Lucky Red Casino
Luani tani
Lucky Red Casino
Luani tani
URL: luckyredcasino.com
Viti i themelimit: 2009
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: Bitcoin Wallet, Check, INSTADEBIT , NETELLER, Skrill, Wire Transfer, ecoPayz
Furnizuesit e lojrave: Realtime Gaming
Monedha: USD
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Fax, Live Chat, Phone

Lucky Red Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit November 11, 2019

Lucky Red Casino është një operator online i lojërave të fatit, me shumë përvojë në këtë fushë, pasi u themelua në vitin 2009. Gjatë pothuajse një dekade të ekzistencës, Lucky Red Casino është shfaqur si një partner i besueshëm për lojtarët shqiptarë që kërkojnë titujt më të mirë të Realtime Gaming. Ky është zhvilluesi i softuerit që ndez lojërat në dispozicion, të cilat mund të luhen në Mac, PC dhe pajisje mobile. Lojërat e tyre testohen rregullisht nga auditorët e pavarur për randomizim dhe drejtësi.

Lojërat dhe Softueri

Lojërat e Lucky Red Casino ofrohen nga Realtime Gaming dhe auditohen për drejtësi nga kompani të respektuar të testimit. Lojërat mund të luhen drejtpërdrejt në brouser ose të shkarkohen në pajisjen e papartakisht të zgjedhur. Pavarësisht formatit në të cilin anëtarët zgjedhin të luajnë këto lojëra, ata mund të presin grafikë të mire dhe animacione fluide. Pjesa më e mirë është se kjo është pa tarifë për pajisjet mobile, sepse ato kërkojnë pak burime për të funksionuar normalisht.

Përmbledhja e lojërave elektronike slots u rrit me ritëm të qëndrueshëm që nga koha e themelimit të kazinosë dhe më shumë tituj janë shtuar gjatë kësaj kohë. Ata kanë një kthim të lartë ndaj lojtartë dhe vijnë në shije të ndryshme, duke filluar nga lojërat klasike me tre rrotullime në pesë rrotullime të slots dhe jackpote progresive. Të fundit kanë potencialin e afruarit të pagesave më të mëdha, nëse lojtarët qëllojn një nga kombinimet më fitim më të mëdh. Fati përcakton rezultatin e këtyre lojërave, kështu që lojtarët që preferojnë të përdorin strategjinë mund të kalojnë në video poker ose lojëra në tavolinë.

Në koleksionin e tyre mund të gjenden disa nga versionet më të njohura e Realtime Gaming të roulette baccarat dhe blackjack. Ato luhen kundër RNG të pjesëmarsve të ndryshëm, kështu që të dy amatorë dhe veteranët mund të kenë shumë argëtim në këto tavolina. Red Dog dhe Pai Gow Poker, si dhe lloje të ndryshme të keno, kartat me gërvishje dhe bingo janë në aty. Lucky Red Casino ka një koleksion të vogël, por shumë të larmishëm të video poker që përfshin versione të lojës moderne dhe klasike.

Promovimet dhe Bonuset

Bonuset e Lucky Red Casino u ofrohen lojëarve të lojërave të fatit bonuse  si nxitje për t'u bashkuar  kazinos ose për të vazhduar lojën. Disa promovime janë reciprokisht ekskluzive, ndërsa kampanja tjera u lejojnë lojtarëve të regjistrohen njëkohësisht për disa oferta. Kjo është arsyeja pse lojtarët e ardhshëm duhet të kanë kujdesin të duhur dhe të lexojnë me kujdes kushtet dhe kerkesat. Sapo të kuptojnë rregullat dhe të pranojnë kërkesat e tyre, ata mund të marrin një vendim të arsimuar dhe të aplikojnë për një nga shpërblimet e ofruara.

Bankingu dhe Mbështetja

Metodat e pageses e Lucky Red Casino përfshijnë transfertat bankare, çek, NETELLER, Skrill dhe ECO Payz, si dhe kredit kartela, Mastercard dhe VISA. Lojtarët mund të depozitojnë dhe të tërheqin më se paku $ 35 (dollar) ose ekuivalenti i monedhës dhe të fitojnë nga një maksimum prej $ 5000 në javë. Ky është një operator i lojërave i cili është miqësor me kripto monedha, kështu që lojtarët kanë mundësi të depozitojnë dhe të bëjnë bast në Bitcoin. Kjo është metoda e preferuar e pagesave për lojtarët që duan të mbajnë zakonet e tyre të lojërave të fatit private dhe të qëndrojnë anonim.

Lucky Red Casino kërkon që lojtarët të verifikojnë llogarinë e tyre para se të lejohen tërheqjet, për të parandaluar mashtrimin dhe pastrimin e parave. Ky është një proces i vetëm dhe mbështetja e klientit mund të ofrojë ndihmë për ata që janë në telashe. Ekipi i tyre punon 24 /7 dhe mund të arrihet përmes bisedave të drejtpërdrejta, emailit, telefonit dhe formularit online. Kazinoja ka një seksion gjithëpërfshirës FAQ, i cili vazhdon të përditësohet me tema të reja.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE