7s Deluxe Wild Fortune Play nga Blueprint Gaming ka Ngritur Standardin!


Gresa Z. - korrik 13, 2022

Numri 7 është me fat pasi Blueprint Gaming publikon një titull klasik – 7s Deluxe Wild Fortune Play. Kjo shtesë e re emocionuese e serisë përmban një rrotullim të katërt me 81 mënyra të zjarrta për të fituar!

Fati është në ajër me publikimin e shumëpritur të 7s Deluxe Wild Fortune Play nga Blueprint Gaming. Kjo lojë ringjall aksionin e slotit klasik me një stil të zjarrtë të lojës dhe një bollëk argëtues. Si një nga ofruesit kryesorë të lojërave, Blueprint Gaming ka shpalosur një shtesë tjetër të familjes jashtëzakonisht të njohur të lojërave 7s Deluxe. Kjo lojë ka një mbështjellje të rrotullim të katërt me 81 mënyra të jashtëzakonshme për të fituar këtë herë.

7s, Fruta & Zile të Jashtëzakonshme

E krijuar rreth të njëjtit koncept si lojërat e mëparshme të kazinosë 7s Deluxe, kjo lojë përmban 7-të e lavdishme, fruta të lezetshme dhe zile vezulluese. Një hap i madh nga përvoja tradicionale 7s Deluxe, kjo lojë premton eksitim, lojë të freskët dhe vlerë të jashtëzakonshme argëtimi. Si fillim, Blueprint Gaming ka shtuar një rrotullim të katërt. Por kjo nuk është e gjitha - ekziston një Fortune Play Mechanic përveç Super Ways.

Nuk ka më asnjë linjë fikse pagese në lojë; ato të kujtojnë versionet më të vjetra të lojërave 7s Deluxe. Ato janë zëvendësuar me 81 kombinime unike fituese dhe Super Ways pronësore. Për të rritur aksionin, lojtarët mund të shumëzojnë fitoret e tyre deri në 8X, me mirësjellje të egër. Aksioni i Fortune Play kthehet në ekranet e lojtarëve me aksion të madh rrotullues në një set të përmirësuar të rrotullimeve. Çdo simbol i egër që ka toka transferohet në rrotullimet e reja, me shanse më të mëdha për të fituar shumëfish.

Vazhdimi i një Trashëgimie të Titujve të Njohur të Lojërave të Blueprint

Gjithnjë e popullarizuar 7s Deluxe Wild Fortune Play është pjesë e familjes jashtëzakonisht të suksesshme të lojërave nga Blueprint Gaming. Operatorët dhe lojtarët janë të prirur për aksionin magjepsës me markat e njohura menjëherë, itinerare emocionuese të lojërave dhe mënyrat e reja për të angazhuar lojtarët – të rinj dhe ekzistues.

Drejtori i Llogarive Kryesore & Marketingut në Mbretërinë e Bashkuar nga Blueprint Gaming, Joe Purvis, tha: "Është mirë dhe vërtet e mahnitshme të shohësh rikthimin e shumëpritur të 7s. Argëtimi i zjarrtë i kësaj serie lojërash është kthyer në aksion. Tani, lojtarët mund të shijojnë lojën krejt të re, përveç mekanikës së Fortune Play. Ekipi ynë i talentuar i zhvillimit e di saktësisht se si të sigurojë që IP-të tona të lojërave të përmbushin pritshmëritë. Sevens Deluxe Wild Fortune Play nuk është ndryshe.'

Rreth Blueprint Gaming

Blueprint Gaming është një nga studiot kryesore të lojërave me bazë në Mbretërinë e Bashkuar. Si pjesë e German Gauselmann Group, kompania është vendosur si një fituese e dëshmuar në fushën e iGaming. Sot, janë përfshirë rreth 300+ lojëra në portofolin e Blueprint Gaming, me shumë të tjera në krahë.

Si një zhvillues kryesor i sloteve, BG krenohet me një gamë të gjerë lojërash në tema të shumta, me mekanikë të pronarit në lojë. Lojtarët në mbarë botën mund të shijojnë titujt e lojërave Blueprint me mirësjellje të plotë të rregullimit të GRA, MGA, UKGC dhe AGCC. Këto licenca sigurojnë që lojtarët në tregjet e rregulluara në të gjithë Rumaninë, Portugalinë, Spanjën, Letoninë, Suedinë, Italinë, Gjermaninë, Gjibraltarin, Danimarkën, Maltën, Mbretërinë e Bashkuar, Alderney dhe të tjerë mund t'i shijojnë këto lojëra.


Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë