Winning Seven Casino
Luani tani
Winning Seven Casino
Luani tani
URL: winningseven.com
Viti i themelimit: 2018
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao, Philippines
Metodat e pageses: Help2Pay, NETELLER, Wire Transfer
Furnizuesit e lojrave: Habanero Gaming Systems, Microgaming, Playtech
Monedha: IDR, USD
Gjuha: English, Indonesian
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone, Ticket System

Winning Seven Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit September 12, 2018

Winning Seven Casino është themeluar në vitin 2017 si një online kazino që kryesisht synonte klientët nga vendet aziatike, por josh nga lojtarët nga e gjithë bota. Kazino është e licencuar dhe e rregulluar nga PAGCOR dhe Qeveria e Kuraqao. Kazinoja është e hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Softueri i kazinos

Çdo gjë që Winning Seven Casino ka për të ofruar është në dispozicion nga një shumëllojshmëri të brouzeresh në desktop dhe pajisjet celulare/mobile, kështu që lojtarët mund t'i qasen llogarive të tyre për të luajtur pak a shumë kudo edhe gjatë lëvizjes. Programi i Winning Seven i lojës të çastit është i dizajnuar mirë, edhe pse mund të marrë disa kohë duke u mësura pasi qe lojërat elektronike slots janë të kategorizuara nën një titull të veçantë, ndërkohë që seksioni i Kazinosë përmban lojëra kryesisht të drejtpërdrejta me diller.

Hyrja e një seksion të veçantë të kazinosë ju çon në një dritare të re, ku të gjitha lojërat janë të ndara më tej nga ofruesit e tyre përkatës, gjë që i bën gjërat disi më të lehta nëse e dini se cilat tituj ju joshin. Kutia e kërkimit është gjithashtu e disponueshme, por vetëm brenda kategorive individuale (ofruesve) dhe jo për të gjithë faqen.

Lojërat në ofertë

Winning Seven Casino ka një gamë mjaft të ngurtë lojëra elektronike slots dhe lojëra në tavolinë. Kur bëhet fjalë për lojëra elektronike slots, lojërat ofrohen nga të pëlqyarit Habanero, Gold Delux, Microgaming, W88, Best Gamer dhe TW, kështu që ekziston një përzierje e mirë e titujve të njohur dhe të freskët. Gjithashtu lojëra elektronike të tavolinës dhe video poker janë të listuara nën Slots.

Përveç lojërave elektronike, ekziston edhe një gamë e gjerë lojërash të ofruara nga ofruesit e shumtë si Crown Casino, SBO, Gold Casino, W88, Sexy Casino dhe më shumë, dhe këtu lojtarët mund të gjejnë një shumëllojshmëri të lojërave të drejtpërdrejta, nga roulette, blackjack dhe baccarat deri tek kazino poker të ndryshme, dhe shumë më tepër.

Bonus i mirëseardjes

Lojtarët e rinj në Winning Seven Casino janë të mirëpritur me oferta të mirëseardjes të ndryshme dhe bonuse për t’ju mundësuar një ulje të qetë. Seksioni i promovimeve në faqen e kazinosë rendit të gjitha ofertat aktualisht aktive krahas kushteve dhe termeve të aplikueshme.

Bankingu

Winning Seven Casino ofron një numër të mirë të metodave të depozitimit dhe të tërheqjes edhe pse lista e tyre nuk është veçanërisht e shteruese. Lojtarët mund të përdorin NETELLER dhe transfertat bankare, si dhe disa metoda më të orientuara në Azi, si Helptopay, Ipayments dhe Paysec.

Mbështetja e klientëve

Kazino mbulon gjërat mirë në frontin e mbështetjes së klientit, duke ofruar në dispozicion asistencë 24/7 përmes emailit, bisedave të drejtpërdrejta dhe madje edhe një linje telefonike direkte. Me këtë, ata sigurojnë që lojtarët e tyre gjithmonë kanë qasje me agjentët e tyre mbështetës dhe mund të zgjidhin çdo problem shpejt dhe me efikasitet.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE