Casino-Z
Luani tani
Casino-Z
Luani tani
URL: casino-z.com
Viti i themelimit: 2020
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: Boleto Bancário, Crypto Wallet, MasterCard, NETELLER, Skrill, Visa, Visa QIWI Wallet, Yandex
Furnizuesit e lojrave: 1x2gaming, 2 By 2 Gaming, AGames, Apollo Games, August Gaming, Authentic Gaming, BBIN, BELATRA Games, Betixon, Betsense, BF Games, BGAMING, Big Time Gaming, Booming Games, Booongo, Cayetano Gaming, Concept Gaming, Dragoon Soft, ELK Studios, Espresso Gaming, Evolution Gaming, Felix Gaming, FUGASO, Gamatron, Gamefish, Gameplay Interactive, Gamshy, Ganapati, Genesis Gaming, genii, Gluck, Habanero Gaming Systems, Igrosoft, iSoftbet, Kalamba Games, Leander Games, Leap Gaming, Lightning Box Games, Microgaming, MrSlotty, MultiSlot, Noble Gaming, Nolimit city, OMI Gaming, OneTouch, Ortiz Gaming, Oryx Gaming, Platipus Gaming, Play Pearls, Push Gaming, Quickspin, Realistic Games, Realtime Gaming, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, ReelNRG, Revolver Gaming, SA Gaming, Spadegaming, Spigo, Spinmatic, Spinomenal, Swintt, Synot Games, Thunderkick, Tom Horn Gaming, True Lab, Vela Gaming, Wazdan, Xplosive Slots, Zeus Play
Monedha: ALL, ARS, AMD, AUD, BYN, BGN, CAD, CNY, CZK, DKK, DOGE, EUR, HKD, HUF, INR, IDR, JPY, MDL, RON, RSD, KRW, SEK, CHF, THB, TRY, UAH, USD
Gjuha: Albanian, Armenian, Bosnian, Brazilian Portugues, Bulgarian, Cambodian, Chinese, Czech, Danish, English, Estonian, Finnish, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Latvian, Lithuanian, Montenegrin, Polish, Portuguese, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese
Tiparet: Download, Live Dealers, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

Casino-Z Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit September 8, 2020

Casino-Z para së gjithash është një kazino online plotësisht e licencuar dhe e rregulluar, në pronësi të Zavbin LTD nga Limassoli i Qipros, nën rregullat e Qeverisë së Kuraçaosë. Si një ofrues i përgjegjshëm i lojërave, Casino-Z është e certifikuar për moshën 18+, me siguri SSL dhe me mbrojtje firewall për të garantuar integritetin e llogarisë së lojtarit. Casino-Z është e madhe në rrjetet sociale, me një mori llogarish të dedikuara në Facebook, Twitter, Instagram, Viber dhe të tjera. Lojtarët trajtohen me një përzgjedhje eksituese të lojërave të kazinosë dhe lojërave të kazinosë live. Opsionet e lojës në modalitetin demo dhe me para të vërteta janë në dispozicion me një klikim të butonit.

Casino-Z krenohet me veten e saj për mbështetjen e shpejtë dhe miqësore të konsumatorëve. Për këtë qëllim, lojtarët mund të komunikojnë me përfaqësuesit e mbështetjes përmes kanaleve të shumta, duke përfshirë formularin online të kontaktit ose emailit. Përfaqësuesit e mbështetjes janë në gatishmëri për t’ju ndihmuar me lojërat, pjesën teknike dhe çështjet ligjore, vetëm me një klikim të një butoni. Ky ofrues i njohur dhe me shitje të shumta të lojërave të kazinosë online, sjell në ekranin tuaj shumë top slote, lojëra me letra dhe lojëra të tavolinave, me elemente të pasura audio-vizuale, lojë të lojërave me stil të Vegasit dhe një thesar të jackpoteve mega-parash gjithashtu.

Ka shumë arsye për të festuar në Casino-Z, falë pjesës më të madhe të llojllojshmërisë së mrekullueshme të bonuseve dhe ofertës promocionale, opsioneve të depozitimit dhe tërheqjes, si dhe mbështetjes së vëmendshme ndaj konsumatorëve. Për t’i regjistruar dhe verifikuar informacionet tuaja nevojiten vetëm disa momente, para se të shkoni në qendrën e lojërave me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të lojërave të kazinosë për t’u argëtuar. Kompatibile me PC, Mac dhe mobil, Casino-Z ka formë të prerë për lojtarët e moshës së lejuar.

Lojërat

Lojërat në Casino-Z ndahen në 4 kategori të gjera, me shumë nënkategori të atraksioneve të stilit të Vegasit në dispozicion për lojtarë. Këtu përfshihen slotet, kazino live, lojërat dhe bingo. Lojërat slot janë lojërat më të tërheqëse nga të gjitha dhe përfshijnë lojërat e tilla nga slotet klasike, video slotet dhe slotet jackpot. Lojtarët mund të argëtohen me një gamë të gjerë të opsioneve nga shumë ofrues të softuerit.

 • Top slotet përfshijnë – Book of Rebirth, Street Fighter II, Mexico Dude dhe Pride & Prejudice.
 • Lojërat e kazinosë përfshijnë – Blackjack, Baccarat, Ruleti, Dream Catcher dhe llojet e Pokerit.
 • Z-Lojërat përfshijnë - Lucky Wheel, Master Panda, Apple of Fortune, Spin and Win dhe Game of Thrones.

Të gjitha lojërat e kazinosë online janë në dispozicion për lojtarët në pajisjet PC, Mac, Android dhe iOS. Pavarësisht nëse është lojë me are, lotari, slote, lojëra me letra ose lojëra me kazino ive, Casino-Z ofron pritshmëri me audio të qartë dhe grafikë të pastër si kristali. Lojtarët mund të presin seanca të lojërave pa ndërprerje dhe aksione autentike nga Casino-Z.

Shumë ofrues të softuerëve kanë bashkëpunim me këtë kazino online për të ofruar një përzgjedhje të pakrahasueshme të lojërave. Këtu përfshihen: NetEnt, Play’N GO, EvoPlay, BetSoft, QuickSpin, 1X2 Gaming, Pragmatic Play, Endorphina, IRONDOG, Hacksaw Gaming, Triple Cherry, GamePlay dhe AWG mes të tjerash. Thënë më mirë ka mijëra lojëra të lojërave që janë në dispozicion për lojtarë me shumë të tjera në krah.

Lojërat e kazinosë online, duke përfshirë slotet, lojërat me letra, lojërat e tavolinave dhe veçoritë e tjera të lojërave siç është 'Drops & Wins' për shembull, janë veçanërisht të njohura për lojtarët. Ato ofrojnë pagesa bujare në lojërat e caktuara. Shembujt përfshijë Release the Kraken, Great Rhino Megaways™, Street Racer dhe Wolf Gold. Përqindja e kthimit tek lojtarët përcaktohet në mënyrë të pavarur nga RNG (random number generators – gjeneruesit e numrave rastësor). Kjo garanton që lojtarëve gjithmonë ju ndahet drejtësia e duhur në Casino-Z.

Metodat Bankare

Të gjitha opsionet e depozitimit dhe tërheqjes janë të renditura nën skedarin ‘Metodat e Pagesës’. Lojtarët kanë qasje në opsionet e shumta të depozitimit, duke përfshirë metodat si në vijim:

 • Kartelat Bankare – Visa, MasterCard
 • E-Wallet-at – Skrill, QIWI, Perfect Money
 • Sistemet e Pagesës – ecoPayz, NETELLER, AstroPay, PaySafeCard,
 • Kriptovalutat – Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Monero, Zcash, Bitcoin Gold, Verge, Tron dhe shumë të tjera.
 • E-Voucher-ët – Flexepin

Opsionet e tërheqjes të përfshira si në vijim:

 • Kartelat Bankare – Visa, MasterCard
 • E-Wallet-at – Skrill, QIWI
 • Sistemet e Pagesës – ecoPayz, NETELLER, AstroPay,
 • Kriptovalutat  – Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Monero, Zcash, Bitcoin Gold, Verge, Tron dhe shumë të tjera.

Ka shumë minimale të depozitimit dhe tërheqjeve në opsionet e pagesës, me kohë të ndryshme të procesimit, varësisht nga metoda e përdorur. Në përgjithësi, lojtarët mund të presin që depozitimet të kryhen menjëherë, përderisa tërheqjet mund të marrin disa ditë për t’u verifikuar, aprovuar dhe procesuar.

Mobil

Casino-Z është plotësisht e përgjegjshme në mobil. Kjo do të thotë që ju mund të argëtoheni me një mori lojërash në telefonin tuaj iPhone apo Android, gjatë kohës suaj të lirë. Funksionaliteti i plotë mobil është i siguruar nga versioni mobil i kazinosë online. Lojtarët thjeshtë navigojnë në mobil në Casino-Z për të filluar. Ka disa lojëra në dispozicion, por ato janë të optimizuara për lojë maksimale dhe argëtim.

Pavarësisht madhësisë së ekranit, lojërat e kazinosë në mobil garantojnë seanca epike të lojës, pa vonesa dhe lojë të pa ndërprerë. Lojërat e kazinosë mobile ngarkohen shpejtë, duke ofruar veprime autentike të drejtpërdrejta në ekranin tuaj për t’i luajtur. Ka me mijëra lojëra në mobil të slot makinave, lojërave të tavolinave, lojërave me letra dhe lojëra të kazinosë live që janë gati për t’i shijuar.

VIP & Bonuset

Gama e bonuseve dhe ofertave promocionale që janë në dispozicion në Casino-Z janë të renditura nën skedarin ‘Ofertat Speciale dhe Bonuset’. Lojtarët mund të zgjedhin nga një koleksion bujar i promocioneve me një kombinim të marrëveshjeve në dispozicion. Pakoja mikpritëse ofron bonuse të depozitimit dhe mijëra rrotullime falas. Si një lojtar i rregullt, promocionet e besnikërisë shtojnë shumë peshë në fondin tuaj. Termet dhe kushtet e VIP ofertës së besnikërisë – bonusi i depozitimit të 10-të – janë të renditura në ueb faqen, në varësi të një shume minimale të depozitimit prej 10€ ose vlerë të njëjtë në valutat e tjera dhe një kërkesë të baste vënies për një shumë 35 X më madhe.

Ofertat e tjera promocionale që janë në dispozicion për lojtarët përfshijnë ofruesin e lojërave Cash Days’, ‘Daily Drops & Wins’ me Çmime Ditore Kesh deri në 2 milion Euro ose Vlerë Të Njëjtë në valutat e tjera dhe programi The Illustrious VIP Cashback. Si një Lojtar Shumë i Rëndësishëm VIP (Very Important Player) në programin e besnikërisë, ju mund të punoni në rrugën tuaj deri në 8 nivele. Ju filloni në nivelin e bakrit dhe shtoni duke përparuar gjatë gjithë kohës deri në statusin e nivelit Diamant. Nivelet – me rregullin e ngritjes – duke përfshirë bakrin, bronzin, argjendin, arin, rubinin, safirin dhe diamantin. Më pas vjen VIP statusi dhe pikët shtesë së përvojës dhurohen për çdo 1€ të vëna bast.

Siguria & Loja e Drejtë

Casino-Z është e madhe në siguri. Kjo është evidente nga politika e sigurisë e cila tregon se të gjitha shërbimet përkrahin version 3 të SSL, me teknologjinë e enkriptimit 128-bit. Për më tepër, ekziston mbrojtja e plotë e të miturve. Kjo do të thotë se ekziston një politikë e zero – tolerancës ndaj bixhozit nën moshën e lejuar (vetëm 18+). Mbrojtja e të miturve është një prioritet kryesor i menaxhmentit. Megjithatë, lojtarët këshillohen akoma për të mbajtur vigjilencën në lidhje me kyçjet dhe çkyçjet nga llogaria e tyre, për të ndryshuar fjalëkalimin shpesh dhe të mos luajnë asnjëherë në zonat me një Wi-Fi publike ose rrjet të pasigurt.

Drejtësia është e siguruar nga mënyra e rezultateve të pavarura të testimit dhe auditimit nga Gjeneruesit e Numrave Rastësor (RNG). Këto programe të sofistikuara kompjuterike garantojnë që një përqindje e caktuar e kthimeve do t’ju rritet në mënyrë teorike lojtarëve për një periudhë afatgjatë. Casino-Z është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Kuraçaosë për të ofruar lojëra të fatit me para të vërteta. Plus, dhjetëra ofrues të programeve kompjuterikë kanë bashkuar burimet e tyre për të siguruar që lojtarët të kenë qasje në përzgjedhje më të gjerë të lojërave dhe jackpoteve më të mëdha. Të gjithë këta ofrues softuerësh janë gjithashtu operatorë të licencuar.

Mbështetja

Të gjithë lojtarët në Casino-Z kanë qasje në shërbimin e shkëlqyeshëm të konsumatorëve që nga fillimi. Fatmirësisht shumicën e informacioneve që ju duhen mund t’i lexoni në ekran. Për shembull, lojërat janë në dispozicion në modalitetin demo të lojës, për t’ua bërë më të lehtë lojtarëve që të mësojnë rregullat me zero rrezik. Metodat e pagesës janë të postuara në ueb faqe për opsionet e depozitimit dhe tërheqjes, me informacione ndihmuese që gjenden në termet dhe kushtet. Lojtarët që kanë nevojë për të kontaktuar mbështetjen e konsumatorëve, mund ta bëjnë këtë përmes formës online të kontaktit ose përmes emailit. Agjentët e mbështetjes së konsumatorit janë shumë të përgjegjshëm ndaj kërkesave, komenteve dhe ankesave. Për të kontaktuar mbështetjen, thjeshtë klikoni në Kontaktet. Natyra e kazinosë me qendër të vëmendjes lojtarin, është e dukshme me mbështetjen e dedikuar të konsumatorëve që është në dispozicion në shumë gjuhë.

FAQ

Cilat metoda të pagesës i pranon Casino-Z?

Casino-Z pranon Visa, MasterCard, ecoPayz, NETELLER, AstroPay, PaySafeCard dhe shumë opsione me kriptovaluta siç është Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin dhe të tjera.

A mund të luan në Casino-Z në pajisjen time mobile?

Casino-Z është tërësisht e optimizuar për lojë në mobil në pajisjet Android dhe iOS. Një platformë e dedikuar mobile është në dispozicion me mijëra lojëra nga shumë ofrues lojërash.

A ka bonus të mikpritjes?

Casino-Z ka një listë të gjatë të bonuseve dhe promocioneve. Lojtarët thjeshtë duhet të regjistrojnë një llogari për të marr bonusin.

A ofron Casino-Z lojëra live të kazinosë?

Sigurisht që po! Lojërat e Casino-Z me lojtarë live gjenden nën skedarin ‘Live Casino’. Në dispozicion janë lojërat Live Mega Ball, Live Blackjack, Live Roulette, Live Poker, Live Baccarat, Lucky Streak dhe lojërat e tjera.

Çfarë mund të bëj nëse has në ndonjë problem në Casino-Z?

Thjeshtë klikoni në ‘Kontaktet’ për të dërguar një email ose një mesazh në ekran tek ekipi i mbështetjes së konsumatorit. Ata do ta zgjidhin problemin shumë shpejt.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE