House Of Jack Casino
Luani tani
House Of Jack Casino
Luani tani
URL: houseofjack.com
Viti i themelimit: 2017
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: MasterCard, NETELLER, Neosurf, Skrill, UPayCard, Visa, Visa QIWI Wallet, Wire Transfer, Zimpler, ecoPayz, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Betsoft Gaming, Booming Games, Felt Gaming, Habanero Gaming Systems, IGT, iSoftbet, Play'n GO, Quickspin, Red Rake Gaming, Relax Gaming, Tom Horn Gaming
Monedha: CAD, EUR, NZD, USD
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Phone

House Of Jack Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit August 22, 2019

E hapur në vitin 2017, faqja e House of Jack Casino sjell mbi 600 lojëra në botën e online lojërave të fatit dhe ka një varg të ofertave të veçanta bonusi që u japin lojtarëve mundësi shtesë për të luajtur dhe fituar në të gjithë koleksionin. Kazinoja është e hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Lojërat në House of Jack Casino

Gama është nxjerrë nga disa prej zhvilluesve kryesorë, me titujt më të mirë të zgjedhur nga Microgaming, IGT, Betsoft, NextGen Gaming dhe Play'n GO. Dizajni i freskët, modern dhe mapingu i faqes e bën të lehtë për të gjetur çdo kategori të lojës, nga klasika të tilla si Roulette, Black Jack dhe Baccarat, në lojëra elektronike slots më të fundit të bazuara në filma hit dhe shfaqje televizive, si Justice League dhe Game of Thrones.

Ne dispozicion ka lojëra elektronike slots me jackpot-e progresive si Mega Moolah dhe Major Millions në, dhe hedhja e çmimit kryesor në një nga këto do të ofëroj lojtarëve një shumë që ndryshon jetën në vetëm një rrotullim të rotes.

Me kaq shumë lojtarë që tani gëzojnë lojëra kazino nëpërmjet telefonave te menqur celularë dhe tabletave, House of Jack Casino është projektuar që në fillim për të qenë plotësisht në përputhje me pajisjet Apple, Android dhe Windows, si dhe PC desktop.

Bonuset dhe Promovimet

Ka para të gatshme në krye të depozitave të para të bëra në llogarinë e House of Jack Casino, plus rrotullime të falas pa kurrfarë detyrash.

Programi Jack's Pack VIP i shpërblen klientët e rregullt me ​​bonuse të mëtejshme, me cashback marveshje, gara pa pages dhe trajtime të tjera, me detajet shpesh të përditësuara për të siguruar që ato janë të përditësuara dhe për të maksimizuar përfitimet për lojtarët e tyre besnikë.

Licencimi dhe Siguria

Kazinoja është e licencuar nga qeveria e Qurakaos, e cila i ofëron lojtarëve siguri, besim dhe lojëra të fer. Kjo gjithashtu do të thotë që House of Jack Casino lejohet ligjërisht të mirëpresë lojtarët nga shumë vende, edhe pse ka disa përjashtime të dukshme si SHBA dhe Britania e Madhe, të cilat për shkak të ligjeve të tyre lokale, ndalojnë hyrjen në faqe.

Bankingu dhe shërbimi ndaj klientit

Visa, MasterCard, NETELLER, Skrill, paysafecard dhe EcoPayz të gjitha mund të përdoren, me fondet e depozituara menjëherë të kredituara në llogarinë e lojtarëve. Fitimet mund të merren po aq lehtë, dhe për lehtësinë e bastevënesve nga vende të ndryshme, House of Jack Casino pranon pagesa në monedha të shumta, duke përfshirë NZD, AUD, CAD, USD dhe Euro.

Teknologjitë më të fundit të enkriptimit sigurojnë që të dhënat bankare dhe personale mbrohen në çdo kohë.

Ofrohet Live chat dhe mbështetje e-mail, ndërsa lojtarët nga shumë vende mund të arrijnë në kazino përmes numrave të telefonit falas, 24/7. Shumë nga pyetjet më të zakonshme mund t'u përgjigjen me një vështrim të shpejtë në seksionin FAQ të faqes së tyre.

Përmbledhje

House of Jack Casino është një faqe mikpritës që ka një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave dhe një gamë të mirë bonuse në ofertë për lojtarët nga shumë vende të ndryshme.

Me zgjedhjen e opsioneve të sigurta dhe depozitave dhe të tërheqjes të sigurta , të gjitha të mbështetura nga një licencë nga një prej juridiksioneve më të larta, është një vend i besueshëm cili mund t'i besohet të japë lojëra fer në çdo kohë.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE