KTO Casino
Luani tani
KTO Casino
Luani tani
URL: kto.com
Viti i themelimit: 2019
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: AstroPay, Interac, MuchBetter, Neosurf, Visa, Visa QIWI Wallet, Wire Transfer, ecoPayz, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: BetConstruct, ELK Studios, Evolution Gaming, NETENT, Red Tiger Gaming
Monedha: EUR, USD
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat

KTO Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 24, 2019

KTO Casino është një kazino e re online me të gjitha elementet inovative që priten nga një faqe bashkëkohore iGaming, duke përfshirë lojën e çastit, pajtueshmërinë me shumë platforma, ofruesit e softuerëve të ndryshëm, lojërat e shumta dhe shumë të tjera. Licensuar në Kuraqao, KTO Casino është e hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Kompatabiliteti me pajisje

Para së gjithash, është e rëndësishme të theksohet se KTO Casino është kompatibil në telefona të mençur dhe tableta. Android kryeson linjën midis platformave mobile të pajtueshme, ndërsa iOS dhe Windows janë gjithashtu kompatabil. Në të gjitha ato platforma, KTO Casino mund t'u ofrojë përdoruesve qasje me lojra të bazuar në brouzer.

Kjo formë e qasjes është zbatuar edhe në pajisjet e desktopit, duke eliminuar çdo nevojë për instalimin e softuerit kur luan në KTO Casino, i cili është i aftë të funkcionoj në Windows ose MacOS.

Ofruesit e softuerit

KTO Casino ka një platformë të avancuar të dillerit të drejtpërdrejtë që lehtësohet nga ofruesit e softuerëve të specializuar në formën e BetConstruct, Evolution Gaming, Eugui, Lucky Streak dhe NetEnt Live. NetEnt ka kontribuar gjithashtu në një shumëllojshmëri lojëra elektronike slots së bashku tjera Bloomig, Evoplay, Fugaso, Genii, Habanero, Playson, dhe shumë tjera.

Lojëra Kazino

NetEnt lojëra elektronike slots janë disa prej lojrave më të njohura për të luajtur, të udhëhequr nga of Finn & the Swirly Spin, Jack & the Beanstalk, Twin Spin Deluxe, Guns N’ Roses, Jumanji dhe Planet of the Apes. Ndërkohë, disa nga lojëra të tjera alternative nga ofruesit e tjerë përfshijnë Hunting Treasure Deluxe, Piggy Pirates, Snowing Luck, Nights of Fortune, Gangster World dhe Great Rhino.

Kazinoja e drejtpërdrejtë është një portal interaktiv përmes të cilit lojtarët mund të përjetojnë lojëra tavoline që drejtohen nga njerëzit dhe transmetohen nga një mjedis autentik fizik. Kjo është ajo ku KTO Casino mund të lidhë lojtarë me lojtarët Dream Catcher, Red Tiger, Roulette Ruletë, Blackjack Live dhe Baccarat Live.

Disa lojëra tavoline janë gjithashtu në dispozicion nëse lojtarët nuk dëshirojn të luajnë drejtpërdrejtë. Versione amerikane dhe evropiane të roulette janë të gatshëm për të luajtur pranë të pëlqyrave si Double Exposure 3-Hand, 3D Baccarat, Baccarat dhe Caribbean Hold'em.

Oferta për Lojtar

Ofertat janë relativisht standarde dhe lojtarëve të rinj u jepet mundësia për të deponuar dhe për të marrë kredi komplimenues kur regjistrohen. Në KTO Casino, gjithashtu mund të qëndroni në vëzhgim për oferta afatgjata. Në çdo rast, është e rëndësishme të lexoni dhe të jeni të vetëdijshëm për kushtet dhe termet promocionale.

Opcionet e pagesës

Nëse preferoni kredit kartela, atëherë KTO Casino mund t’I procesojë pagesat përmes MasterCard ose VISA. Alternativat e mëtejshme të pagesave përbëhen pastaj nga NETELLER, paysafecard, Skrill, Qiwi, AstroPay, MuchBetter, Neosurf dhe Interac.

Siguria e faqes

Secure sockets layer (SSL) është zbatuar në mënyrë që të shifrojmë sigurt informacionin e lojtarit dhe të parandalojmë ato detaje të ndjeshme potencialisht të bien në duar të gabuara. Në thelb, sistemi i sigurisë është verifikuar nga specialisti dixhital COMODO CA Ltd.

Mbështetja e përdoruesit

Në KTO Casino, përdoruesit e regjistruar mund të regjistrohen në një llogari aktive nëse dëshirojnë të përdorin platformën e bisedave të drejtpërdrejta dhe të dërgojnë pyetje ekipit e mbështetjes së klientit. Për këdo që nuk ka një llogari, ata duhet të përdorin emailin e KTO Casino.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE