IW Casino
Luani tani
IW Casino
Luani tani
URL: iwcasino.com
Viti i themelimit: 2016
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Malta, Spain, Sweden
Metodat e pageses: Diners Club, Maestro, MasterCard, NETELLER, SOFORT Überweisung, Skrill, V PAY, Visa, Wire Transfer, ecoPayz, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Yggdrasil Gaming, Scout Gaming, Relax Gaming, Red Tiger Gaming, Pragmatic Play, Oryx Gaming, NetEnt, Neogames, Microgaming, Habanero Gaming Systems, Greentube, Evolution Gaming, Booongo, Booming Games, Betsoft Gaming
Monedha: GBP, EUR, USD
Gjuha: Croatian, Czech, English, French, German, Greek, Italian, Polish, Portuguese, Spanish, Turkish
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

IW Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit May 8, 2022

IW Casino i rezanton lojëtarve një listë të gjerë të lojërave nga get-go. Megjithatë, me rëndësi thelbësore, të gjitha lojërat e ndryshme janë licencuar nga Autoriteti i lojrave i Maltës, në mënyrë që të sigurohet legjitimiteti. IW Casino është i hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Promovimet

Një bonus i mirëseardjes dhe çdo ofertë e mëvonshme mund të ndihmojnë në plotësimin e llogarive të lojtarëve me kredi të lojrave shtesë, por çdo ofertë duhet të kuptohet para se të kërkohet. Prandaj, përpara se të vazhdoni këshillohet të lexoni termet dhe kushtet e paraqitura të IW Casino.

Softuer

IW Casino përfiton nga qasja në disa lloje të softuerëve të lojrave, të cilat vijnë nga ELK Studios, Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming, Quickspin, Yggdrasil, Play'n GO, Habanero dhe iSoftBet. Ndërkohë, Evolution Gaming merr rolin e specialistit të sigurimit të softuerit të kazinosë të drejtëperdrejtë.

Lojrat

Lobi i kazinos duket fillimisht i larmishëm, por është paraqitur një listë për të lejuar lojtarët të eksplorojnë lojrat lehtë. Në një vështrim, disa nga kategoritë më të shquara duhet të përfshijnë jackpot-e, lojëra elektronike slots, lojëra elektronike slots 3D, lojëra elektronike slots klasike, poker, blackjack dhe roulette.

Përzgjedhja e lojërave elektronike slot përmban titujt të shquar në formën e Witchcraft Academy, Book of Sports, House of Doom, Vikings Go to Hell, Neon Jungle, Rapunzel’s Tower, The Wild Chase, Easter Island dhe Legend of Loki. Lojërat elektronike slotes progresive kryesisht përfshijnë Mega Moolah, Mega Fortune, Fortune Cosmic, Fortune Hyjnore, Rambo dhe Basic Instinct.=

Kur është fjala për blackjack, ekzistojnë edhe lojëra që përfshijnë të dyja, të drejtpërdrejta dhe e kundërta. Këto karakteristika përfshijnë një-dek, ekspozim të dyfishtë, multi-dorë, super 7, Atlantic City, Vegas Strip dhe European.

Gjithashtu paraqiten rrotat e roulette-it për të përfshirë lojërat e drejtpërdrejta dhe e kundërta, në mënyrë që t'u ofrojnë lojtarëve një gamë të gjerë zgjedhjesh. Disa nga opsionet kryesore përfshijnë European, French, USA, VIP, tërheqje të përbashkët dhe jackpot-e progresive.

Pajisjet

IW Casino ka adoptuar qasjen bashkëkohore të të qenit një faqe instate e gaming-ut. Në thelb, kjo lejon që IW Casino të funksionojë në web brousera, në krahasim ku lijëtaret instalojn aplikacionit. Sistemet operative kryesore kompatabil është i përbër nga Android dhe iOS për celular mobil, dhe Windows dhe MAC në desktop.

Pagesat

Çdo lojtarë që dëshiron të bej pagesë në IW Casino mund ta bëjnë këtë duke përdorur një numër opsionesh. Metodat e mundshme të depozitimit janë MasterCard, Maestro, VISA, Diners Club International, VPAY, Klarna, Transfer Bank, Skrill, NETELLER, PayPal, paysafecard dhe IW Voucher.

Siguria

Kur është fjala për sigurinë, IW Casino ka zgjedhur të zbatojë shtresën e bazës së sigurtë 128-bit (SSL). Për sqarime, kjo funksionon në mënyrën se informacioni i ndjeshëm i lojtarit është i koduar për të parandaluar palët e jashtme që të marrin ndonjë nga detajet. Siguria e mëtejshme është në dispozicion në formën e kornizave Verified nga VISA dhe MasterCard SecureCode.

Mbështetja

Faqja e kontaktit do t'u sigurojë lojtarëve një numër opsionesh për kontakt. Për fillestarët, ekziston një formular i kontaktit për të plotësuar, por IW Casino mund të arrihet gjithashtu duke përdorur email-in, telefoni apo edhe postë me adresë, klasike. Kanalet e jashtme të komunikimit janë gjithashtu në dispozicion, duke përfshirë faqet e mediave sociale të organizuara nga Facebook dhe Twitter, ndër të tjera.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE