Top 3 Kazinotë Që Pranojnë lojtarë Shqiptarë


Gresa Z. - tetor 14, 2021

Lexoni se përse 22bet, 888 dhe Royal Vegas janë zgjedhur si top tri kazinotë online që mund të pranojnë lojtarë Shqiptarë

Pas rishikimit të brendeve të fundit në treg, ekspertët tanë kanë ardhur në përfundim se 22Bet, 888 dhe Royal Vegas momentalisht janë top tri kazinotë online që mund të pranojnë lojtarë Shqiptarë. Ju mund të lexoni më shumë rreth secilës ueb faqe të kazinosë më poshtë.

Kazino 22bet

Kazinoja 22bet Casino është e rregulluar nga rregullatori Antillephone i Kuraçaosë për të ofruar shërbime iGaming për lojtarët Shqiptar. Në 22bet, kazinoja online është e sigurt nga enkriptimi i teknologjisë së fundit që është zhvilluar dhe ofrohet nga R3. Së fundmi, kjo është për të mbrojtur përdoruesit nëse ata preferojnë të paguajnë me një debit kartelë apo me ndonjërën nga shumë opsionet dixhitale.

Kur një përdorues fillon me Kazion 22bet, ai mund të zgjedh që të luaj përmes një kompjuteri desktop apo një pajisje mobile. Kjo mund të sigurojë qasje në lojërat më të fundit të tavolinës, tavolinat live të kazinosë dhe video slotet nga ofruesit kryesor të softuerëve siç është Evolution Gaming, Pragmatic Play, VIVO, Lucky Streak, Authentic Gaming, Amatic Industries dhe HO Gaming.

Kazinoja 22bet konkurron për të fituar vëmendjen e lojtarëve të rinj duke ofruar një ofertë mikpritëse që përshtatet me kohën aktuale të vitit. Me 22Bet, lojtarët e kazinosë online mund të synojnë gjithashtu edhe rrotullime falas çdo ditë ose të zgjedhin që të futen në garat javore për të pasur mundësi të fitojnë nga fondi i shpërblimeve.

Kazino 888

Kazinoja 888 ka një rekord të dëshmuar si një nga brendet më bujare për lojtarët Shqiptarë. Duke përdorur kodet më të fundit promocionale, përdoruesit e rinj mund të tentojnë të marrin ofertën aktuale pa depozitë para se të zhbllokojnë një pako më të madhe mikpritëse duke depozituar në mënyrë të sigurte përmes enkriptimit në vend.

Në Kazinonë 888 një lojtar i ri mund të depozitojë me një nga shumë metodat e besuara të pagesës, duke përfshirë VISA, MasterCard, MuchBetter, NETELLER, Trustly, Skrill, Pay4Fun, ecoPayz, Apple Pay, Purple Pay dhe disa të tjera përveç këtyre. Depozutat mund të bëhen përmes desktopit apo përmes një pajisje mobile.

888 ka zhvilluar një gamë të lojërave të brendshme për të plotësuar titujt që janë marrë nga zhvilluesit kryesor siç janë NetEnt dhe Playtech. Kur synojnë lojërat ekskluzive të 888-shit, përdoruesit mund të luajnë lojërat e tilla si Aztec Realm, Voyage of the Vikings, Millionaire Genie, Sizzling Hot Jokers dhe Mad Max Fury Road.

Kazino Royal Vegas

Kazinoja Royal Vegas ka filluar veprimtarinë që nga viti 2000 dhe mbetet një nga ueb faqet liderë të Microgaming që mund të qaset nga lojtarët Shqiptarë. Mu tani, çdo përdorues që regjistrohet në Royal Vegas mund të provojë më shumë se 700 lojëra nga tërë rrjeti i Microgaming, duke përfshirë ofruesit si Just for the Win, Rabcat dhe Stormcraft.

Në Royal Vegas lojërat e online kazinosë mund të luhen përderisa mbështeten nga një licencë e lojërave të fatit në distancë, e lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Për më shumë, të gjitha lojërat që gjenden në Royal Vegas janë të akredituara si të Sigurta dhe të Drejta nga eCOGRA. Kjo zbatohet në gamën e gjerë të jackpoteve progresive, video sloteve dhe lojërave të tavolinës.

Royal Vegas ofron bonuse mikpritëse për lojtarët e rinj dhe mund të lëshojë fonde mbi disa depozita. Për çdo përdorues që është i interesuar t’i bashkohet kazinosë Royal Vegas, metodat e besueshme të depozitave përfshijnë MasterCard, VISA, iDebit, Trustly, Skrill ose NETELLER.

 


Etiketimet

22bet 888 casino

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë