Gratorama Casino
Luani tani
Gratorama Casino
Luani tani
URL: gratorama.com
Viti i themelimit: 2008
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: Bancontact, DIRECT Debit, Diners Club, EPS, MasterCard, NETELLER, NEXI, SOFORT Überweisung, Trustpay, Visa, Visa Debit, Visa Electron, Wire Transfer, Zimpler, giropay, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Netoplay
Monedha: GBP, CAD, EUR, NOK, SEK, CHF, USD
Gjuha: English, Finnish, French, German, Norwegian, Spanish, Swedish, Turkish
Tiparet: Instant, Tournaments, VIP
Mbështetje: Postë elektronike, Bisedë live, Telefon

Gratorama Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit November 27, 2022

Gratorama Casino ka qenë në tregun e iGaming për më shumë se një dekadë pas hapjes në vitin 2008. Që nga atëherë, lojtarët shqiptar kanë shijuar makinat e sloteve, kartelat gërvishtëse dhe lojërat e menjëhershme. Në kohën e rishikimit, besohet që Gratorama Casino ka një licencë për lojërat në distancë me trupin rregullator Antillephone N.V. nga Kuraçao.

Lojrat

Gratorama Casino ka partneritet me NetoPlay për vite me radhë. Ofruesi i softverit fillimisht ka qenë i njohur për zhvillimin e kartelave gërvishtëse, por ai ka arritur që të zgjerohet duke krijuar makina të sloteve si dhe lojëra të menjëhershme. Edhe pse jo shumë vizuale, kjo do të thotë se lojërat mund të performojnë në mënyrë të efektshme në shumicën e pajisjeve dhe lidhjeve me ueb faqet.

Përzgjedhja e Lojërave

Lojërat gërvishtëse të kazinosë shpesh i turbullojnë linjat mes lojërave të tavolinave dhe atyre gërvishtëse, me tituj që tillë si Blackjack Scratch, Scratch Roulette dhe Lucky 5 Roulette. Categoria gjithashtu prezanton edhe lojërat si Wheel of Luck, God of Acropolis, Royal Flush, Rolling Diamonds, Jungle Jones dhe Year of the Dragon.

Pastaj Gratorama Casino ka një përzgjedhje të gjerë të lojërave argëtuese gërvishtëse, që marrin forma të ndryshme. Disa që vlen të përmenden janë Farm Scratch, Pearl Shells, Farm Scratch, Sushi Train, Safe Cracker, Duck Shooter, Dragon’s Treasure, Tiki Treat, Keno Club dhe Cherry’s the Name.

Mund të tregohet se edhe gama e sloteve është duke u përmirësuar gjatë tërë kohës. Dhe kjo është falë arritjes së lojërave Gods of Luck, Zombie Apocalypse, Wizard Fortune, Riches of Troy, Full Moon, Gold Rush, Beer Garden, Ave Caesar dhe Secrets of the Jungle.

Dhe më pas vjen edhe një kategori tjetër interesant në formën e lojërave sportive virtuale. Hulumtoni terrenin për të zbuluar mundësinë e lojërave Goal Scorer, Super Kick, Sports Cards dhe Super Kick. Opsionet e tjera përfshijnë Horse Racing, Darts dhe Frog Race.

Metodat Bankare

Të gjitha metodat e pagesës pranohen, duke e bërë depozitën një çështje zgjedhjeje. Në Gratorama Casino, opsionet që përfshihen janë VISA, VISA Electron, MasterCard, TrustPay, GiroPay, paysafecard, Zimpler, CASHlib, EntroPay, CartaSi dhe EPS.

Mobil

Qoftë në desktop apo në mobil, Gratorama Casine tani mund të ofrojë shërbime të lojërave të menjëhershme në shfletuesit e faqeve më të fundit. Pajisjet mobile me Android, Windows apo iOS janë të optimizuara për qasje, me kazino që ofron opsionin për të krijuar link direkt nga një ekran i telefonave të mençur apo tabletëve.

Bonuset & VIP

Duke u bërë lojtar i ri i Gratorama Casino-së juve ju jepet rasti që të përfitoni një provë falas para se të bëni depozita dhe të hapni ofertat më të fundit mikpritëse. Më pastaj, Gratorama Casino mund të sigurojë bonuse alternative dhe befasi javore.

Kazinoja ka gjithashtu edhe skemën VIP të lojalitetit në të cilën ju mund të fitoni pika duke vënë baste. Eventualisht, kjo mund t’ju qoj në blerjen e artikujve nga VIP Store. Vetëm mbani në mend të lexoni termet dhe kushtet për të gjitha ofertat e Gratorama Casino-së.

Siguria & Loja e Drejtë

Të gjitha informacionet e sigurisë janë në gjendje të konfirmojnë se Gratorama Casino do të përdor protokollin 128 bit Secure Sockets Layer (SSL) për të mbrojtur lojtarët që janë të kyçur. Enkriptimi është verifikuar gjithashtu nga COMODO CA Limited.

Mbështetje

Kur të kyçeni, skeda e menysë ju mundëson që t’i shikoni informatat personale dhe historinë e lojërave, si dhe ju ofron mundësinë për të ndryshuar emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Ekziston edhe opsioni i ndihmës në faqen kryesore të Gratorama Casino-së, por kjo nuk paraqitet siç duhet në të gjitha pajisjet. Për sqarim, ekziston edhe opsioni i mesazhit që ofrohet përmes interfejsit të Gratorama Casino-së.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE