RED Pingwin
Luani tani
RED Pingwin
Luani tani
Viti i themelimit: 2017
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: Bitcoin Wallet, MasterCard, NETELLER, QIWI Wallet, SOFORT Überweisung, Skrill, Trustly, Visa, WebMoney, Wire Transfer, Yandex Money, ecoPayz, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Vivo Gaming, Yggdrasil Gaming, Rabcat, Igrosoft, Wazdan, Thunderkick, Red Tiger Gaming, Quickspin, NetEnt, Spinomenal, Playson, Pragmatic Play, Play'n GO, Push Gaming, iSoftbet, Ezugi, GameArt, Betsoft Gaming, Genesis Gaming, Big Time Gaming, Endorphina, Evolution Gaming, Habanero Gaming Systems, ELK Studios, Lucky Streak, Just For The Win, Relax Gaming, Nolimit city, Iron Dog Studios, Booming Games, Amatic Industries, Felix Gaming, Amusnet Interactive, Booongo, Platipus Gaming, BGAMING, Belatra Games, August Gaming, Amaya, Microgaming, Nextgen Gaming, Ainsworth
Monedha: AUD, CAD, EUR, NZD, NOK, PLN, RUB, SEK, USD, BTC, BCH, DOGE, ETH, ETC, LTC
Gjuha: English, Finnish, French, German, Greek, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Swedish, Ukrainian
Tiparet: Live Dealers, Progressive Jackpots, Tournaments
Mbështetje: Email, Live Chat

RED Pingwin Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit October 12, 2021

RED Pingwin Casino është një online entertainment që ka një koleksion në rritje të makinave për lojëra elektronike slots, letrave dhe lojrave të tavolenës të ofëruara nga NetEnt, Microgaming, Habanero, Betsoft Gaming dhe 20 + ofruesit më të njohur të softuerëve në botë. Kazino gjithashtu organizon turnetë e vazhdueshme, ndërkohë që një pjesë e madhe e veprimeve të klientëve të saj mbështeten me promocione të temave. Platforma e licencuar nga Kuraqao pranon lojtarë nga Shqipëria duke iu ofruar atyre një shans për të përdorur monedhën e tyre dhe për të pranuar mënyrat e pagesës për të gjitha transaksionet financiare.

Kazino softuer

Si një fuqi shtesë për lartpërmendurin, lojtarët do të kenë një shans për të shijuar hitet e fundit nga Thunderkick, Endorphina, iSoftBet, Yggdrasil dhe Belatra, vetëm sa për të përmendur disa. Duke qenë një platformë që mbulon një bollëk ofruesish, RED Pingwin Casino pranon klientët e pajisur me telefona të menqur dhe tableta të ndryshëm Android dhe iOS, duke mos postuar asnjë kërkesë të veçantë për të shkarkuar aplikacionin.

Për të hyrë në të domosdoshmet, përdor një brouser standard HTML5 dhe merr çdo veprim pa marrë parasysh vendndodhjen tënde fizike. Kazino përdor mjete bashkëkohore dhe elemente të tilla si drop-down menu, hapsira e përgjegjshme e kërkimit dhe tag claud për të thjeshtuar lundrimin dhe kshtu qe  konsumatorët përqendrohen në lojë.

Lojërat në ofertë

Sipas parazgjedhjes, të gjitha ndeshjet renditen sipas popullaritetit dhe datës së lëshimit. Megjithatë, kazinoja lë hapësirë ​​të mjaftueshme për të filtruar sipas zhanrit ose llojit, kështu që klientët mund të gjojn kë gjojn kënaqesi në lojëra elektronike klasike slots, me tematikë dhe progresive, si Penguin City, Grim Muerto, Forest Tale ose Burning Hot.

Seksion i veçantë është i dedikuar për lojërat me Bitcoin dhe titujt e lojërave si The Slotfather II, House of Doom, Caribbean Poker, Hot Seven dhe Lucky Zodiac, në të cilat mund të vendosni bastet anonime në një nga kriptomonedha më të përdorura.

Për më tepër, lojërat e tavolines dhe me letra mbulojnë të gjitha favoritët, duke përfshirë Blackjack Double Exposure dhe Multihand Double Bonus Poker, por përsëritjet e kazinosë të drejpërdrejt ende duhet të zbatohen.

Bonus i mirëseardhjes

Bonus i mirëseardhjes në RED Pingwin Casino shton një vlerë të re në bilancin e regjistruesve të ri dhe lëshon një dozë të parave shtesë dhe rrotullime të lira automatikisht në depozitat e tyre të para. Çdo bast i vendosur në lojëra të kualifikuara rezulton në një numër pikash të kërkuara për hapjen e Episodeve të reja dhe më të dobishme. Bonuset javore janë gjithashtu në dispozicion, kështu që do të ishte më se e dobishme për çdo lojtar të interesuar të njihej me termet dhe kushtet e përpara ndonjë lëvizjeje të mëtejshme.

Bankingu

Ky është një kazino miqësore me Bitcoin që pranon edhe disa valuta të tjera duke përfshirë Ethereum, Bitcoin Cash ose Dogecoin. Ekziston edhe një seksion klasik i bankingut ku është e mundur të bëhen depozita dhe tërheqje duke përdorur metoda tradicionale të pagesave si Visa, MasterCard, Skrill, NETELLER, Paysafecard, Yandex Money dhe transferta elektronike në internet. Të gjitha transaksionet janë të mbuluara nga teknologjia më e fundit SSL-encryption.

Mbështetja e klientve

Mbështetja shumëgjuhësore e klientëve ofron ndihmë në kohë dhe punon 24/7. Dërgo një email ose fillo një bisedë të drejtpërdrejtë në gjuhën angleze, ruse, gjermane dhe gjuhë nga rajoni nordik për t'u shërbyer nga bashkëpunëtorët profesionistë dhe të dobishëm.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE