Golden Riviera Casino
Luani tani
Golden Riviera Casino
Luani tani
Viti i themelimit: 2000
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Malta
Metodat e pageses: American Express, CLICK2PAY, Diners Club, Euteller, Laser Card, Maestro, MasterCard, NETELLER, POLi, PaySpark, Skrill, Solo card, SwitchPay (IPayHere), Ukash , Visa, WebMoney , Wire Transfer, Wirecard, abaqoos, eKonto, eNETS, ecoPayz, iDEAL, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Bluberi, Evolution Gaming, genii, Microgaming, NETENT, Play'n GO, Quickspin, Scientific Games, Yggdrasil Gaming
Monedha: AUD, GBP, CAD, EUR, ZAR, SEK, USD
Gjuha: Dutch, English, French, German, Greek, Russian, Spanish, Swedish
Tiparet: Download, Instant, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

Golden Riviera Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit May 1, 2018

Golden Riviera Casino është një kazino elegant në pronësi dhe operim nga MT Secure Trade Limited, dhe e licencuar dhe rregulluar nga MGA. Ky avokat i përgjegjshëm i lojrave drejton një platformë multi-shitëse, që përfshin NetEnt, Microgaming, PlaynGo, Quick Spin, Gaming Evolution, scientific Games, NYX Gaming Group, Genii dhe Star Partners. Modifikuar nga Riviera Franceze, ky online kazino nxjerr gjithë andej.

Lojëra të ndryshme

Në Golden Riviera Casino lojtarët kanë një gamë të gjerë opsionesh në dispozicion. Këto përfshijnë qindra tituj të shpërndara nëpër kategori të shumta. Live Lojërat me kazino, slots klasik, blackjack, roulette, lojëra në tryezë, video poker, lojëra me jackpot dhe lojëra të tjera me bollëk. Lojërat me tipare përfshijnë: Fortune House, Faza 888, Gold Star, The Three Musketeers, Prosperity Twin, Sugar Parade, Enchanting Spells, Wild Play Super Bet dhe Six Acrobats.

Lojërat me Jackpot përfshinë spektrin e plotë, mirësjelljen e platformës multi-shitese. Këto përfshijnë Fruit Fiesta Cosmic Fortune, Mega Moolah, Speed Cash, Mega Fortune, Major Millions, Wow Pot! dhe Tunzamunni. Jackpote me miliona euro janë duke pritur për t'u goditur. Lojtarët nga Shqipëria ti gëzojnë të gjitha këto lojëra me jackpote progresive në një mënyrë të parave të verteta. Plus, sapo të depozitoni, ju keni promovime bujare të kazinos, duke përfshirë bonuse, promovime ditore dhe oferta ekskluzive.

Kazino lojëra të drejtëpërdrejta janë yjet e shfaqjes. Baccarat, Auto-Ruletë, Baccarat VIP, Blackjack, Live Blackjack Pro, Live Roulette franceze, Live Common Draw Blackjack dhe Dream Catcher stream nga studiot e sigurta dhe objektet e kazinosë. Dillerat e vërtetë do të vendosin baste tuaja në kohë reale - nuk ka RNG (gjeneratorë të numrave të rastësishëm) në lojë. Lojërat tradicionale të tavolinës përfshijnë Blackjack Classic, Blackjack Pro, Caribbean Stud Poker, Casino Hold'em, Roulette Evropiane, Immersive Roulette, Roulette anglez dhe Craps.

Mundësitë e lojërave per mobil janë gjithashtu në dispozicion në Golden Riviera Casino dhe lojtarët mund të gëzojnë një eksperiencë të optimizuar të lojrave per mobil - të pajisur me ekranin tuaj. Çdoherë, dhe ne çdo vendi janë në dispozicion për pajisjet e iOS dhe Android. Sesionet e lojrave të pandërprera, promos impuls, dhe grafika elegante karakterizojnë përvojën e lojëraveper mobil.

Mbështetja e klientit

Përfaqësuesit e shërbimit të klientit në Golden Riviera Casino mund të kontaktohen 24/7. Mbështetja me email është në dispozicion për lojtarët anglezë dhe gjermanë me email adresa të dedikuara. Pyetjet lidhur me Bankat dhe llogarinë gjithashtu kanë një e-mail adresë të dedikuar. Funksioni i bisedave të drejtpërdrejta është i disponueshëm përmes chat-it. Lojtarët që preferojnë të kontaktojnë përfaqësuesit e mbështetjes nëpërmjet telefonit mund ta bëjnë këtë nëpërmjet linjës ndërkombëtare direkte përmes Zelandes e Re, Kanades ose Gjermanisë. Një faqe e FAQ-ve siguron përgjigjet pyetjeve standard.

Opsionet bankare

Të gjitha opsionet bankare të ofruara nga Golden Riviera Casino mbrohen nga teknologjia enkriptive 128-bit SSL (SSL). Kjo do të thotë që informacioni juaj personal dhe ai bankar ruhet në çdo kohë nga përgjimi i palëve të treta. Opsionet bankare përfshijnë vizë, EcoPayz, MasterCard, paysafecard, Skrill, Neteller dhe të tjerë. Një gamë e opsioneve bankare vendore është në dispozicion për lojtarët nga vende të veçanta.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE