Rizbuloni Lojërat Klasike me Lojërat e Çastit Retro Evoplay


Gresa Z. - prill 2, 2022

Evoplay është rikthyer me një lojë të re me letra gërvishtëse të quajtur Lucky Card (Letra e Fatit), e përcaktuar nga grafika të shkëlqyera dhe që u ofron lojtarëve mundësinë për të fituar deri në 77 herë të bastit.

Evoplay është një studio prestigjioze e zhvillimit të lojërave e famshme për lojërat e saj tërheqëse që janë kompatibile me mobile. Kompania ka një reputacion për shtyrjen e kufijve të inovacionit, me lojëra të reja dhe tërheqëse për kazinotë online. Ata kanë pritshmëri të mëdha për vitin 2022 dhe deri më tani duket se ky vit po shkon sipas planit. Loja e fundit quhet Lucky Card (Letra e Fatit) dhe do të tërheqë lojtarët që i duan lojërat e letrave të çastit.          

Loja me Letra Gërvishtëse me Letër Fati

Slotet dhe lojërat me letra gërvishtëse kanë pak gjëra të përbashkëta, por fakti që ato mbështeten ekskluzivisht te fati është ngjashmëria e tyre më e madhe. Lojtarët e zakonshëm dhe ata kreativ I pëlqejnë këto zhanre, pasi u ofrojnë atyre një rrugë drejt fitimeve të shpejta dhe e tëra që u nevojitet është dashuria. Lucky Card (Letra e Fatit) është versioni më i fundit nga Evoplay dhe ka një temë origjinale të përqendruar te lëngjet dhe vitaminat freskuese. Lojtarët që marrin pjesë në këtë lojë u jepen shpërblime innovative dhe inkurajohen të luajnë për para të vërteta.

Mekanika e lojës në Lucky Card (Letrën e Fatit) është argëtuese dhe e lehtë për t'u kuptuar, pasi çdo frut është në gjendje të prodhojë shumëzues. Vlera varet nga shuma e shënuar në të dhe shumëzuesit mund të japin fitime deri në 77 herë më shumë se aksionet. Ekziston një lidhje e dukshme midis madhësisë së bastit dhe fitimeve të mundshme, kështu që edhe lojtarët e zakonshëm edhe veteranët mund të presin diçka. Loja mund të provohet edhe me paratë e lojës, kështu që mënyra më e mirë për të mësuar rregullat është ta provoni në formatin demo.

Fitoni me Tri Simbole Identike

Lucky Card (Letra e Fatit) e bën çuditërisht të lehtë për lojtarët që të nxisin fitime, pasi atyre u duhen vetëm tri simbole identike të rreshtuara në sekuencën e duhur. Ekzistojnë të gjitha llojet e imazheve që janë të fshehura nën kartat gërvishtëse, kështu që fitimet e mundshme ndryshojnë gjithashtu shumë. Sa më i shtrenjtë të jetë fruti, aq më i madh është çmimi, kështu që edhe pse të gjitha frutat janë një pamje e këndshme, disa janë më fitimprurëse se të tjerat.

Ivan Kravchuk, CEO në Evoplay ishte ai që dha lajmin për këtë lojë që ka një potencial të jashtëzakonshëm. Pritet të fitojë zemrat dhe mendjet e atyre që i duan letrat gërvishtëse, një zhanër që ka fituar shumë vëmendje vitet e fundit. Kombinimi i pamjeve magjepsëse dhe efekteve zanore është i garantuar për të tërhequr vëmendjen e lojtarëve të mundshëm, ndërsa fitimet e mundshme do t'i mbajnë ata të interesuar.

 


Etiketimet

evoplay

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë