Mansion Casino

Mansion Casino

mansioncasino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha
Vizitoni faqen për promocionet e funidit
Mëso më shumë
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Mëso më shumë
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, GBP, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
4 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë

Vlerësimi

7.5
Bankimi & Pagesat
2.8
Promocionet
3
Softueri & Lojërat
2.4
Siguria & Loja e Ndershme
3.1
Përkrahja
2.9

Shumë shpërblime si kazinoja më e mirë nga Gaming Awards.

Seria e Artë e lojërave të tavolinave me eksperiencë të ngritur 3-D.

Mbështetje 24/7 përmes telefonit.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Mund të luhet në pajisjet Android dhe iOS.

Mansion Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 26, 2023

Themeluar në vitin 2004 nga grupi i njohur i, Mansion Casino është një nga kazinove më të besueshme dhe me reputacion në internet. Rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Fatit të Gjibraltarit dhe Komisionit të Lojërave të Lojërave Fatit të Bots në Mbretërinë e Bashkuar, kjo faqe u ofron të gjithëve një shans për të shijuar një gamë të gjerë të lojërave më të mira të kazinove në një mjedis plotësisht të sigurt dhe shumë të këndshëm. Mansion Casino është i hapur për lojtarë nga Shqiperia.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Shumë shpërblime si kazinoja më e mirë nga Gaming Awards.

Seria e Artë e lojërave të tavolinave me eksperiencë të ngritur 3-D.

Mbështetje 24/7 përmes telefonit.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Mund të luhet në pajisjet Android dhe iOS.

Mangësitë

Nuk ka lojëra video poker.

Nuk ofron mbështetje të konsumatorëve përmes live chat-it.

Nuk ka program të besnikërisë të caktuar.

Bitcoin-at nuk mund të përdoren këtu.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Aplikacioni mobil nuk është kompatibil me pajisjet Apple.

Profili

Pronar Mansion Europe Holdings Ltd
Themeluar 2007
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Spanish, Swedish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Shpërblimet

Lojëra

Si një online kazino që ka qenë rreth e rrotull për më shumë se një dekadë, Mansion Casino ofron lojtarëve një shans për të luajtur direkt nga brouseri (lojë instante) ose duke instaluar softuerin. Lojtarët mund të shijojnë përvojën e tyre të lojrave në cellular përmes faqes së optimizuar të kazinosë. Do të duhet të aktivizoni flashin kur luani në versionin instatnt nga kompjuteri juaj.

Mansion është ekskluzivisht një Playtech kazino, kështu që lojtarët do të gjejnë një gamë të gjerë lojëra elektronike nga ky zhvillues i lojërave. Kjo përfshin popullaritetin gjigant Jackpot, lojëra nga serie Age of the Gods, lojëra super-hero si Superman, Green Lantern, Batman & The Riddler, dhe shumë më tepër.

Në departamentin e lojërave të tavolines, Mansion Casino ofron disa nivele të roulette dhe blackjack, si dhe craps, baccarat, Caribbean Stud, Tequila Poker, Stravaganza, dhe Casino Hold'em. Seksioni i Live Dealer u jep lojtarëve një shans për të provuar fatin e tyre duke luajtur baccarat, blackjack, roulette dhe Casino Hold'em.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Tequila Poker, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack, Perfect Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Mega Jacks, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy, Stravaganza

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Blueprint Gaming
Realistic Games
Red Tiger Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer

Jackpotet Progresive

Age of the Gods: Roulette

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€634368

Bankimi

Kuptimi i rëndësisë së të qenit në gjendje për të lëvizur paratë lehtë, Mansion Casino ofron një listë mbresëlënëse të metodave të depozitimit dhe tërheqjes. Këto përfshijnë Visa, MasterCard, Maestro, NETELLER, Skrill, PayPal (për vende të caktuara), WebMoney, Entropay, Sofort, iDebit, Paysafecard, Moneta, kartela ECO dhe shumë më tepër. Pavarësisht nga ku luani dhe se cila është metoda juaj e preferuar, Mansion Casino ndoshta e ka atë në dispozicion.

 

Valutat

EUR
£ GBP
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Visa Debit Visa Debit
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Check Check
Diners Club Diners Club
Skrill Skrill
WeChat Pay WeChat Pay
WebMoney WebMoney
ecoPayz ecoPayz
EURO 6000 EURO 6000
Payd Payd
Payr Payr
Wirecard Wirecard
iCheque iCheque

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 15000 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 3 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 8 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Mansion Casino ka dy lloje të bonusit të mirëseardhjes, duke ushqyer lojtarët e rastësishëm dhe të shpesht njësoj. Cilado qofshin preferencat tuaja të lojrave dhe aksionet e zakonshme, do të gjeni përshtatshmërinë e duhur në Mansion Casino, duke e bërë këtë kazino një zgjedhje të shkëlqyeshme për një gamë të gjerë lojtarësh.

Stimulimet

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Mansion Casino përpiqet të mbajë të hapur kanalet e komunikimit në çdo kohë, kështu që lojtarët mund t'i arrijnë ato përmes emailit, bisedave të drejtpërdrejta dhe numrave të telefonit të dedikuar. Agjentët mbështetës janë në dispozicion 24/7, kështu që ju jeni gjithmonë keni mundesi që problemet tuaja të adresohen dhe zgjidhen menjëherë.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë