Winorama Casino

Përfunduar

Winorama Casino

winorama.com
Lojë e Menjëhershme

Në vend të kësaj provoni këto top përzgjedhjet

Me një shikim

Valutat

EUR, GBP, CAD, INR, NOK
3 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
1 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

0
Bankimi & Pagesat
0
Promocionet
0
Softueri & Lojërat
0
Siguria & Loja e Ndershme
0
Përkrahja
0

Winorama Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më maj 8, 2023

Winorama Casino është një uebfaqe për iGaming që është e fokusuar më shumë në ofrimin e lojërave të zakonshme, ku përfshihen slotet kartelat gërvishtëse. Që nga hapja në vitin 2018, ueb faqja e kazinosë ka ofruar lojërat e saj nën licencën e dhënë nga Qeveria e Kuraçao-së. Kazinoja  është e hapur edhe për lojtarët nga Shqipëria.

Profili

Pronar Hermione Ltd
Themeluar 2018
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, French, German, Norwegian, Spanish, Swedish, Turkish
Vertikale Kazino online, Lojëra në Vegas
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Fjala “ofruesit” është mjaft mashtruese pasi që Winorama Casino e merr softuerin e saj iGaming nga një ofrues i vetëm në formën e Netoplay. Kjo kompani nuk është shumë e njohur në treg në mesin e lojtarëve, prandaj kjo paraqet një mundësi për të mostruar një përmbajtje nga një ofrues që shpesh nuk vihet re.

Deri më tani, Netoplay nuk ka prodhuar përmbajtje me bollëk, prandaj sigurisht përzgjedhja është e ngrohtë në krahasim me ueb faqe e tjera. Mirëpo përsëri ekziston një laramani e mjaftueshme për t’ju siguruar që mund të keni qasje në slote, kartela gërvishtëse, keno dhe lojëra të menjëhershme. Shikuar më tutje, përzgjedhja do të ishte më e fortë nëse një softuer i ri do të shtohej.

Lojërat e Kazinosë

Kur hyni ne lojërat e sloteve, shihet qartë se kënaqësia është qëllimi i dizajnit të tyre. Vizualizimi është i gjallëruar, përderisa titujt paraqesin një gamë të gjerë të temave. Sigurisht që dizajni nuk krahasohet me atë të NetEnt-it ose Microgaming-ut botëror por kjo nuk do të thotë që slotet nuk janë po aq serioze apo komplekse.

Pasi të shkoni në zonën e sloteve, ju do të mund të shihni një përzgjedhje që mbulon Candy Reels, Club Rouge, Christmas Spin, Fruity Spins, Full Moon, Lucky Cauldron, Puppy Spins, Rich Man’s World, Spinning Fruits, Stardom, Wild Leprechaun dhe Zombie Apocalypse.

Në shumicën e kohës, online kartelat gërvishtëse shfaqen nëpër faqe, pavarësisht a dëshironi ju apo jo. Për ata që preferojnë lojërat gërvishtëse, Winorama Casino është vendi ku mund të gjenden lloje të ndryshme të ngjashme me Atlantis: Riches of the Deep, Amazing Spades, Bingo Delight, Caishen’s Fortune, Gold of Acropolis, Heavenly Love, Lucky Cupid dhe Potion Master.

Në fund të kategorisë janë të vendosura lojërat bingo dhe ato të menjëhershme, me një gamë të gjerë duke përfshirë Bingo Club, Bingo Mania, Cherry’s the Name, Fortune Wheel, Master Mind, Mme Brioche’s Bakery, Noah’s Ark, Octopops, Plinko Scratch, Sushi Train, Tiki Beach, dhe Tiki Treat.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Anakatech
Netoplay
SpinOro

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Bankimi

Mundësitë e pagesës janë më të shumta kur depozitoni në EUR. Pa renditje të veçantë, zgjidhjet më të preferuara janë GiroPay, EntroPay, MasterCard, VISA, VISA Debit, VISA Electron, TrustPay, EPS, NETELLER, CASHlib dhe paysafecard.

Në shumicën e rasteve, një operator i kazinosë nuk i harmonizon metodat e depozitës me mundësitë e tërheqjes. Për këtë arsye, ju duhet të flisni me Arkëtarin e Winorama-së për t’u siguruar se ju do të mund t’i tërhiqni fondet në një mënyrë të përshtatshme.

Valutat

EUR
£ GBP
C$ CAD
INR
kr NOK
kr SEK
Fr CHF
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Trustpay Trustpay
Bancontact Bancontact
Diners Club Diners Club
EPS EPS
NEXI NEXI
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Zimpler Zimpler
giropay giropay

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 3000 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 3 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 8 ditë
Koha e tërheqjes së çekut 12 ditë

Mobil

Ekzistojnë disa mënyra për të luajtur, duke filluar me Windows ose MacOS në desktop. Në të dyja rastet ju nuk keni nevojë të instaloni asnjë program për të luajtur lojërat. Çdo gjë është menjëherë e qasshme nga ueb shfletuesi juaj menjëherë pas të kyçeni në një llogari aktive.

Lojërat e bazuara na shfletuesin gjithashtu mund të luhen edhe nga përdoruesit mobil në telefonat e tyre të mençur ose tabletët Android. Kompatibiliteti i mëtutjeshëm është në rrugë për të mbuluar përdoruesit e sistemit operativ iOS nëse ata përdorin një iPad ose iPhone. Natyrisht, vazhdoni ta përditësoni pajisjen tuaj dhe të luani vetëm në një lidhje të sigurt të ueb faqeve.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Përkrahja

Ka një mori dokumente informuese për lojtarët të cilat janë të qasshme nga ballina. Thjeshtë shkoni në fund të faqes për të gjetur detaje në lidhje me operatorin e faqes Hermione Ltd dhe pronarin Twino Trading N.V. Dokumentet shpjegojnë marrëveshjen tuaj të përdoruesit, lojërat përgjegjëse si dhe lojën e drejtë.

Në zonën e kontaktit, ju mund të kërkoni mbështetje duke lëvizur përgjatë temave ndihmëse. Në çdo moment ju mund të dërgoni një email, të dërgoni një formular kontakti ose të kërkoni t’ju thërrasim. Përderisa punon ekipi i shërbimit ndaj klientit, ju mund të kontaktoni ueb faqen përmes telefonit apo chat-it live.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë