i lartë që rritet, aq më shumë do të mbushet.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Sun Palace Casino ofron lojëra 24 orë në ditë - dhe përkrahje gjatë gjith kohën. Thirrni, dërgoni email ose bisedoni me një përfaqësues të kazinosë për ndihmë lidhur me shkarkimin, instalimin e softuerit, depozitat, shpërblimet dhe të gjitha nevojat tuaja.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë