Codeta Casino
Luani tani
Codeta Casino
Luani tani
Viti i themelimit: 2016
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao, Malta, UK
Metodat e pageses: Euteller, MasterCard, NETELLER, PayPal, Skrill, Trustly, Visa, Wire Transfer, Zimpler, iDEAL, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: 1x2gaming, Authentic Gaming, Booming Games, Evolution Gaming, Ezugi, genii, IGT, Join Games, Leander Games, Microgaming, NetEnt, OMI Gaming, Play'n GO, Quickspin, Spigo, Spinomenal
Monedha: AUD, CAD, EUR, NOK, SEK, USD
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat

Codeta Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit March 17, 2019

I themeluar në vitin 2016, Codeta Casino u paraqit me dëshirë qe të bëhej zgjidhja numër një për lojtarët që luajn në tavolinat me dillera të drejtpërdrejtë, duke i përqendruar përpjekjet e tyre kryesisht në vend të ngrohët. Rregulluar nga Komisioni i lojërave të fatit të Maltes dhe KLFMB, Codeta përfaqëson një zgjedhje të sigurt dhe të besueshme për klientët nga pjesë të ndryshme të botës, gjithashtu duke mirëpritur lojtarët shiptar.

Softueri i kazinos

Duke qenë një online kazino moderne, Codeta është tërësisht e bazuar në internet, duke u lejuar lojtarëve qasje në lojërat e tyre dhe pjesë të tjera të kazinosë përmes një sërë brouserash të internetit pa kërkuar ndonjë shkarkim ose instalim. Kjo vlen edhe për kompjuterët desktop dhe pajisjet mobile, pasi Codeta është plotësisht në përputhje me pajisjet Windows, Android dhe iOS.

Siperfaqja i faqes është shumë elegant dhe miqësore, megjithëse fokusi është në tavolinat e drejtpërdrejta, prandaj këyre ju është dhënë prioriteti mbi lojëra elektronike slots. Prandaj, menyja kryesore në krye të faqes siguron qasje të shpejtë në të gjitha lobet e lojërave të ndryshme kështu që ju nuk do të keni probleme të gjeni rrugën tuaj rreth pavarësisht nga ajo për çfarë ju jeni të interesuar për të luajtur.

Lojërat në ofertë

Siç u përmend, Codeta Casino përqendrohet kryesisht në lojërat e dillerave të drejtpërdrejtë dhe kjo është ajo që i bën ata të vërtetë unik në treg. Lojtarët të cilët gëzojnë këtë vend të veçantë do të gjejnë një shumëllojshmëri të lojrave në ofertë, të siguruara nga një numër i kompanive kryesore, duke përfshirë Evolution Gaming, NetEnt Live, Speed ​​Games, Euguin, Lucky Streak, Authentic Gaming, Media Live dhe më shumë.

Përsa i përket lojrave në dispozicion, zgjedhja është me të vërtetë mbresëlënëse, nga tiparet standarde si roulette, blackjack dhe baccarat (në shumë varietete) në lojëra të ndryshme të pokerit (Casino Hold'em, Three Card Poker, Ultimate Texas Hold'em, Caribbean Stud) etc. Perveç kësaj, kasinoja ofron tutoriale të zgjëruara për të gjitha lojërat që ofrohen për të ndihmuar lojtarët të mësojnë rregullat dhe strategjitë, si dhe tiparet e tyre ekskluzive të aftësive për tju ndihmuar të gjurmoni rezultatet tuaja dhe të shihni se si mateni kundër lojtarve tjerë.

Natyrisht, kazino gjithashtu ofron një bibliotekë të gjerë të lojërave elektronike slots me tituj nga Play'n GO, NetEnt, Microgaming dhe IGT, kështu që çfarëdo parapëlqimi për lojërat mund të jetë, Codeta ju ka mbuluar. Lojëra elektronike slots të përzgjedhura përfshijnë tituj me jackpot progresiv si Mega Moolah, Hall of Gods dhe Mega Fortune.

Bonus i mirëseardhjes

Codeta Casino fillon lojtarët e saj me një paketë të mirëseardhjes që ofron një rritje solide të bankrollit. Më e rëndësishmja, kazino ju jep një shans për të përdorur bonusin tuaj në tavolina të drejtpërdrejta të kazinove, diçka që kazinotë në internet nuk janë të prirur për të bërë. Ju mund të gjeni më shumë rreth bonusit dhe termave dhe kushteve relevante në faqen e kazinosë.

Bankingu

Codeta Casino mbulon një gamë të gjerë të metodave bankare, kështu që lojtarët nuk duhet të kenë probleme të gjejnë disa opsione të volitëshme për ta. Metodat në dispozicion përfshijnë Visa, MasterCard, NETELLER, Skrill, Trustly, Zimpler, Euteller, Paysafecard dhe transfere bankare. Tërheqjet zakonisht janë shumë të shpejta dhe lojtarët mund të presin që të marrin fitimet e tyre brenda afatit më të shkurtër të mundshëm.

Mbështetja e klientit

Kazino fokusohet në qëndrimin në kontakt me lojtarët e tyre. Prandaj, departamenti i mbështetjes në Codeta Casino është në dispozicioin 24/7 gjatë gjithë vitit nëpërmjet bisedave të drejtpërdrejta dhe email-it. Cilido qoftë problemi apo çështje që mund të keni, agjentët mbështetës do të jenë të shpejtë të ofrojnë ndihmën e tyre dhe t'ju kthejnë në rrugën e duhur.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE