Publikimi Ekskluziv i Pragmatic Play – Loja e Kazinosë Immersive Snakes & Ladders Live™


Gresa Z. - maj 28, 2023
Loja e Kazinosë Snakes & Ladders Live™

Pragmatic Play, ofruesi i famshëm dhe i mirënjohur i përmbajtjes së kazinosë në industrinë e lojërave të fatit online, njoftoi më 24 maj 2023 publikimin ekskluziv të Snakes & Ladders Live™, një lojë tërheqëse e Kazinosë Live. Duke përfshirë një përzierje të veçorive klasike dhe moderne, kjo lojë inovative ofron një përvojë loje dinamike dhe me ritme të shpejta.

Pragmatic Play ka zbuluar shtesën e saj më të fundit në serinë ekskluzive të Lojërave të Kazinove Live, Snakes &; Ladders Live™, ku loja e çmuar e tavolinës vjen në jetë në një përvojë gjithëpërfshirëse. Kjo Lojë ei mrekullueshme bashkon pa probleme veçoritë tradicionale dhe elegante të lojërave, duke u ofruar lojtarëve një përvojë emocionuese dhe të shpejtë të lojërave.

Në thelb të lojës janë katër zare me simbole të veçanta: Diamanti, Ylli, ST (Totemi i Gjarprit) dhe SL (Gjarpërinjtë & Shkallët). Duke rrotulluar dy ose më shumë Diamante ose Yje, lojtarët zhbllokojnë shpërblimet e shumëzuesit. Për shembull, arritja e katër Yjeve të njëpasnjëshme ose tre Yjeve dhe një Diamanti shkakton shumëzuesin maksimal të pagesës prej 20x.

Loja e bonusit Snakes &; Ladders aktivizohet duke rrotulluar të paktën dy simbole SL, me një zar shtesë që përcakton numrin e rrotullave në raund. Kjo lojë bonus shpaloset në një tabelë pllake 8x8 me elemente ikonike nga origjinali. Këto elemente mund të ndihmojnë në progresin e lojtarëve ose të pengojnë udhëtimin e tyre drejt fitores maksimale prej 10,000x.

Additionally, suppose players roll three or more ST symbols during the main game. In that case, they gain access to the Snake Totem bonus game. The Gameshow is split into a few different levels. Each level offers varying multipliers, and reaching the top awards wins up to 2,000x in the initial bet Për më tepër, supozoni se lojtarët rrotullojnë tri ose më shumë simbole ST gjatë lojës kryesore. Në atë rast, ata fitojnë qasje në lojën bonus Snake Totem. Loja është e ndarë në disa nivele të ndryshme. Çdo nivel ofron shumëzues të ndryshëm dhe top shpërblimet fitojnë deri në 2000 herë në bastin fillestar.

Snakes & Ladders Live™ bashkohet me radhët e lojërave të njohura të Pragmatic Play, duke përfshirë Sweet Bonanza CandyLand™ dhe PowerUp Roulette™, si dhe titujt e tyre të mirënjohur të Kazinosë Live si Mega Baccarat™ dhe Speed Auto Roulette™.

Irina Cornides, Drejtoresha Operative në Pragmatic Play, shprehu entuziazmin e saj: "Snakes &; Ladders Live™ mishëron angazhimin tonë për të riimagjinuar dhe ngritur përmbajtjen. Ne kemi kapur gëzimin dhe nostalgjinë e lojës origjinale të tavolinës në një lojë zhytëse të Kazinosë Live. Për më tepër, ai ofron një fitore maksimale befasuese prej 10,000 herë të bastit të lojtarit. Shpresojmë që lojtarët të argëtohen duke luajtur këtë lojë aq sa ne jemi argëtuar duke e krijuar atë."

Përveç lojërave të tyre të Kazinosë Live, Pragmatic Play ofron deri në tetë tituj mujor të sloteve. Portofoli i tyre i larmishëm përfshin gjithashtu Sporte Virtuale, lojëra Bingo dhe më shumë, të gjitha të disponueshme përmes një API të vetme. Produktet e Pragmatic Play janë të qasshme në tregje të shumta të rregulluara, duke mbështetur gjuhë dhe valuta të ndryshme.

Rreth Pragmatic Play

Pragmatic Play është një nga zhvilluesit kryesorë të lojërave të kazinosë, i famshëm për ofrimin e lojërave të preferuara të kazinove nga lojtarët dhe lojërave live të kazinosë për operatorët online në mbarë botën në industrinë e iGaming. Me API-në e tij të gjithanshme, Pragmatic Play ofron një portofol të gjerë përmbajtjesh me video slote të vlerësuara me çmime, lojëra live të kazinosë dhe shfaqje lojërash, bingo, sporte virtuale, libra sportiv dhe më shumë. Produktet e tyre janë të disponueshme në tregjet kryesore të rregulluara, duke u kujdesur për lojtarët në mbarë botën.

Hot this week
Gjeni kazinotë më të mirë në internet për të luajtur këto lojëra.
Mëso më shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë