Jackpot Capital Casino

Jackpot Capital Casino

jackpotcapital.eu
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
$100
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në $1000

Jackpot Capital Casino Pakoja e Bonusit

Deri në $1000 në 10 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 10 Deposita Min.: $10 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në $1000

Jackpot Capital Casino Pakoja e Bonusit

Deri në $1000 në 10 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 10 Deposita Min.: $10 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, GBP, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
2 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

8
Bankimi & Pagesat
4
Promocionet
3.9
Softueri & Lojërat
3.6
Siguria & Loja e Ndershme
4
Përkrahja
3.3

Jackpot Capital Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 1, 2023

Themeluar dhe hapur për publikun në vitin 2008, që nga dita e parë Jackpot Capital ofron disa nga më të mirat në fushën e online lojërave të fatit. Programet dhe lojërat e kazinosë ofrohen nga RealTime Gaming (RTG), i cili ka shkuar më shumë milje për ta bërë këtë kazino online një nga më të mirat në industri.

Faqja kryesore në Jackpot Capital ka të gjitha këmbanat dhe bilbilat që ju do të prisni nga një kazino të lartë, por këtu ka disa ekstra që i bëjnë ato të dalin nga pjesa tjetër. Këto dallime përfshijnë një grup shumë të lundruar të butonave të menysë, secilin lojëtar kryesor në informacionin e duhur pa ndonjë rresht. Ata i promovojnë shpërblime të reja, turne të ndryshme taviline dhe shenjën e mirëpritur të qytetit të Las Vegas që  jep ndjenjë e një kazinoje të vërtetë dhe konkrete në kompjuterin tuaj.

Jackpot Capital është shndërruar në një kazino të preferuar për mijëra lojëtarë të vërtetë në internet dhe për arsye të mirë. Përkushtimi i tyre për të siguruar lojëra të cilësisë së lartë të online kazinosë, një përzgjedhje e gjerë e promovimeve atraktive të online kazinove, shërbimit të shkëlqyeshëm të konsumatorëve dhe zgjidhjeve të maramendëse bankare e bën Jackpot Capital një forcë që duhet llogaritur. Për 8 vjet Jackpot Capital ka qenë online kazino dhe synon të solidifikohet si një lojëtar i vërtetë në këtë industri gjithnjë në rritje të online kazinove.

Profili

Pronar Quadgreen N.V.
Themeluar 2008
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Çfarë do të ishte një kazino më mire në internet pa një përzgjedhje të madhe lojrash? Lojërëve i ofrohet shkarkimi ose luajtje të menjëhershme në varësi të asaj që funkcionon për ju, por nuk bëjnë gabime, çdo lojë është zgjedhur me kujdes për lojëtarët e Jackpot Capital dhe vëmendja e shtuar për detajet është e jashtëzakonshme. Të gjitha lojërat janë duke u zhvilluar në platformën e famshme të lojrave RealTime dhe përfshijnë tituj të njohur si Aztecs Treasure, Mister Money, Gold Beard dhe Fight Food.

Lojërat e reja vazhdimisht janë duke u shtuar dhe në mesin e tyre lojëtarët do të gjejnë disa prej jackpoteve më të mirë dhe video pokere që janë në dispozicion në varietete të shumëfishtë. RTG është një zhvillues i respektueshëm i softuerit, lojërat e të cilit janë audituar për drejtësi dhe përqindjet e pagimit janë shfaqur qartë. Përveç lojëra elektronike progresive jackpot, shpërblimet e të cilëve shpesh kapërcejnë 1 milion dollarë, anëtarët e Jackpot Capital mund të luajnë roulette, blackjack, craps, por edhe baccarat, poker karaibe dhe poker me kartë hree.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Realtime Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 2 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në Jackpot Capital Casino.

Bankimi

Opsionet bankare të mbështetura përfshijnë zgjidhje të zakonshme dhe alternative, me transaksione të pranuara në valuta të ndryshme. Lojtaret mund te depozitojne dhe te fusin fonde duke perdorur American Express, EcoPayz, Maestro, MasterCard, Money Transfer, Neteller, Paysafe Card, Ukash, Visa Electron, Visa, Money Direct, Money Transfer, Skrill.

Valutat

EUR
£ GBP
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Check Check
INSTADEBIT INSTADEBIT
Skrill Skrill
ecoPayz ecoPayz
Payd Payd

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 10000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 3 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 10 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 28 ditë
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Jackpot Capital Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Popullariteti në rritje i online lojërave të fatit nuk ka shkuar pa u vënë re në Jackpot Capital Casino, i cili ofron mbështetje të shkëlqyeshme per telefona celularë. Lojtarët mund të përdorin telefonat e mençur dhe tabletët e tyre për të kërkuar ndihmë duke përdorur kanalet e sipërpërmendura, ose të përfitojnë nga numrat pa pagesë dhe komunikimet e përshtatshme në Skype.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Ata që regjistrojnë llogari me Jackpot Capital Casino gëzojnë qasje të pakufizuar në të gjitha ofertat e tyre të veçanta, duke përfshirë paketom e mirëseardhjes. Kazinoja ofron marrëveshje maramendëse që do të kënaqin edhe lojëtaret me te devotshëm te lojërave te fatit dhe ka një skemë të shkëlqyer besnikërie.

Lojtarët do të fitojnë pikë që mund të konvertohen në para reale pavarësisht nga zhanri i tyre i zgjedhur dhe do të kenë depozitat e tyre të krahasohen kur përdoren metoda të zgjedhura të pagesave. Programi i referimit të miqve do t'i shpërblejë ata që përhapin lajmin dhe do të sjellin miqtë e tyre së bashku, me shpërblime të parezistueshme.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Mbështetja e klientit është në dispozicion 24/7 dhe lojëtarët mund të zgjedhin Mbështeje Telefonike, Mbështetje me faksit dhe Mbështje pëmes emailit. Procesi i regjistrimit të drejtpërdrejtë dhe fakti që ueb faqja është përkthyer në disa gjuhë e bëjnë të lehtë për anëtarët e rinj të rrezikojnë këtu.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë