DasistCasino
Luani tani
DasistCasino
Luani tani
URL: dasistcasino.com
Viti i themelimit: 2020
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Malta
Metodat e pageses: CoinsPaid, Flexepin, GarantiCep Bank, INSTADEBIT, Interac, Maestro, MasterCard, NETELLER, Neosurf, OKPAY, QIWI Wallet, Rapid Transfer, Siru Mobile, Skrill, Skrill 1-Tap, Trustly, Visa, Wire Transfer, Zimpler, ecoPayz, giropay, iDebit, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Yggdrasil Gaming, Wazdan, True Lab, Triple Edge Studios, Thunderkick, Spribe, Relax Gaming, Red Tiger Gaming, Rabcat, Quickspin, Spinomenal, Quickfire, Pragmatic Play, Playtech, Play'n GO, Platipus Gaming, Novomatic, Nolimit city, NetEnt, MrSlotty, Microgaming, Kalamba Games, iSoftbet, Habanero Gaming Systems, Gamevy, GameArt, Ezugi, Evoplay, Evolution Gaming, Endorphina, ELK Studios, Booming Games, Big Time Gaming, BGAMING, Betsoft Gaming, Belatra Games, Amusnet Interactive, Amusnet Gaming, Amatic Industries, Ainsworth, Absolute Live Gaming, 1x2gaming
Monedha: AUD, CAD, EUR, NOK, RUB, USD, BTC, BCH, DOGE, ETH, LTC
Gjuha: English, German, Russian
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Bisedë live, Model biletash

DasistCasino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 28, 2022

DasIstCasino është një kazino online me bazë gjermane që ofron një koleksion të larmishëm të sloteve, jackpote të fundit, lojëra të tavolinave, lojëra të drejtpërdrejta dhe shumë të tjera. Lojërat mund të luhen në desktop dhe mobil pa pasur nevojë të shkarkohet ndonjë aplikacion. Përveç lojërave të cilësisë së lartë të kazinosë online, lojtarët shqiptar mund të shijojnë edhe një gamë të gjerë të metodave të përshtatshme dhe të sigurta të depozitave (duke përfshirë edhe kriptovalutat), një program VIP intrigues dhe mbështetje të përgjegjshme ndaj konsumatorëve.

Softueri i Kazinosë

Sfondi i ueb faqes është i zi dhe i hirtë i errët, por imazhet shumëngjyrëshe të lojërave dhe bonuseve e bëjnë një kontrast të këndshëm. Lojtarët mund t’i gjejnë lehtësisht lojërat e tyre të preferuara duke klikuar në pjesë të ndryshme që përfshijnë Slotet, Lojtarët Live, Jackpotet, Lojërat e Tavolinave, Më Të Njohurat dhe shumë të tjera. Lojtarët gjithashtu mund ta përdorin edhe opsionin e Kërkimit, që është një veçori e mirë e cila kursen kohën dhe lëvizjet. Ndër të tjera, në anën e majtë të ekranit, lojtarët mund të kyçen dhe të shikojnë turnet dhe lotaritë e fundit.

Lojërat në DasIstCasino mundësohen nga zhvilluesit kryesor softuerik të industrie, duke përfshirë NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Habanero, Ezugi, Play’n GO, Betsoft dhe të tjerë.

Lojërat

DasIstCasino ka një koleksion mbresëlënës të sloteve, që nga makinat klasike me fruta deri tek lojërat bashkëkohore me temë filmi dhe gjithçka midis tyre. Slotet vijnë në forma dhe madhësi të ndryshme, me rrjeta të madhësive dhe linja të pagesës të ndryshme. Lojërat Jackpot më të rejat kanë pjesën e tyre, një veçori tjetër e këndshme që e bën të lehtë navigimin e faqes për lojtarët.

Lojërat e tavolinave përfshijnë versione të ndryshme të ruletëve, blackjack dhe baccarat, së bashku me lojtarët e tyre të drejtpërdrejt. Pjesa e lojtarëve të drejtpërdrejt në DasIstCasino është veçanërisht e njohur, pasi që lojtarët mund të marrin pjesë në lojërat aktuale të kazinosë si në të vërtetë, pa pasur nevojë ta lënë shtëpinë e tyre. DasIstCasino përdor një teknologji të sofistikuar të transmetimit për të lidhur lojtarët me kazinotë online, prandaj eksperienca tërësisht është e qetë dhe e kënaqshme.

Natyrisht, DasIstCasino gjithashtu përmban një përzgjedhje bujare të lojërave video poker, duke përfshirë Deuces Wilds, Tens or Better, Jacks or Better, Bonus Deuces dhe të tjera.

Të gjitha lojërat në DasIstCasino kanë certifikata të Gjenerimit të Numrave të Rastësishëm për të siguruar drejtësi dhe rastësi.

Mobil

DasIstCasino mund të qaset lehtë pemës shfletuesit të mobilit në çdo sistem të iOS dhe Android. Lojërat janë tërësisht të përshtatshme në çdo ekran, ashtu që lojtarët mund të shijojnë një eksperiencë të qetë përderisa luajnë në shtëpitë e tyre apo në rrugë.

Oferta Mikpritëse

DasIstCasino ofron një pako të përgjithshme mikpritëse për lojtarët e ri që shtrihen nga depozita e parë deri tek depozita e katërt. Ofertat përsëritëse përfshijnë bonuset rimbushëse, turnetë dhe VIP bonuset (shihni më poshtë).

VIP Programi

DasIstCasino mburret me një VIP Program aventuresk, që është më shumë se shkallët dhe nivelet e zakonshme. Në VIP programin e DasIstCasino lojtarët inkurajohen të zbulojnë territore të reja në hartën e bonusit të Gjermanisë që gjendet në ueb faqe. Ata përfitojnë një bonus për çdo tokë që e zbulojnë. Kur ata e hapin tërë Gjermaninë, ata përfitojnë një shpërblim të madh në majat e VIP përfitimeve standarde. Janë gjithsej 16 toka për t’u zbuluar.

Veprimet Bankare

DasIstCasino pranon një gamë të gjerë të metodave të pagesës dhe përkrah fiat valutat dhe kriptovalutat. Metodat e pranueshme të pagesës përfshijnë Visa, MasterCard, Maestro, NETELLER, Skrill, ecoPayz, Neosurf, Giropay, Rapid by Skrill, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash dhe Dogecoin. Monedhat që pranohen janë EUR, USD, AUD, CAD, NOK, RUB, BTC, BCH, ETH, LTC, DOG dhe USDT.

Kërkesat për tërheqje zakonisht marrin deri në 12 orë kohë p[r t’u procesuar. Numri i ditëve që nevojiten për të arritur shuma në llogarinë e lojtarit varet nga metoda bankare e përzgjedhur. Kërkesa për tërheqjen e parë mund të zgjas më shumë, pasi që nga shumica e lojtarëve kërkohet që të dorëzohen dokumentet e identifikimit. Kjo bëhet për të parandaluar mashtrimet dhe për të mirëmbajtur integritetin e ueb faqes.

Siguria

DasIstCasino përdor enkriptimin 128-bit SSL, teknologjinë më të sofistikuar të ditëve të sotshme, për t’i mbajtur të sigurta dhe private të dhënat e lojtarit. Kazinoja gjithashtu përdor edhe protokollin PGP për të siguruar transferimin e sigurt të të dhënave.

Gjuhët

DasIstCasino është në dispozicion në gjuhën Angleze, Gjermane dhe Ruse.

Mbështetja

Mbështetja e konsumatorit në t DasIstCasino është në dispozicion përmes live chat dhe emailit. Lojtarët gjithashtu mund të shfletojnë edhe pjesën e pyetjeve më të shpeshta FAQ, që përmban informacione rreth regjistrimit, veprimeve bankare, sigurisë dhe të tjera.

Licencat

DasIstCasino është e licencuar dhe e rregulluar nga qeveria e Kuraçaosë

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE