Gratorama Casino

Përfunduar

Gratorama Casino

gratorama.com
Lojë e Menjëhershme

Në vend të kësaj provoni këto top përzgjedhjet

Me një shikim

Valutat

EUR, GBP, CAD, NOK, SEK
2 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
1 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

0
Bankimi & Pagesat
0
Promocionet
0
Softueri & Lojërat
0
Siguria & Loja e Ndershme
0
Përkrahja
0

Gratorama Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më maj 8, 2023

Gratorama Casino ka qenë në tregun e iGaming për më shumë se një dekadë pas hapjes në vitin 2008. Që nga atëherë, lojtarët shqiptar kanë shijuar makinat e sloteve, kartelat gërvishtëse dhe lojërat e menjëhershme. Në kohën e rishikimit, besohet që Gratorama Casino ka një licencë për lojërat në distancë me trupin rregullator Antillephone N.V. nga Kuraçao.

Profili

Pronar Twino Trading N.V.
Themeluar 2008
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, French, German, Norwegian, Spanish, Swedish, Turkish
Vertikale Kazino online, Lojëra në Vegas
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Gratorama Casino ka partneritet me NetoPlay për vite me radhë. Ofruesi i softverit fillimisht ka qenë i njohur për zhvillimin e kartelave gërvishtëse, por ai ka arritur që të zgjerohet duke krijuar makina të sloteve si dhe lojëra të menjëhershme. Edhe pse jo shumë vizuale, kjo do të thotë se lojërat mund të performojnë në mënyrë të efektshme në shumicën e pajisjeve dhe lidhjeve me ueb faqet.

Përzgjedhja e Lojërave

Lojërat gërvishtëse të kazinosë shpesh i turbullojnë linjat mes lojërave të tavolinave dhe atyre gërvishtëse, me tituj që tillë si Blackjack Scratch, Scratch Roulette dhe Lucky 5 Roulette. Categoria gjithashtu prezanton edhe lojërat si Wheel of Luck, God of Acropolis, Royal Flush, Rolling Diamonds, Jungle Jones dhe Year of the Dragon.

Pastaj Gratorama Casino ka një përzgjedhje të gjerë të lojërave argëtuese gërvishtëse, që marrin forma të ndryshme. Disa që vlen të përmenden janë Farm Scratch, Pearl Shells, Farm Scratch, Sushi Train, Safe Cracker, Duck Shooter, Dragon’s Treasure, Tiki Treat, Keno Club dhe Cherry’s the Name.

Mund të tregohet se edhe gama e sloteve është duke u përmirësuar gjatë tërë kohës. Dhe kjo është falë arritjes së lojërave Gods of Luck, Zombie Apocalypse, Wizard Fortune, Riches of Troy, Full Moon, Gold Rush, Beer Garden, Ave Caesar dhe Secrets of the Jungle.

Dhe më pas vjen edhe një kategori tjetër interesant në formën e lojërave sportive virtuale. Hulumtoni terrenin për të zbuluar mundësinë e lojërave Goal Scorer, Super Kick, Sports Cards dhe Super Kick. Opsionet e tjera përfshijnë Horse Racing, Darts dhe Frog Race.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Slots


Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Anakatech
Netoplay
SpinOro

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand

screenshotet

Bankimi

Të gjitha metodat e pagesës pranohen, duke e bërë depozitën një çështje zgjedhjeje. Në Gratorama Casino, opsionet që përfshihen janë VISA, VISA Electron, MasterCard, TrustPay, GiroPay, paysafecard, Zimpler, CASHlib, EntroPay, CartaSi dhe EPS.

Valutat

EUR
£ GBP
C$ CAD
kr NOK
kr SEK
Fr CHF
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Debit Visa Debit
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Trustpay Trustpay
Bancontact Bancontact
Diners Club Diners Club
EPS EPS
NEXI NEXI
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Zimpler Zimpler
giropay giropay
DIRECT Debit DIRECT Debit

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 3000 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 3 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 8 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 12 ditë
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite

Mobil

Qoftë në desktop apo në mobil, Gratorama Casine tani mund të ofrojë shërbime të lojërave të menjëhershme në shfletuesit e faqeve më të fundit. Pajisjet mobile me Android, Windows apo iOS janë të optimizuara për qasje, me kazino që ofron opsionin për të krijuar link direkt nga një ekran i telefonave të mençur apo tabletëve.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Duke u bërë lojtar i ri i Gratorama Casino-së juve ju jepet rasti që të përfitoni një provë falas para se të bëni depozita dhe të hapni ofertat më të fundit mikpritëse. Më pastaj, Gratorama Casino mund të sigurojë bonuse alternative dhe befasi javore.

Kazinoja ka gjithashtu edhe skemën VIP të lojalitetit në të cilën ju mund të fitoni pika duke vënë baste. Eventualisht, kjo mund t’ju qoj në blerjen e artikujve nga VIP Store. Vetëm mbani në mend të lexoni termet dhe kushtet për të gjitha ofertat e Gratorama Casino-së.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Përkrahja

Kur të kyçeni, skeda e menysë ju mundëson që t’i shikoni informatat personale dhe historinë e lojërave, si dhe ju ofron mundësinë për të ndryshuar emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Ekziston edhe opsioni i ndihmës në faqen kryesore të Gratorama Casino-së, por kjo nuk paraqitet siç duhet në të gjitha pajisjet. Për sqarim, ekziston edhe opsioni i mesazhit që ofrohet përmes interfejsit të Gratorama Casino-së.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë