SlotsPlus Casino

SlotsPlus Casino

slotsplus.eu
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
$7000
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në $7000

SlotsPlus Casino Bonusi Mikëpritës

200% Bonus i Barabartë deri në $7000

Deposita Min.: $20 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në $7000

SlotsPlus Casino Bonusi Mikëpritës

200% Bonus i Barabartë deri në $7000

Deposita Min.: $20 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Panama Gambling Regulator

Valutat

USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
1 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

9
Bankimi & Pagesat
4.4
Promocionet
4.7
Softueri & Lojërat
5
Siguria & Loja e Ndershme
4
Përkrahja
4.1

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Ofron lojërat e njohura të brendeve.

Mbështetje për konsumatorë 24/7 përmes live chat-it.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

I mrekullueshëm për të luajtur në mobil.

SlotsPlus Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më tetor 8, 2023

SlotsPlus është kazinoja ideale për entuziastët e lojërave elektronike, duke ofruar argëtim të pakrahasueshëm me lojëra elektronike të përbërë nga jackpote të mëdhenj progresivë, një përzgjedhje të gjerë të lojërave të vetme dhe multi lineare, lojëra raundi bonusesh, turne dhe shumë, shumë më tepër.

Megjithatë, në Slots Plus Casino ka më shumë se lojëra elektronike. Ky kazino e mirëfilltë paraqet të gjitha lojërat e tjera të preferuara, duke përfshirë lojërat popullarizuara dhe lojërat e tryezave dhe një përzgjedhje të madhe të video pokerit.

Që nga viti 2002, Slot Plus Casino është një online kazino e suksesshme dhe e besueshme dhe është mundësuar nga ofruesi i softuerit blockbuster Real Time Gaming. Është gjithashtu një anëtar i respektuar i Main Street Vegas Group dhe ofron 24 orë shërbim të konsumatorëve me live chat. E gjithë kjo, përveç bonuseve fantastike fillestare të depozitave dhe shpërblimeve javore, vendos SlotsPlus në nivelet më të larta të online kazinove.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Ofron lojërat e njohura të brendeve.

Mbështetje për konsumatorë 24/7 përmes live chat-it.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

I mrekullueshëm për të luajtur në mobil.

Mangësitë

Nuk është gama më e madhe e lojërave.

Nuk përkrahet PayPal-i, megjithatë ofrohen alternativa të tjera.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ka aplikacion mobil.

Nuk ka tregues të certifikatës eCogra.

Licencë të Kosta Rikës.

Profili

Themeluar 2010
Licencuar nga Panama Gambling Regulator
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Slots Plus Casino përmban softuer të besueshëm, të qëndrueshëm dhe cilësor në sajë të Real Time Gaming dhe lojëtarët mund të presin lojën e pandërprerë me grafikë reale dhe efektet e zërit. Ekziston edhe një version i çastit të luajtjes, ku të krejt qe duhet të bësh është login në llogarinë tuaj.

Turnamente me shumë lojtarë

Ka më shumë se 90 lojëra të kazinosë, pothuajse gjysma e të cilave janë lojërat më të mira në lojëra elektronike. Përderisa theksi është në lojëra elektronike, ekziston edhe roulette, bingo, craps, baccarat, keno dhe blackjack. Lojtarët do të gjejnë konfortin në përqindjen e vazhdueshme të pagimit të lartë.

Lojërat dhe Jackpote progresive

Zgjedhja e pasur e lojërave progresive RTG përfshin lojtarët e Bonkers, Bank on It dhe Big Heist dhe Slots Plus Casino është vendi ku duhet të ndiqni.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Realtime Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 2 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në SlotsPlus Casino.

Jackpotet Progresive

Aztec's Millions

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Megasaur

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€914554

Spirit of the Inca

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€75395
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Let 'Em Ride N/A
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Caribbean Hold'em €142908
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Jackpot Cleopatra's Gold N/A
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Shopping Spree II N/A
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Caribbean Stud Poker €142908
Softueri: Realtime Gaming
Lojëra: Poker
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Bankimi

Me kreditimin e llogarisë suaj në metodë të preferuar të pagesës deri në $ 500 në Slots Plus Casino me InstaDebit, NETeller, eWalletXpress ose paratë do të fitoni një bonus 15%. Megjithatë, ka mundësi të tjera të tilla si kredit kartela, urdhërat e parave dhe FirePay. Ju mund të kreditoni llogarinë tuaj me çdo lloj monedhe megjithatë ajo do të konvertohet në dollarë amerikanë.

Valutat

$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Crypto Wallet Crypto Wallet
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 10000 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 12 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 28 ditë
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite

Mobil

Slots Plus është gjithashtu gati për celular. Pra, nëse jeni duke kërkuar për veprim të shpejtë të kazinove per cdlularë, vetëm duhet të identifikoheni nga pajisja juaj dhe të filloni të luani. Punon në të gjitha pajisjet mobile - iOS, Android, Windows - sepse nuk ka nevojë për shkarkim.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Me kusht që të depozitoni më shumë se 20 dollarë, mund të pritnipër një bonus fillestar prej 125%. Por kjo nuk është fundi i përvojës suaj të fonde që nga Slots Plus punon shumë për të mbajtur klientët e kënaqur që do të thotë që ju gjithashtu mund të presin shpërblime javore deri në $ 1,000, bonus të shpejtë të verifikimit, një referim për promovim të miqve dhe turne rregullisht të drejtëpërdrejta. Në dobësitë, ekziston një kërkesë pak më e lartë në krahasim me disa kazinove të tjera online.

Pikat e besnikërisë dhe Klubet VIP

Lojtarët besnikë në Slot Plus Casino njihen me një program pikësh të respektueshëm. Lojtarët mbledhin pikë me çdo bast, të cilat pastaj mund të shpengohen për para kesh. Pikët gjithashtu përcaktojnë nivelin tuaj VIP dhe sa më lart që rritet, aq më e favorshme do të bëhet norma juaj e konvertimit.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë