SlotsPlus Casino
Luani tani
SlotsPlus Casino
Luani tani
URL: slotsplus.eu
Viti i themelimit: 2010
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Metodat e pageses: American Express, Bitcoin Wallet, Crypto Wallet, MasterCard, NETELLER, Visa
Furnizuesit e lojrave: Realtime Gaming
Monedha: USD
Gjuha: English
Tiparet: Download, Instant, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Postë elektronike, Bisedë live, Telefon

SlotsPlus Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 28, 2022

SlotsPlus është kazinoja ideale për entuziastët e lojërave elektronike, duke ofruar argëtim të pakrahasueshëm me lojëra elektronike të përbërë nga jackpote të mëdhenj progresivë, një përzgjedhje të gjerë të lojërave të vetme dhe multi lineare, lojëra raundi bonusesh, turne dhe shumë, shumë më tepër.

Megjithatë, në Slots Plus Casino ka më shumë se lojëra elektronike. Ky kazino e mirëfilltë paraqet të gjitha lojërat e tjera të preferuara, duke përfshirë lojërat popullarizuara dhe lojërat e tryezave dhe një përzgjedhje të madhe të video pokerit.

Që nga viti 2002, Slot Plus Casino është një online kazino e suksesshme dhe e besueshme dhe është mundësuar nga ofruesi i softuerit blockbuster Real Time Gaming. Është gjithashtu një anëtar i respektuar i Main Street Vegas Group dhe ofron 24 orë shërbim të konsumatorëve me live chat. E gjithë kjo, përveç bonuseve fantastike fillestare të depozitave dhe shpërblimeve javore, vendos SlotsPlus në nivelet më të larta të online kazinove.

Bonuset, promocionet dhe kërkesat për blerje

Me kusht që të depozitoni më shumë se 20 dollarë, mund të pritnipër një bonus fillestar prej 125%. Por kjo nuk është fundi i përvojës suaj të fonde që nga Slots Plus punon shumë për të mbajtur klientët e kënaqur që do të thotë që ju gjithashtu mund të presin shpërblime javore deri në $ 1,000, bonus të shpejtë të verifikimit, një referim për promovim të miqve dhe turne rregullisht të drejtëpërdrejta. Në dobësitë, ekziston një kërkesë pak më e lartë në krahasim me disa kazinove të tjera online.

Karakteristikat e softuerit dhe grafika

Slots Plus Casino përmban softuer të besueshëm, të qëndrueshëm dhe cilësor në sajë të Real Time Gaming dhe lojëtarët mund të presin lojën e pandërprerë me grafikë reale dhe efektet e zërit. Ekziston edhe një version i çastit të luajtjes, ku të krejt qe duhet të bësh është login në llogarinë tuaj.

Lojërat në Go

Slots Plus është gjithashtu gati për celular. Pra, nëse jeni duke kërkuar për veprim të shpejtë të kazinove per cdlularë, vetëm duhet të identifikoheni nga pajisja juaj dhe të filloni të luani. Punon në të gjitha pajisjet mobile - iOS, Android, Windows - sepse nuk ka nevojë për shkarkim.

Pikat e besnikërisë dhe Klubet VIP

Lojtarët besnikë në Slot Plus Casino njihen me një program pikësh të respektueshëm. Lojtarët mbledhin pikë me çdo bast, të cilat pastaj mund të shpengohen për para kesh. Pikët gjithashtu përcaktojnë nivelin tuaj VIP dhe sa më lart që rritet, aq më e favorshme do të bëhet norma juaj e konvertimit.

Turnamente me shumë lojtarë

Ka më shumë se 90 lojëra të kazinosë, pothuajse gjysma e të cilave janë lojërat më të mira në lojëra elektronike. Përderisa theksi është në lojëra elektronike, ekziston edhe roulette, bingo, craps, baccarat, keno dhe blackjack. Lojtarët do të gjejnë konfortin në përqindjen e vazhdueshme të pagimit të lartë.

Lojërat dhe Jackpote progresive

Zgjedhja e pasur e lojërave progresive RTG përfshin lojtarët e Bonkers, Bank on It dhe Big Heist dhe Slots Plus Casino është vendi ku duhet të ndiqni.

Opsione bankare dhe pagesat

Me kreditimin e llogarisë suaj në metodë të preferuar të pagesës deri në $ 500 në Slots Plus Casino me InstaDebit, NETeller, eWalletXpress ose paratë do të fitoni një bonus 15%. Megjithatë, ka mundësi të tjera të tilla si kredit kartela, urdhërat e parave dhe FirePay. Ju mund të kreditoni llogarinë tuaj me çdo lloj monedhe megjithatë ajo do të konvertohet në dollarë amerikanë.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE