10Bet Sportsbook
Luani tani
10Bet Sportsbook
Luani tani
URL: 10bet.com
Viti i themelimit: 2003
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Ireland, Malta, Sweden, UK
Metodat e pageses: AstroPay, Banco do Brasil, Boleto Bancário, Bradesco, Caixa, EPS, Entropay, Euteller, Interac, Itau, MasterCard, NETELLER, SOFORT Überweisung, SafetyPay, Santander, Skrill, Skrill 1-Tap, Trustly, Visa, Wire Transfer, ecoPayz, giropay, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Betfuze, SBTech
Monedha: AUD, GBP, CAD, DKK, EUR, HKD, JPY, MYR, NOK, PLN, RUB, SGD, ZAR, SEK, CHF, TRY, USD
Gjuha: English, German, Norwegian
Sportet: American Football, Australian Football, Australian Rules, Badminton, Bandy, Baseball, Basketball, Beach Volley, Bowls, Boxing, Combat Sports, Cricket, Cycling, Darts, E-Sports, Entertainment, Fantasy Sports, Financial Bets, FloorBall, Football, Futsal, Gaelic Games, Golf, Greyhound Racing, Handball, Horse Racing, Ice Hockey, Lotto, MMA, Martial Arts, Motor Racing, Olympics, Poker, Politics, Polo, Rugby, Sailing, Snooker, Soccer, Surfing, Tennis, Trotting, UFC, Virtual Sports, Volleyball, Water Polo, Winter Sports
Tiparet: Instant, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

10Bet Sportsbook Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit March 5, 2020

Në vitin 2003. bast online ishte në fazë të mitur dhe disa nga bastëvënesit të lindur gjatë atyre ditëve janë ende në punë. Historia e suksesit të 10bet Sportsbook filloi më shumë se një dekadë më parë dhe kompania shpejt u zgjerua përtej kufijve të Mbretërisë së Bashkuar për t'i shërbyer lojtarëve nga Shqipëria. 10bet Sportsbook ofrojnë paketën përfundimtare për amatorë dhe bastvënesit profesionistë, duke mbuluar sporte nga më shumë se 100 vende.

Baste sporti në 10bet Sports

10bet Sportsbook është ueb faqja e parë për të vizituar nëse shpresoni të vendosni një bast të hershëm, pasi librari ka reputacionin e publikimit të shanseve të hershme. Ajo mbulon të gjitha sportet  popullarizuara dhe nuk kufizohet në ligat kryesore, kështu që nëse planifikoni të vëni bast në liga më të errta, mund ta bëni këtu. Bastëvënesit nuk duhet të shqetësohen për të kompromentuar kthimin e investimeve, pasi marzhi i tyre i fitimit është nën standardin e industrisë dhe sillet rreth 4.5%.

Sportet amerikane janë të përfaqësuara mirë dhe 10bet mbulon jo vetëm ligat kryesore, por edhe sportet e kolegjit. Lojtarët nga Shqipëria shpesh përdorin potencialin e madh të sportit dhe mund të përdorin hendikepët aziatikë për të maksimizuar fitimet e tyre. Wagering në kohë reale është gjithashtu i mundur dhe bast i lehtë për t'u përdorur dhe intuitivë ë mjaftueshme për të apeluar fillestar absolut. Ka më shumë se 200 ngjarje të drejtpërdrejta në baza ditore dhe shanset janë konkurruese dhe rifreskohen shpejt gjatë ndeshjeve.

Bonuset dhe Promovimet

10bet Sportsbook ka një bonus të posaçëm të mirëseardhjes për bastvënësit dhe ka promovime të vazhdueshme, duke shpërblyer ata që vendosin baste akumuluara. Këto fushata nuk janë reciprokisht ekskluzive, prandaj të ardhurit mund të aplikojnë për më shumë fonde ndërsa ende plotësojnë kërkesat e kostos. Duke folur për të, bastvënesi ka thjeshtuar shumë procesin e konvertimit të fondeve bonus në shumën e arkëtueshme. Vetëm një pjesë e vogël e tregjeve, si hendikepët aziatikë dhe Over / Under, nuk llogariten për përmbushjen e kërkesave të rollover.

Opsione bankare dhe pagesat

10bet Sportsbook lejon klientët të depozitojnë fonde duke përdorur transfertat bankare, Skrill, Neteller, Ukash, Webmoney dhe Paysafecard. Të gjitha kreditit dhe debititkartela kryesore punojnë pa probleme për depozitat dhe tërheqjet, ndërsa kartelat me parapagesë mund të përdoren vetëm për të financuar llogarinë tuaj. Ato nuk ngarkojnë asnjë tarifë për arkëtim, por disa instrumente financiare kanë kufizime më të ulëta të tërheqjes dhe kohë më të shpejt.

Mbështetja e klientit

10Bet ka një mbështetje të klientit që është në dispozicion 24/7 dhe ka disa numra falas për lojëtarët nga Shqipëria. Gjithkush mund të përdorë lirisht shërbimin e rregullt të telefonit, emailin dhe mbështetjen e besueshme të bisedave të drejtpërdrejta.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE