Winspark Casino

Winspark Casino

winspark.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€200
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €200

Winspark Casino Bonusi Mikëpritës

150% Bonus i Barabartë deri në €200

Të arkëtueshme: Po KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €200

Winspark Casino Bonusi Mikëpritës

150% Bonus i Barabartë deri në €200

Të arkëtueshme: Po KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Curacao eGaming

Valutat

EUR, GBP, CAD, NOK, SEK
2 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
1 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

7
Bankimi & Pagesat
3.7
Promocionet
3.4
Softueri & Lojërat
3.6
Siguria & Loja e Ndershme
3.8
Përkrahja
3.3

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Mini versione të lojërave të njohura në dispozicion.

Mbështetje për konsumatorë 24/7 përmes live chat-it, telefonit dhe emailit.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Lojërat që mund të luhen menjëherë janë në dispozicion.

Ueb faqe kompatibile me mobil për telefona dhe tabletë.

Winspark Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 26, 2023

WinsPark Casino është nën pronësi të Twino Trading N.V. dhe është e pajisur me një licencë të Kuraçaosë të lëshuar nga by Antillephone N.V. Origjina fillon nga viti 2008, kur u hap edhe kazinoja e parë online, si dhe ku momentalisht i ofrohet lojtarëve shqiptar një gamë e gjerë e lojërave argëtuese dhe atyre të rastit për t’i provuar.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Mini versione të lojërave të njohura në dispozicion.

Mbështetje për konsumatorë 24/7 përmes live chat-it, telefonit dhe emailit.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Lojërat që mund të luhen menjëherë janë në dispozicion.

Ueb faqe kompatibile me mobil për telefona dhe tabletë.

Mangësitë

Nuk është gama më e madhe e lojërave.

PayPal-i nuk pranohet.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ka aplikacion mobil në dispozicion.

Lojërat nuk janë të verifikuara nga ndonjë kompani si eCOGRA.

Profili

Pronar Twino Trading N.V.
Themeluar 2008
Licencuar nga Curacao eGaming
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, French, German, Norwegian, Spanish, Swedish, Turkish
Vertikale Kazino online, Lojëra në Vegas
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

WinsPark Casino nuk është ndërtuar nga shumë ofrues të softuerëve. Në fakt, është vetëm një ofrues i softuerëve për ta përmendur dhe ai është Netoplay. Nga pikëpamja e zhvillimit, Netoplay është i specializuar në lojërat e menjëhershme, kartelat gërvishtëse dhe slote, por jo edhe në video slote ose dueleve të drejtpërdrejta.

Lojërat e Kazinosë

Përveç sloteve lojtarët mund të kërkojnë edhe përvoja të rastit apo më serioze, duke u bazuar në temat e shfaqura. Wiseguy është një lojë krimi, ku kriminelët përballen kundër policëve, Rich Man’s World prezanton një biznesmen të ngathët, Full Moon është një përrallë tmerri që i përshtatet më miri festës së Halloween-it dhe Lucky Cauldron përqendrohet në tri shtriga magjepsëse.

Jashtë këtyre lojërave të zgjuara të përmendura më lartë, ka shumë slote që mund të luhen pa tone të tilla serioze. Zgjedhjet më të kryesore janë Wild Leprechaun, Spinning Fruits, Wild Honey, Stardom, Puppy Spins, Candy Reels, Christmas Spin dhe Club Rouge.

Kur e ndërrojmë fokusin në lojërat bingo dhe në ato të menjëhershme, duhet të cekim se Netoplay ka ofruar një përzgjedhje të larmishme ku përfshihen lojërat si Super Kick, Fortune Wheel, Darts, Safe Cracker, Cherry’s the Name, Zodiac, Comes and Goes, Tiki Treat, Lucky Stars dhe Bingo Club.

Netoplay qëndron mbi të gjitha lojërat e tjera dhe gjithashtu i ka dhënë WinsPark-ut një koleksion të kartelave gërvishtëse. Edhe aty mund të gjeni një laramani me lojërat e tilla si Amazing Spades, Caishen’s Fortune, Secrets of the Jungle, Pumpkin’s Mansion, Potion Master, Scratch ‘n’ Roll, Gold of Acropolis, Atlantis: Riches of the Deep dhe Scratchy Spins.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Anakatech
Netoplay
SpinOro

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Bankimi

Premtohet një kohë e menjëhershme e procesimit për një numër të kredit kartelave, debit kartelave, eVouchers dhe eWallet që pranohet nga WinsParkCasino. Ndër të tjera ato që mund të përdoren për të transferuar monedha Euro, duke përfshirë MasterCard, MasterCard Debit, VISA Debit, VISA Electron, VISA, NETELLER, TrustPay, GiroPay, paysafecard, Skrill dhe EPS.

Kur luani me WinsPark Casino, përgjegjësia i mbetet lojtarit për t’u siguruar se ka përdorur një metodë të pranueshme për të tërhequr paratë. Ndërkohë, mund të ketë dallime në metodat e pagesës kur është fjala për nivelet e maksimumit dhe minimumit të transfereve.

Valutat

EUR
£ GBP
C$ CAD
kr NOK
kr SEK
Fr CHF
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Trustpay Trustpay
Bancontact Bancontact
Diners Club Diners Club
EPS EPS
NEXI NEXI
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Zimpler Zimpler
giropay giropay
DIRECT Debit DIRECT Debit

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 3000 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 3 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 8 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 12 ditë
Koha e tërheqjes së çekut 12 ditë

Mobil

Shumë lojtarë tani ndihem më rehat në qasjen e lojërave përmes tabletëve dhe telefonave të tyre të mençur. Për fat të mirë, WinsPark Casino ka pas në konsideratë kompatibilitetin e menjëhershëm të shfletuesve në Android, iPhone dhe iPad, të cilin edhe e ka realizuar.

Platforma mbizotëruese ishte desktopi  dhe akoma merret parasysh nga Winspark Casino, ku PC-të e Windows dhe laptopët, s bashku me MacBooks, janë akoma kompatibil. Në të gjitha rastet WinsPark Casino hapet menjëherë më shpejt se përmes instalimit, duke ofruar përparësi në qasje të thjeshtë.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Një aspekt integral i sigurisë financiare është fakti që WinsPark Casino vepron në përputhje me vulës e saj të Industrinë e Kartelës së Pagesës (PCI) dhe Standardin e Sigurisë së të Dhënave (DSS). Kjo siguron që depozitat e bëra me kartelat e kreditit ose debitit kryhen në një mënyrë profesionale.

Një përfitim i madh nga sistemi i sigurisë është fakti që të gjitha fondet e transferuara në mënyrë digjitale janë të mbrojtura përmes enkriptimit SSL. Pra, në parim asnjë kazino online nuk duhet të tentojë t’i transferojë fondet e lojtarëve pa enkriptim. Natyrisht, kontrollet e mëtutjeshme të sigurisë janë të mirëseardhura kur kjo është e mundur.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Hapësira e mbështetjes është e pasur me detaje që kanë për qëllim mbështetjen e lojtarëve. Që në fillim është e mundur që të mësoni se si ta krijoni një llogari thjeshtë për argëtim apo për të përfituar para të vërteta. Mirëpo, ju mund të gjeni përgjigje edhe në pjesën e pyetjeve të bëra më së shpeshti, të cilat mund t’ju japin shpjegime rreth problemeve teknike, çështjes së regjistrimit, fjalëkalimeve të harruara dhe përgjigje të tjera.

Faqet të tjera më të gjata dhe më të komplikuara janë të rezervuar për të lexuar mbi problemet e marrëveshjen së lojtarëve përdorues të WinsPark Casino. Në krye të këtyre faqeve, operatorët mund të gjejnë edhe faqet që tregojnë për lojën e drejtë dhe përgjegjësitë e lojës.

Inkurajohet edhe komunikimi dhe ai mund të bëhet edhe përmes përfaqësuesve të mbështetjes. Një numër i telefonit është i dhënë si një mundësi për një bisedë të drejtpërdrejtë si dhe një mundësi për ta lënë porosinë që t’ju thërrasin. Si alternativë keni mundësinë e dërgimit të një mesazhi online për ndihmë përmes emailit ose live chat-it.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë