Yesbet88 Casino
Luani tani
Yesbet88 Casino
Luani tani
URL: yesbet88.com
Viti i themelimit: 2016
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: Crypto Wallet, Wire Transfer
Furnizuesit e lojrave: Triple Profits Games, Tom Horn Gaming, Thunderkick, Pragmatic Play, OneTouch, Lotus Gaming, Kiron Interactive, iSoftbet, Habanero Gaming Systems, GameArt, Evolution Gaming, Booongo, Booming Games
Monedha: BNB, BTC, BCH, BTG, BSV, BTS, BLK, BCN, DOGE, ETH, ETC, GRC, LTC, MONA, PPC, RDD, SC, SIB, START, VRC, VTC
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Live Chat, Phone

Yesbet88 Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit June 10, 2021

Yesbet88 ishte një markë ekskluzive koreane e cila u hap vetëm kohëve të fundit për t’i plotësuar nevojat e njerëzve në mbarë globin, duke ju lejuar një përvojë tërësisht ndryshe të lojërave për ata që nuk mund ta përjetojnë jashtë Azisë. Lojtarët trajtohen me argëtim të klasës botërore në një mjedis të sigurt dhe të përgjegjshëm për lojëra. Pavarësisht nëse jeni në duke luajtur slote klasike, video slote apo slote progresive, YesBet88 Casino është vendi i duhur. Po ashtu është një ndër destinacionet kryesore për të luajtur një thesar lojërash me letra si blackjack dhe baccarat. Të gjitha rezultat e lojërave janë të testuara dhe verifikuara në mënyrë të pavarur me anë të RNG-së, për të siguruar drejtësi dhe transparencë. Një fokusim me qendër-lojtarë është evident në të gjitha aspektet e kësaj kazinoje online, duke përfshirë mbështetjen e konsumatorëve me opsionet e gjuhës koreane dhe angleze, zgjidhjet e procesimit të pagesave dhe shumëllojshmërinë e lojërave. Çdo gjë sillet rreth përvojës së lojtarit dhe ky mesazh sigurisht që jehon me fansa.

Lojërat

YesBet88 Casino i përmbush pritjet! Ky ofrues lider i lojërave përmban një mori të lojërave të mrekullueshme nga shumë ofrues të softuerit. Të tillët që janë në lojë janë RWB, Pragmatic Play, OneTouch, Kiron Interactive, iSoftBet, Evolution Gaming, Habanero dhe Boongo. Kjo do të thotë se lojtarët mund të kenë qasje në lojërat interaktive, jackpotet me para të mëdha dhe publikimet e reja më të fundit në fushën e lojërave online. Duke folur gjerësisht, YesBet88 përkrah lojërat sportive, kazinonë live, slotet, lojërat virtuale, ato në lojë dhe ato me fitime të menjëhershme.

Fillimi në YesBet88 Casino është një freski. Shumica e lojërave mund të qasen menjëherë, pa regjistrim të kërkuar. Ju mund ‘të luani për argëtim’ ose ‘të luani prej vërteti’ gjatë kohës suaj të lirë.

  • Lojërat Slot – Great Rhino Megaways™, Midas Golden Touch, Mustang Gold™, The Fortune Pig dhe Asgard.
  • Lojërat Jackpot – Jackpot Raiders, Lucky Leprechaun, The Ruby, Super Fast Hot Hot, Power Force Heroes dhe Dr Fortuno.
  • Lojërat e Tavolinave – Baccarat Zero Commission, Blackjack, Golden Chip Roulette, Casino Roulette, War dhe RNG Blackjack.
  • Lojërat Poker – American Poker Gold, Three Card Poker, Caribbean Beach Poker, Turbo Poker dhe Jacks or Better™ Double Up.
  • Lojërat me Fitime të Menjëhershme– 7 Piggies Scratch 25,000, Hot Safari Scratch 75,000, Wolf 1 Million Gold, Queen Of Gold 100,000 dhe Extra Bingo.

Është e mundur që të zgjidhen lojërat sipas kategorisë, sipas ofruesit (thjeshtë klikoni në ‘Të Gjithë Ofruesit’) ose sipas emrit. Mbi dhjetëra ofrues të softuerit janë të renditura, me shumë tjera në krah.

Lojërat e kazinosë live mundësohen nga softueri Pragmatic Play dhe Evolution Gaming. Këto lojëra përfshinë lojërat e tilla si Sexy Baccarat, Sic Bo, Roulette, Deal or No Deal, Monopoly dhe Money Wheel. Këto lojëra të kazinosë live mirëpriten nga lojtarët profesional në studiot e sigurta. Lojtarët janë të sigurt se do të përjetojnë një eksperiencë autentike të lojës që nga fillimi, pa ndërprerje të lojës nga një burim i transmetimit të drejtpërdrejtë. Ju mund të bisedoni me lojtarët dhe t’i shihni në kohë reale përderisa ata pranojnë bastet tuaja dhe paguajnë fitimet tuaja. Për fat të mirë, ata nuk mund t’ju shohin, gjë që është e mrekullueshme për arsye të privatësisë.

Metodat bankare

Sapo të regjistroheni me sukses në YesBet88 Casino, ju mund të klikoni në ekran këndin e sipërm në anën e djathtë për t’u qasur në opsionet e mundshme bankare. Depozituesit mund të përdorin vetëm kriptovalutat për të depozituar apo tërhequr fonde në kazino, duke përdorur një kripto kuletë sipas zgjedhjes së tyre. Valutat që përkrahen përfshijnë, pa u kufizuar, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), USDT dhe shumë të tjera.

Shuma e vënies së basteve të lojtarëve në kazino do të listohet në KRW (Korean Won), megjithatë fondet do të konvertohen në dhe nga kjo valutë gjatë depozitimit dhe tërheqjes në përputhje me rrethanat. Integriteti i llogarisë së lojtarit është i mbrojtur gjatë tërë kohës, me anë të enkriptimit SSL, mbrojtjes së firewallit, teknologjisë blockchain, verifikimit të llogarisë dhe fjalëkalimeve të sigurta.

Mbi të gjitha Yesbet88 renditet në mesin e kazinove më të mira në termet e kërkesave miqësore për baste. Me të vërtetë, kërkesat e tyre të basteve janë në mesin e më të mirave në këtë biznes dhe ne rrallë herë e theksojmë një gjë të tillë.

Mobili

YesBet88 Casino ofron qindra lojëra në pajisjet mobile, përfshirë sistemet operative Android dhe iOS. Kryesisht falë platformës me shumë ofrues, shumica e lojërave janë plotësisht miqësore me mobilin. Blackjack, baccarat, ruleti, slotet klasike, video slotet, slotet progresive dhe lojërat me fitim të menjëhershëm mund të luhen kudo. Ofruesit e softuerit garanton ‘pasuri të patundshme në ekran’ optimale për pajisjet iPhone, iPad dhe Android. Si një lojtar në lëvizje, ju jeni të siguruar se do ta përjetoni realizmin e stilit të Vegasit, pa ndonjë telashe. YetBet88 Casino ka ngritur të gjithë dhe ka bërë gjithçka për të fuqizuar rrugën tuaj përmes seancave të fitimeve të lojës. Nuk duhet ndonjë aplikacion në platformën që është miqësore me mobilin, thjeshtë navigoni në YetBet88 Casino nga pajisja juaj në dorë dhe luani lojën tuaj për fitime të mëdha.

VIP & Bonuset

YesBet88 Casino është e madhe në bonuse dhe ofertat promocionale. Si një lojtar i kazinosë online, ju keni privilegje në disa promocione spektakulare. Kjo përfshinë një bonus të çmendur të mikpritjes me një depozitim bujar për lojtarët e rinj. Si një lojtar rikthyes, ju do të gëzoni një bonus madhështor të shumë depozitimeve në mes ditës së Hëne dhe të Diele me një bonus depozitimi 50% për 5 depozitimet tuaja të para gjatë javës. Për adhuruesit e sloteve, rabati i sloteve ofron një përqindje bujare të kthyer në bastin tuaj total. Kjo është e mundur në formën e Bonusit Të Nivelit Të Fshehtë dhe Rabatit të Slotit.

Ri-Depozituesit ditor gëzojnë promocionet Dita & Nata e Lumtur për çdo muaj me Bonuset Ditore 10 – 20 %, gjatë periudhës së promocionit (aplikohen termet dhe kushtet). Bonuset e tjera bujare përfshijnë një Rabat të Kazinosë Live në Rulet, Blackjack, Baccarat dhe lojërat e tjera të kazinosë live. Përfitoni deri në 0.80% të basteve totale në formën e rabatit në lojërat e kazinosë online dhe bonuset e niveleve. Si një VIP lojtar, rabati i kazinosë live është shumë e madhe e parave. Nuk është me rëndësi nëse fitoni apo humbni në kazinonë live Koreane – ju jeni të garantuar se do ta përfitoni rabatin. Sa më shumë lojëra të kazinosë me para të vërteta që luani, aq më të mëdha do të jenë bonuset dhe ofertat promocionale.

Siguria & Loja e Drejtë

YesBet88 Casino është e sigurt për lojtarët e kazinosë online. Është tërësisht e licencuar dhe rregulluar nga Qeveria e Kuraçaosë për të ofruar lojëra të kazinosë me para të vërteta për lojtarët. YesBet88 Casino ka numrin e licencës 1668/JAZ. E krijuar qartë për lojtarët korean të moshës së lejuar. YesBet88 Casino përmbush standardet më të larta ndërkombëtare për lojërat online. Është i sigurt 18+, i lidhur me GamCare, në përputhje me GA dhe natyrisht i licencuar me Curacao e-Gaming. Gjithashtu secili nga ofruesit e softuerit përmbush standardet më të larta ndërkombëtare të sigurisë dhe i licencuar në përputhje me rrethanat.

Siguria e kësaj kazinoje online është edhe më tutje e ngritur përmes AML (Anti Money Laundering – Kundër Pastrimit të Parave), KYC (Know Your Customer – Njihni Konsumatorin Tuaj) dhe përmes politikës së privatësisë. Integriteti i llogarisë së lojtarit është i mbrojtur përmes firewall-ëve, detajeve të sigurisë gjatë kyçjes dhe verifikimit të llogarisë. Metodat bankare përmbushin standardet më të larta ndërkombëtare mbi sigurinë e lojtarëve për depozitime dhe tërheqje. Siç mund të prisni, YesBet88 Casino është një operator i dëshmuar dhe i besuar. Drejtësia është e siguruar përmes rezultatet e lojës të mbështetur nga RNG. Detajet e përqindjes së kthimit tek lojtarët mund të gjenden duke klikuar në titujt individual të lojërave, duke naviguar në rregullat e lojës dhe duke kontrolluar përqindjet e pagesës kthyese.

Mbështetja

Mbështetja e YesBet88 Casino është në dispozicion në opsionin ‘Na Kontaktoni’. Kjo i drejton lojtarët në deskun e mbështetjes së konsumatorëve, ku ekipet e profesionistëve me përvojë janë të gatshëm t’ju ndihmojnë juve me pyetjet tuaja rreth çështjeve teknike, bankare, të lojës dhe regjistrimit. Përfaqësuesit e mbështetjes së YesBet88 Casino janë në dispozicion gjatë tërë kohë përmes emailit apo telefonit. Një opsion tjetër është Kakaotalk. Është shumë e lehtë të kontaktoni me përfaqësuesit e mbështetjes së konsumatorëve, madje edhe nëse funksioni i live chat-it nuk është në dispozicion gjithmonë. Përfaqësuesit e mbështetjes bisedojnë në gjuhën angleze dhe koreane, për t’ua bërë më të lehtë. Duke qenë se kjo kazino e ka fokusin me qendër lojtarin, nuk është çudi që përfaqësuesit e mbështetjes bëjnë një punë të mirë për t’ju ndihmuar në kohën e duhur.

FAQ

Cilat metoda të pagesës i pranon YesBet88 Casino?

YesBet88 Casino pranon vetëm kriptovaluta që do të thotë se lojtarët duhet të përdorin një kripto kuletë.

Nëse Yesbet88 është një kazino koreane, si mund të luaj aty?

Edhe pse në themel Yesbet88 në të vërtet është një kazino reale koreane, kohëve të fundit është hapur për mbarë globin, duke i lejuar kështu lojtarët nga e tërë bota të luaj (ku aplikohen edhe kufizimet). Kjo bëhet e mundur gjithashtu edhe nga licenca që ka marr kazinoja nga autoriteti për lojëra i Kuraçaosë.

A ka mbështetje të konsumatorit në gjuhën Angleze?

Po vërtetë - Yesbet88 ofron mbështetje 24/7 nga përfaqësuesit që flasin rrjedhshëm gjuhën angleze.

A ka ndonjë ofertë ekskluzive?

Po vërtetë. OnlineCasinoReports ka vite eksperiencë me Yesbet88 dhe lojtarët e saj janë të mirëseardhur dhe të përkëdhelur me oferta ekskluzive, shumë promocione të llojeve të ndryshme.

A mund të luaj në YesBet88 Casino në telefonin tim mobil?

YesBet88 Casino sigurisht i shërben lojtarëve në lëvizje. Ju mund t’i qaseni shumicës së lojërave të online kazinosë në pajisjet Windows Phone, BlackBerry, iPhone, iPad dhe Android. Prisni më pak zile dhe fërshëllima, së bashku me funksionalitetin maksimal në lëvizje.

A ka ndonjë bonus mikpritës në YesBet88 Casino?

Absolutisht! YesBet88 Casino nuk kursen aspak kur vjen puna tek shtrirja e tepihut të kuq për lojtarët. Ju mund ta merrni pakon tuaj të bonusit bujar të mikpritjes, ose pakon multi-depozituese apo rabatin e kazinosë live në mesin e tjerave për komoditetin tuaj.

A ofron YesBet88 Casino lojëra live të kazinosë?

YesBet88 Casino sigurisht ofron një llojshmëri të lojërave live të kazinosë. Këtu përfshihen Live Roulette, Live Blackjack, Like Baccarat, Live Sic Bo, Live Monopoly dhe disa të tjera. Minimumet dhe maksimumet e vogla janë lehtësisht të disponueshme për lojtarët në gjithë bordin.

Çfarë mund të bëj nëse has në probleme në YesBet88 Casino?

Nëse ju duhet ndonjë asistencë me këtë kazino online, thjeshtë dërgoni email në adresën e mbështetjen së konsumatorëve, telefonin ata apo bisedoni me përfaqësuesit e mbështetjen në Kakaotalk. Këto opsione për shërbimin e konsumatorit do t’ju japin mundësinë të kontaktoni përfaqësues cilësor, të cilët do t’ju ndihmojnë juve me të gjitha çështjet që lidhen me lojërat.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE