Trada Casino
Luani tani
Trada Casino
Luani tani
URL: tradacasino.com
Viti i themelimit: 2014
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Isle of Man, UK
Metodat e pageses: AstroPay, CashtoCode, Euteller, MuchBetter, NETELLER, PayPal, Rapid Transfer, SOFORT Überweisung, Skrill, Skrill 1-Tap, Trustly, Visa, Wire Transfer, ecoPayz, giropay, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: 2 By 2 Gaming, Ainsworth, Aspire Global, Bally Technologies, Betsoft Gaming, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Booming Games, Evolution Gaming, Gamomat, iSoftbet, NetEnt, Nolimit city, Pariplay, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Rabcat, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Scientific Games, Skilzzgaming, SkyWind Group, StakeLogic, Synot Games, Thunderkick, Triple Edge Studios, Wazdan
Monedha: BRL, GBP, CAD, CLP, EUR, INR, JPY, NZD, NOK, PEN, ZAR, USD
Gjuha: English, Finnish, French, German, Norwegian, Spanish
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Ticket System

Trada Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit March 31, 2021

Trada Casino filloi si një platformë të kazinos për telefona mobil, dhe kohët e fundit e zgjeroi operacionet dhe ofertat e saj për lojtarët në kompjuterët dhe laptopë. Një iGaming ueb faqe e besueshme, Trada Casino pranon lojtarë nga e gjithë bota dhe lojtarët Shqiptarë kanë mundësinë të antarsohen. E mbushur me lojëra, oferta atraktive promovuese, dhe me shërbim të shkëlqyeshëm ndaj klientit, kazino vërtet e di se çfarë duan lojtarët, dhe ata e ofërojn këtë.

Softueri

Pak zhvillues të softuerëve janë aq të mëdhenj dhe të respektuar, siç është Microgaming. Trada Casino operon në platformën "Quickfire" të vlerësuar me çmime Microgaming. Kjo bën të mundur që kazino të shtojë përmbajtje lojrash nga zhvilluesit shtesë. Disa vjite më parë, Trada Casino solli në përdorim softuerin e Pariplay, një zhvillues inovativ iGaming, i cili ka përmirësuar dhjetëfishin e lojrave të tyre. Ofruesit shtesë të përmbajtjes përfshijnë NetEnt, iSoftBet, Playson, SG, Viaden Gaming dhe Evolution Gaming.

Lojërat

Lojtarët do të duan faktin se në Trada Casino ekziston pothuajse një listë e pafund e zgjedhjes e lojrave. Pjesa më e madhe e lojërave vijnë në formën e lojërave elektronike slot, të cilat përfshijnë shumë prej titujve më të dashur në botë. Lojërat jashtëzakonisht e popullarizuar si Game of Thrones, Playboy slot, Tomb Raider dhe Jurassic Park janë vetëm disa nga titujt më të njohura. Ka mbi 450 lojëra elektronike slot për të zgjedhur, dhe koleksioni është vazhdimisht në rritje. Lojërat e tavolinave gjithashtu janë të shumëta në Trada me variacione të shumta të blackjack, roulette, baccarat, dhe shumë lojra të tjera.

Përveç kësaj, lojtarët do të gjejnë një ofertë të shkëlqyer kazino të tregtarit të gjallë duke përfshirë dhjetra tavolina me një shumëllojshmëri të lojërave klasike të kazinove.

Oferta Promovuse

Trada Casino respekton anëtarët e saj dhe ofron shpërblime bujare për t'i mbajtur ato të kënaqur. Anëtarët e rinj do të marrin një ofertë madhështire të mirëseardjes në të cilën depozita e parë do të përputhet. Pasi të shfrytëzohet bonusi i mirëseardhjes me tre nivele, anëtarët vazhdojnë të marrin oferta të shkëlqyera në formën e promovimeve javore, dhurata misterioze dhe shumë më tepër.

Bankingu

Për të lehtësuar depozitat dhe shërbimet e tërheqjes së tyre, Trada Casino ka listuar disa nga opsionet bankare më të besueshme dhe më të sigurta në dispozicion. Depozitat mund të bëhen duke përdorur monedha të ndryshme përfshirë dollarë amerikanë, euro, apo paund britanik. Metodat përfshijnë Visa, MasterCard, Skrill, Paysafecard, NETELLER, Ukash dhe SOFORT.

Shërbimi ndaj klientit

Nëse keni nevojë të kontaktoni përfaqësuesit e Shërbimit të konsumatorëve të Trada Casino, ata janë në dispozicion përmes e-mail-it dhe bisedes drejtëperdrejt prej orës 9:00 deri në 23:00 GMT, çdo ditë të javës.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE