Jackpot Capital Casino
Luani tani
Jackpot Capital Casino
Luani tani
URL: jackpotcapital.eu
Viti i themelimit: 2008
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Gibraltar
Metodat e pageses: American Express, CLICK2PAY, Check, INSTADEBIT , MasterCard, NETELLER, Skrill, Ukash , Visa, Wire Transfer, ecoPayz, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Realtime Gaming
Monedha: GBP, EUR, USD
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

Jackpot Capital Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit June 30, 2020

Themeluar dhe hapur për publikun në vitin 2008, që nga dita e parë Jackpot Capital ofron disa nga më të mirat në fushën e online lojërave të fatit. Programet dhe lojërat e kazinosë ofrohen nga RealTime Gaming (RTG), i cili ka shkuar më shumë milje për ta bërë këtë kazino online një nga më të mirat në industri.

Faqja kryesore në Jackpot Capital ka të gjitha këmbanat dhe bilbilat që ju do të prisni nga një kazino të lartë, por këtu ka disa ekstra që i bëjnë ato të dalin nga pjesa tjetër. Këto dallime përfshijnë një grup shumë të lundruar të butonave të menysë, secilin lojëtar kryesor në informacionin e duhur pa ndonjë rresht. Ata i promovojnë shpërblime të reja, turne të ndryshme taviline dhe shenjën e mirëpritur të qytetit të Las Vegas që  jep ndjenjë e një kazinoje të vërtetë dhe konkrete në kompjuterin tuaj.

Jackpot Capital është shndërruar në një kazino të preferuar për mijëra lojëtarë të vërtetë në internet dhe për arsye të mirë. Përkushtimi i tyre për të siguruar lojëra të cilësisë së lartë të online kazinosë, një përzgjedhje e gjerë e promovimeve atraktive të online kazinove, shërbimit të shkëlqyeshëm të konsumatorëve dhe zgjidhjeve të maramendëse bankare e bën Jackpot Capital një forcë që duhet llogaritur. Për 8 vjet Jackpot Capital ka qenë online kazino dhe synon të solidifikohet si një lojëtar i vërtetë në këtë industri gjithnjë në rritje të online kazinove.

Lojërat dhe softueri

Çfarë do të ishte një kazino më mire në internet pa një përzgjedhje të madhe lojrash? Lojërëve i ofrohet shkarkimi ose luajtje të menjëhershme në varësi të asaj që funkcionon për ju, por nuk bëjnë gabime, çdo lojë është zgjedhur me kujdes për lojëtarët e Jackpot Capital dhe vëmendja e shtuar për detajet është e jashtëzakonshme. Të gjitha lojërat janë duke u zhvilluar në platformën e famshme të lojrave RealTime dhe përfshijnë tituj të njohur si Aztecs Treasure, Mister Money, Gold Beard dhe Fight Food.

Lojërat e reja vazhdimisht janë duke u shtuar dhe në mesin e tyre lojëtarët do të gjejnë disa prej jackpoteve më të mirë dhe video pokere që janë në dispozicion në varietete të shumëfishtë. RTG është një zhvillues i respektueshëm i softuerit, lojërat e të cilit janë audituar për drejtësi dhe përqindjet e pagimit janë shfaqur qartë. Përveç lojëra elektronike progresive jackpot, shpërblimet e të cilëve shpesh kapërcejnë 1 milion dollarë, anëtarët e Jackpot Capital mund të luajnë roulette, blackjack, craps, por edhe baccarat, poker karaibe dhe poker me kartë hree.

Promovimet dhe Bonuset

Ata që regjistrojnë llogari me Jackpot Capital Casino gëzojnë qasje të pakufizuar në të gjitha ofertat e tyre të veçanta, duke përfshirë paketom e mirëseardhjes. Kazinoja ofron marrëveshje maramendëse që do të kënaqin edhe lojëtaret me te devotshëm te lojërave te fatit dhe ka një skemë të shkëlqyer besnikërie.

Lojtarët do të fitojnë pikë që mund të konvertohen në para reale pavarësisht nga zhanri i tyre i zgjedhur dhe do të kenë depozitat e tyre të krahasohen kur përdoren metoda të zgjedhura të pagesave. Programi i referimit të miqve do t'i shpërblejë ata që përhapin lajmin dhe do të sjellin miqtë e tyre së bashku, me shpërblime të parezistueshme.

Disponueshmëria në telefon celularë

Popullariteti në rritje i online lojërave të fatit nuk ka shkuar pa u vënë re në Jackpot Capital Casino, i cili ofron mbështetje të shkëlqyeshme per telefona celularë. Lojtarët mund të përdorin telefonat e mençur dhe tabletët e tyre për të kërkuar ndihmë duke përdorur kanalet e sipërpërmendura, ose të përfitojnë nga numrat pa pagesë dhe komunikimet e përshtatshme në Skype.

Bankingu dhe Mbështetja e Klientit

Opsionet bankare të mbështetura përfshijnë zgjidhje të zakonshme dhe alternative, me transaksione të pranuara në valuta të ndryshme. Lojtaret mund te depozitojne dhe te fusin fonde duke perdorur American Express, EcoPayz, Maestro, MasterCard, Money Transfer, Neteller, Paysafe Card, Ukash, Visa Electron, Visa, Money Direct, Money Transfer, Skrill.

Mbështetja e klientit është në dispozicion 24/7 dhe lojëtarët mund të zgjedhin Mbështeje Telefonike, Mbështetje me faksit dhe Mbështje pëmes emailit. Procesi i regjistrimit të drejtpërdrejtë dhe fakti që ueb faqja është përkthyer në disa gjuhë e bëjnë të lehtë për anëtarët e rinj të rrezikojnë këtu.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE