WinParadise Casino
Luani tani
WinParadise Casino
Luani tani
URL: winparadise.com
Viti i themelimit: 2016
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: American Express, Bitcoin Wallet, Check, Electronic Checks, Flexepin, MasterCard, NETELLER, Skrill, Visa, Wire Transfer, ecoPayz, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Betsoft Gaming, Habanero Gaming Systems, Microgaming, Octopus Gaming, Pragmatic Play, Rival, Visionary iGaming, Vivo Gaming
Monedha: ARS, BTC, BRL, GBP, CAD, EUR, ZAR, USD
Gjuha: English, French, German, Italian, Spanish
Tiparet: Instant, Live Dealers, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat

WinParadise Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit October 26, 2020

WinParadise Casino ka të gjitha online lojëra të kazinosë që lojtarët mund të mendojnë ndonjëherë. Lojëra elektronike Slots, video slots, lojra tavoline, lojëra me dillera te drejtëpërdrejt dhe më shumë - Win Paradise është me të vërtetë një  parajsë për fansat e lojrave online të kazinosë që gëzojnë argëtim të vërtet dhe të mirë. I licencuar në Kuraqao, WinParadise është e hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Lojërat

Lojtarët mund të zgjedhin përmes qindra lojrave online kazino të ofëruara nga zhvilluesit kryesorë të industrisë, duke përfshirë Betsoft, Octopus Gaming, Rival, Vivo dhe VIG. Kategoria më e madhe e lojërave është lojëra elektronike slots, dhe lojtarët mund të përzgjedhin lojëra elektronike slots me 3 rreshta, lojëra elektronike slots me 5 rreshta, lojëra elektronike slots klasike, lojëra elektronike slots me aventura dhe më shumë - të gjitha të ngarkuara me karakteristika të veçanta dhe mundësi fitimi.

Lojtaret gjithashtu mund te shijojne zgjedhjen e madhe te lojrave online te kazinove në Win Paradise, duke perfshire roulette, baccarat, blackjack, poker, video poker, keno, scrtchcard, gara virtuale dhe lojra te tjera.

Një kategori veçanërisht e popullarizuar në Win Paradise është Live Casino, i cili përmban 11 lojëra të drejtpërdrejta roulette, blackjack dhe baccarat me dillera. Lojtarët çmendenu për këto lojëra sepse u lejojnë atyre të luajnë dhe të bashkëveprojnë me dillera në kazinotë reale të drejtpërdrejta - pa pasur nevojë të largohen nga shtëpitë e tyre.

Promovimet

Win Paradise ofron lojtarëve të rinj një bonus të mirëpritjes dhe lojtarët e rinj që bëjnë depozitimin e tyre të parë duke përdorur Bitcoin trajtohen me një bonus edhe më të madh. Lojtarët e rikthyer mund të gëzojnë promovime të rregullta siç janë shpërblimet mujore, turneu, përplasja VIP e Titanëve, dhe shumë të tjera. 

VIP Programi

N ë  momentin kurë lojtarët fillojnë të bëjnë bastet në Win Paradise, ata janë të regjistruar në VIP Programin e kazinos. Për çdo $ 1 të shpenzuar, lojtarët fitojnë pikë VIP, dhe sa më shumë pikë fitojnë, aq më të lartë rriten nivelet në VIP.

Ka 6 nivele në programin Win Paradise: Black, Silver, Gold, Platinum, Titanium dhe Master. Sa më i lartë është niveli i një lojtari, aq më i madh dhe më i mirë është përfitimi, i cili përfshinë shpërblimet e ditëlindjes dhe të përvjetorit, kufijtë e lartë të basteve në lojëra, promovime të dedikuara, turne ekskluzive dhe një mikpritës personal VIP.

Bankingu

Win Paradise pranon depozita të bëra duke përdorur Visa, MasterCard, ecoPayz dhe Bitcoin. Tërheqjet zakonisht dërgohen duke përdorur të njëjtën metodë që është përdorur për të bërë depozitën dhe zakonisht pranohen brenda 3-7 ditëve të punës nga kërkesa e tërheqjes.

Siguria

Lojtarët mund të sigurohen që të gjitha informatat e tyre personale dhe financiare do të mbeten të sigurta kur luajnë në Win Paradise. Kazino zbaton praktikat më të mira të standardeve të industrisë për të siguruar sigurinë dhe integritetin e faqes, në mënyrë që lojtarët të mund të gëzojnë lojërat pa u shqetësuar.

Mbështetja e klientit

Mbështetja e klientit në Win Paradise mund të kontaktohet me anë të postës elektronike 24/7. Faqja gjithashtu përmban faqet FAQ që janë të mbushura plot me informata të dobishme.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE