Casinomia

Mbyllur

Casinomia

Lojë e Menjëhershme

Në vend të kësaj provoni këto top përzgjedhjet

Me një shikim

Valutat

EUR

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
8 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
N/A

Vlerësimi

0
Bankimi & Pagesat
0
Promocionet
0
Softueri & Lojërat
0
Siguria & Loja e Ndershme
0
Përkrahja
0

Casinomia Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më dhjetor 1, 2022

Duke filluar në vitin 2019, Casinomia Casino është një operator i freskët i lojërave të fatit me oferta fitimprurëse për lojtarët shqiptar. Duke funksionuar nën një licencë për lojërat e fatit të lëshuar nga Kuraçao, kjo kazino online ofron një përvojë aventureske që krijon një atmosferë më tërheqëse dhe më argëtuese.

Profili

Pronar Abudantia B.V.
Themeluar 2019
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Po
Gjuhët English, Russian
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Përveç karakteristikës së pamjes moderne, Casinomia Casino ofron gjithashtu një portofol të gjithanshëm të lojërave që mundësohet nga një numës i zhvilluesve cilësor. Disa nga kompanitë që kazinoja ka partneritet me to janë NetEnt, Pragmatic Play, Playson, Microgaming, Betsoft, Habanero, Spinomenal, 1x2 Gaming, Quickspin, Tom Horn Gaming, iSoftBet, EGT, GameArt dhe shumë të tjera.

Slotet

Adhuruesit do të gjejnë llojllojshmëri të mirë të lojërave në këtë faqe. Falë një numri të qëndrueshëm të ofruesve që gjenden në platformë, këtu ka lojëra për të gjitha shijet dhe preferencat. Kazinoja ofron gjithçka, që nga slotet klasike deri tek versionet e fundit, që shtohen rregullisht në librarinë e lojërave.

Pjesa e xhekpotit të kazinosë mundësohet kryesisht nga Betsoft, duke i dhënë lojtarëve kështu rast për të ndjekur përparimtarët e mëdhenj nga ky furnizues duke luajtur slote siç janë It Came from Venus, The Slotfather, Mr. Vegas, Enchanted, A Night in Paris etj.

Video Pokeri & Lojërat e Tavolinave

Makinat e video pokerëve në Casinomia Casino gjenden në pjesën e Card Games. Ekziston një llojllojshmëri e mirë e opsioneve për të zgjedhur lojëra si Jacks or Better, Deuces Wild, Double Bonus Poker, All American, Aces & Faces, Joker Poker etj.

Ata në lojërat e tavolinave RNG mund ta provojnë fatin e tyre me versione të ndryshme të ruletave elektronike dhe blackjack, si dhe lojërat e tilla siç janë Three Card Rummy, baccarat, Poker3 Heads Up Hold'em, craps dhe Poker Pursuit.

Kazinoja nuk ka mungesë as të ballafaqimit të drejtpërdrejt të lojtarëve. Në fakt, kazinoja e tyre live është mjaft e pasur pasi që ajo mundësohet nga dy kompani të mëdha nga ky domen: Evolution Gaming dhe Ezugi. Kjo do të thotë që lojtarët që dëshirojnë ta provojnë fatin e tyre kundër lojtarëve të vërtetë mund ta bëjnë atë në lojërat siç janë baccarat, blackjack, versione të ndryshme të ruletave, Caribbean Stud, Casino Hold'em, Dream Catcher dhe shumë të tjera.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
Amusnet Interactive
Booming Games
Booongo
Ezugi
GameArt
Habanero Gaming Systems
iSoftbet
Join Games
Play'n GO
Playson
Quickspin
Tom Horn Gaming
Yggdrasil Gaming
Red Rake Gaming
Spinomenal

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv

screenshotet

Bankimi

Kazinoja e bën të lehtë për lojtarët për të depozituar dhe tërhequr fonde, duke ofruar një gamë të gjerë të opsioneve bankare. Metodat ne dispozicion përfshijnë MasterCard, Visa, Maestro, Yandex, NETELLER, QIWI, Skrill dhe shumë të tjera, si dhe një llojllojshmëri të kriptovalutave siç janë Bitcoin, Litecoi, etj.

Kufiri i depozitës minimale është shumë i ulët, gjë që e bën Casinomia-në një opsion të shkëlqyer për lojtarët e rastit që dëshirojnë ta provojnë fatin e tyre me depozita të vogla. Nuk ka asnjë tarifë për asnjë gjë në lidhje me depozitat apo tërheqjet pavarësisht nga metodat e përdorura, e që ky është edhe një tjetër faktor i rëndësishëm që lojtarët duhet ta dinë.

Valutat

EUR

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Crypto Wallet Crypto Wallet
Wire Transfer Wire Transfer
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
QIWI Wallet QIWI Wallet
Skrill Skrill
Tele2 Tele2
Yandex Money Yandex Money
ecoPayz ecoPayz

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 4 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Javor
Koha e Procesimit 3 ditë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

Aplikacionet në Dispozicion

VIP & Bonues

Lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga një paketë mikpritëse mjaft bujare dhe goxha të gjerë për t’u nxitur pak më shumë në depozitat e tyre të para. Bonusi jepet në mënyrë të përshtatshme për lojtarët e rastit, por dhe për ata me financim më të madh, duke e bërë kështu Casinomia Casino një opsion të mirë pothuajse për të gjithë.

Stimulimet

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Përkrahja

Lojtarët që kërkojnë çfarëdo lloji të ndihmës, mund të lidhen me departamentin e mbështetjes së klientëve përmes emailit apo live chat. Agjentët mbështetës janë zakonisht shumë miqësor dhe ndihmues, por live chat nuk është në dispozicion gjatë tërë kohës. Kjo është një gjë e vogël që Casinomia është duke e shikuar për ta përmirësuar, pasi që lojtarët definitivisht i vlerësojnë operatorët që i plotësojnë nevojat e tyre gjatë tërë kohës dhe janë të sigurte që do ta gjejnë ndihmën në momentin që atyre ju duhet.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë