Rich Casino
Luani tani
Rich Casino
Luani tani
URL: richcasino.com
Viti i themelimit: 2007
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Costa Rica
Metodat e pageses: American Express, AstroPay, Banamex, Bitcoin Wallet, Check, Crypto Wallet, Electronic Checks, Flexepin, INSTADEBIT, MasterCard, NETELLER, POLi, QIWI Wallet, SOFORT Überweisung, Skrill, UnionPay, Visa, WebMoney, Wire Transfer, ecoPayz, iDEAL, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Vivo Gaming, Visionary iGaming, Parlay Games, Octopus Gaming, NetEnt, Pragmatic Play, BetConstruct, Betsoft Gaming, Habanero Gaming Systems, Amusnet Interactive, Microgaming, Rival
Monedha: AUD, CAD, EUR, ZAR, USD, BTC, ETH, mBTC
Gjuha: English, French
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

Rich Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit April 27, 2021

Rich Casino është një online kazino e licencuar nga Kosta Rika që pranon lojtarë nga Shqipëria, duke përdorur softuerin e Top Game. Kazino operon që nga viti 2009. dhe ofron një eksperiencë të sigurt dhe të garantuar të lojërave të fatit.

Lojra dhe Programe

Rich Casino ofron lojëra nëpërmjet një lobi tërheqës, ku jepen edhe shpjegime dhe rregulla të lojrave të përshtatshme. Lojrat e ofruara përfshijnë Blackjack, Roulette, disa video slot lojëra elektronike klasike, video poker dhe lojëra të tjera, si Keno.

Në Rich Casino, ekzistojnë disa jackpote progresive, të ndara në mes të disa lojërave të ndryshme. Ato janë jackpote Stars & Stripes, jackpote Fruta dhe jackpote Monster Madness.

Promocionet

Aktualisht, Rich Casino ofron një nga shpërblimet më të mira të mirëseardhjes për depozitat e para. Sidoqoftë, pasi që ndonjë nga këto shpërblime të jenë kërkuar, ato nuk mund të tërhiqen. Me fjalë të tjera, vetëm bonusi i dytë mund të kërkohet nëse humben paratë në të parën.

Përveç kësaj, ka edhe shpërblime të përditshme si një shpërblim për depozituesit e rregullt, së bashku me kuponat shtesë të depozitave.

Bankingu dhe Pagesa

Të gjitha transaksionet përpunohen në dollarë amerikanë dhe ndër metodat e pranimit të pranuara këtu janë American Express, EcoCard, Money Transfer dhe Neteller. Janë ofruar katër opsione të ndryshme të tërheqjes, nga të cilat lojtarët amerikanë mund të zgjedhin eWalletXpress, ose Quick Tender/Use My Wallet. Sidoqoftë duhet të theksohet se lojtarët merrim tërheqje vetëm një herë në javë.

Ka një sasi maksimale që mund të tërhiqet çdo javë, e cila është mjaft normale për online kazinotë. Pagesa e fitimeve është mjaft e mirë dhe mbështetja e klientëve është gjithashtu mjaft e përgjegjshme.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE