IW Sportsbook
Luani tani
IW Sportsbook
Luani tani
URL: iwcasino.com
Viti i themelimit: 2016
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Malta
Metodat e pageses: Diners Club, Maestro, MasterCard, NETELLER, SOFORT Überweisung, Skrill, V PAY, Visa, ecoPayz, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Betsoft Gaming, Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play
Monedha: GBP, EUR, USD
Gjuha: Croatian, Czech, English, French, German, Greek, Italian, Polish, Portuguese, Spanish, Turkish
Sportet: American Football, Baseball, Basketball, Chess, Cricket, Darts, Football, Golf, Handball, Ice Hockey, Motor Racing, Poker, Politics, Rugby, Sailing, Snooker, Table Tennis, Tennis, Volleyball, Winter Sports
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, Tournaments, VIP
Mbështetje: Postë elektronike, Bisedë live, Telefon

IW Sportsbook Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit October 23, 2022

IW Sportsbook është një operator me një rekord të gjatë dhe të shquar. Për shumë vite ata kanë qenë vërdallë dhe vazhdimisht kanë zgjeruar portofolin e tyre të sporteve dhe tregjeve. Lojtarët mund të presin që të gjejnë qindra opsione bastesh në sportet më të njohura, por edhe ato të panjohura. Për sa i përket licencimit, bastëvënia është e rregulluar nga Autoriteti i lojërave të Maltes, kështu që mund jetë e besueshme. Faqja e internetit është përkthyer në disa gjuhë dhe shpejt nagrkohet në pajisjet celulare/mobile, kështu që lehtësia është e garantuar. Sportbook është i hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Sportet dhe tregjet e basteve

Ka shumë opsione që vlen të konsiderohen pa marrë parasysh sportet tuaja të preferuara. Kjo për shkak se lista përfshin dhjetra sporte të popullarizuara dhe më pak të njohura dhe qindra tregje. Shanset janë konkurruese dhe lojtarët mund të bëjnë bast për fituesit e plotë, numrin e përgjithshëm të golave ​​dhe pikëve, por edhe tregjet e veçanta. Bastet live janë pjesë përbërëse e ofertës së tyre, me mundësitë që rifreskohen shpejt dhe lejojnë lojtarët të vëjn bastet pa vonesa. Ata gjithashtu gëzojnë gjallërimin e shikimit të lojërave ndërkohë që japen, prandaj ka më shumë gjasa të marrin një vendim të informuar.

Promovimet dhe Bonuset

IW Sportsbook nuk bie prapa kthese kur bëhet fjalë për bonuse dhe promovime. I njeti ofron nxitje për lojtarë të rinj, si dhe ata që kanë qenë vërdallë për një kohë dhe gëzojnë produktin e tyre. Ata kanë kërkesa për fitues të cilat zbatohen për këto shpërblime, me sportet e përshtatshme dhe shanset minimale. Për t'u siguruar që e dini saktësisht se çfarë duhet të prisni nga çdo promovim, lexoni termet dhe kushtet. Lexoni me kujdes dhe regjistrohuni për ofertat në dispozicion, pasi ti kuptoni dhe pajtoheni me rregullat.

Bankingu dhe mbështetja

Metodat e pagesës në IW Sportsbook mundësojnë depozita të menjëhershme dhe para të gatshme që zgjasin deri në tre ditë bankare. Ju mund të përdorni Visa, MasterCard, Diners Club Skrill, NETELLER dhe Ecopayz për të ngarkuar llogarinë tuaj dhe për ti kthyer në para të gatshme fitimet tuaja. Ekziston një periudhë pezull prej 24 orësh që zbatohet për të gjitha tërheqjet, gjatë së cilës lojtarët mund të anulojnë paratë. Asnjë komision nuk është i ngarkuar dhe nuk ka pagesa të fshehura që zbatohen ne fitimet tuaja.

Ofrohet ndihma 24/7 nëpërmjet bisedës të drejtpërdrejtë dhe telefonit, me alternativën që është emaili. Lojtarët që përdorin këtë kanal të komunikimit mund të presin një përgjigje për disa orë. Gjithmonë ka alternativë të kaloni në seksionin FAQ, ku shumica e pyetjeve të zakonshme gjejnë një përgjigje.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE