Cherry Casino
Luani tani
Cherry Casino
Luani tani
Viti i themelimit: 2000
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Malta
Metodat e pageses: MasterCard, MuchBetter, NETELLER, Skrill, Trustly, Visa, Visa Debit, Visa Electron, Wire Transfer, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Yggdrasil Gaming, SBTech, Play'n GO, Novomatic, NetEnt, Microgaming, Merkur Gaming, Kootac, Kalamba Games, Evolution Gaming, ELK Studios, Edict Gaming
Monedha: EUR, NOK, USD, BTC, LTC
Gjuha: English, Finnish, German, Japanese, Norwegian
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots, Tournaments, VIP
Mbështetje: Postë elektronike, Bisedë live, Telefon

Cherry Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit August 15, 2022

Cherry Casino asociohet me një markë suedeze të lojërave të fatit që filloi të funksiononte në vitin 1963. Vite më vonë, Cherry Casino është dixhitalizu nëpërmjet fillimit të një faqeje të online në vitin 2000. Pas një sërë përmirësimesh, faqja e kazinosë tani mund të ofëroj një gamë të gjerë të interesave të lojrave ndërsa vepron nën licencat nga Malta dhe Britania e Madhe. Kazino Cherry është e hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Përputhshmëria e pajisjeve

Kazino funksionon si një ueb faqe e përgjegjshëm që mund të përshtatet në çast në brouzer të internetit dhe është kompatibil me pajisje mobile dhe desktop. Windows, Windows Phone, MAC, Apple iOS dhe Android janë disa nga sistemet operative kryesore që mund të operojnë Cherry Casino në brouzer dhe të eliminojnë nevojën për të instaluar ndonjë aplikacion.

Ofruesit e softuerit

Cherry Casino kishte bërë partneritete me disa prej studiove më mbresëlënëse të softuerëve që shpërndanin përmbajtjen e iGaming sot në treg. Disa nga emrat kryesorë përfshijnë Amaya, Microgaming, NetEnt, Play'n GO dhe Yggdrasil.

Biblioteka e lojërave

Platforma kryesore e kazinosë mund t'u japë lojtarëve qasje në video slots, lojëra në tvolinë, lojëra me jackpot, video poker dhe slots klasik. Kur kërkojn dillera të drejtëpërdrejt, lojtarët vizitojnë platformën të drejtëpërdretj të kazinosë. Kjo është ajo ku dillerat ofrojnë lojëra në kohë reale të blackjack dhe roulette.

Sigurisht, ka shumë tavolina të tjera që mund të gjenden në përzgjedhjen standarde. Cherry Casino mund ti ofëron lojërat e blackjack me vetëm një dek letrash, blackjack me dy hapje, dhe roulette në variantet franceze, angleze, evropiane dhe amerikane. 

Tutje, video slots përfshijnë disa opsione shumë të gjalla, me prapavi të Jungle Books, The Legend of Shangri-La, Spina Colada, Wolf Cub, Gemix, Sunny Shores, Starburst, Butterfly Staxx, Golden Fish Tank dhe Jack & the Beanstalk.

Cherry Casino gjithashtu ka disa video slots speciale me jackpote progresive. Titujt më të mirë përfshijë Fortune Divine, Hall of Gods, Mega Fortune, dhe Holmes & Stolen Stones. 

Ofertat e Kazinosë

Një ofertë e mirëseardhjes do të ipet në ditën për shumicën e lojtarëve të rinj në Cherry Casino. Një shpërblim i bazuar në përqindje do të jepet në depozitë të parë, me të gjitha vlerat në varësi të vlerës së ofertës së fundit. Kohë pas kohe, Cherry Casino mund të zhvillojë garat me para dhe të japë rrotullime komplimentuse për lojërat më të mirë në slot.

Menyra pagese

Cherry Casino punon me disa prej ofruesve më të njohur të pagesave në botën e iGaming. Në një shikim, opsionet kryesore për depozitimin janë VISA, VISA Electron, MasterCard, Trustly, Skrill, paysafecard, NETELLER, Fast Bank Transfer dhe ecoPayz.

Duke marrë parasysh rrënjët nordike të Cherry Casino, nuk është befasi që monedhat nga Suedia dhe Norvegjia të pranohen. Nga më tutje, lojtarët mund të zgjedhin gjithashtu të bëjnë depozita duke përdorur euro ose paundin e Britanisë së Madhe.

Siguria e Faqes

Cherry Casino ka ngritur nivelin e sigurisë në përputhje me standardet e industrisë. Kjo është arritur përmes zbatimit të një sistemi enkriptimi 128-bit që quhet shtresa e sigurt e bazave (SSL). Lojtarët mund të depozitojnë lirisht nën mbrojtjen e sistemit shumë të fuqishëm.

Mbështetja e lojtarëve

FAQ faqja është një burim i mbushur me përgjigjet e pyetjeve më të shpeshta të paraqitura në Cherry Casino. Këto mund të mbulojnë fusha të dobishme si depozitat, shpërblimet, specifikimet teknike dhe funksionet e llogarisë.

Cherry Casino gjithashtu shfaq një bar të drejtpërdrejtë të bisedës që është i arritshëm nga faqja kryesore. Çdo lojtar që kërkon përkrahje thjesht duhet të shkruajë dhe të paraqesë pyetjen e tyre për stafin mbështetës. Kur është kohë e shkurtër, një nga alternativat është që të dërgoni një email në vend të kësaj.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE