Funny Millions Casino
Luani tani
Funny Millions Casino
Luani tani
Viti i themelimit: 2012
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: Discover, Maestro, MasterCard, NETELLER, PayPal, Przelewy24, SOFORT Überweisung, Skrill, Solo card, SwitchPay (IPayHere), Visa, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Proprietary
Monedha: AUD, BTC, BRL, GBP, BGN, KHR, CAD, CLP, CNY, HRK, CZK, DKK, DASH, ETH, EUR, GEL, HKD, HUF, INR, IDR, JPY, LTC, MYR, MXN, NZD, NGN, NOK, PEN, PLN, RON, RUB, SGD, ZAR, KRW, SEK, CHF, THB, TRY, UAH, USD, VEF, VND
Gjuha: Afrikaans, Arabic, Bulgarian, Chinese, Czech, Danish, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Japanese, Malaysian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots
Mbështetje: Email

Funny Millions Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit May 1, 2019

Funny Milions Casino nuk është vetëm për t’u tallur vërdall. Ata janë në fakt një  brent i respektuar me shumë për të ofruar. Kazino po bëhet gjithnjë e më popullarizuar në mesin e lojtarëve shqiptare për shkak të suitëve të ti të lojrave inovative dhe vazhdimin interesante për online lojërat e fatit, gjë që është e dukshme nga e momenti që futeni në hollin e kazinosë e tyre. Në shikim të parë, Funny Millions Casino nuk duket si kasino juaj tipik online, por kjo është në të vërtetë një gjë e mirë, pasi ata po rrahin daulle e tyre dhe mijëra lojtarë po dëgjojnë.

Për të filluar thjesht klikoni “regjistrohuni” dhe shkruani detajet më themelore. Ky proces duhet të marrë vetëm disa sekonda dhe ju do të luajnë gjat thith kohë.

Lojërat

Të gjitha lojrat e kazinove janë paraqitur në holl. Ka vetëm disa opsione, por ajo që ata e kanë këtë një trik dhe lojrat janë emocionuese. Zgjidhni nga Funny Runner slot ose Double or Nothing “the Beast” rrotullim të rrotës, të dyat me jackpots progresive që janë të mbushura me bastet e lojtarëve. Ekziston edhe Funny Solitaire, Funny Tetris dhe Funny Towers.

Promovimet

Nuk ka asnjë promovim tradicional, por kazinoja premton "pagesat më të mira ndonjëherë". Ata i lejojnë lojtarët të provojnë lojërat deri në tre herë para se të regjistrohen. Nëse ju regjistroni llogarin ju mund të provoni edhe më shumë nga lojrat falas, dhe kur ju bëni blerjen tuaj të parë speciale të Funny Milions “FT Points”, loja e pa pages do të bëhet e pakufizuar dhe ju mund të zgjidhni të hedhni një bast të vërtetë atëher kurr dodheni duke luajtur falas.

Banking-u

Lojtaret mund të blejnë pikë FT nëpërmjet Skrill, NETELLER, PayPal, paysafecard, Visa, MasterCard, solo, sofort dhe të tjerë. Këto metoda janë shumë të sigurta dhe të popullarizuara dhe kërkojnë vetëm sekonda për të përfunduar transaksionet.

Shërbimi ndaj klientit

Për të kontaktuar me përfaqësuesit e kazinosë, do të duhet të klikoni në menu per ndihmë dhe të zgjidhni një nga kategoritë që ato ofrojnë. Financiare, generale, bugs, ankesat dhe sugjerimet janë kategoritë në dispozicion, por sapo ju klikoni mbi ndonjë prej tyre ju mund të shkruani çfarëdo që ju nevojitet për të marrë ndihmë.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE